2.growa başladık

Respect99

Yeni üye
Evet bugün itibariyle 2.growa başlamış olduk.Biraz zor bir süreç oldu çünkü ilk growda baya eksikler oldu hasat çok az oldu eksikleri tamamlamak 3 ayı buldu.Saksı gübre vs. Ama asıl konu tohum konusunda oldu yurt dışından sipariş verdim aradan 35 40 gün geçti ses çıkmadı bende umudu kestim köfteci tohumu ektim oyalanırım dışi çıkarsa ona bakarım diye tabi diğer tohumlardan ses çıkmayınca iletişime geçtim 2.kez ücretsiz gönderim yaptılar 1.si 45 günde geldi 2. Gönderdikleri 14 günde geldi bende anlamadım nasıl oldu teslimat hızı neye göre değişti ama toplamda 6 H.S.O Blue Dream 2 adet farklı photo tohumum oldu çok uzun bir süre tohumluk işim kalmadı o yüzden kafam rahat:) Şu anda tek kafama takılan bu sıcak havada nasıl baş edecem ona da şöyle bi çözüm buldum kabinin çalıştığı saatleri gece saatlerine ayarlyacam akşam 7 de başlar ertesi gün güneşin tam kızdırmaya başladığı vakit karanlık moda geçer. 2 adet Vantilatör zaten var bu sorunu bu şekilde çözecem.
Genetik:H.S.O Blue Dream (1)
Çadır: 80*80*180 
Toprak: Plagron lightmix
Saksı:20 litre Air saksı
Işık: 350 watt cob LED (Kendim yaptım)
Gübre:A.N serisi
Geçen growda 120 120 200 kabinde 4 tane baktım aşırı uğraştırdı  çok sıkıntı yaşadım o yüzden kabini küçülttüm tek bitki topping kat gibi eğitimleri vererek güzel bir hasat almayı düşünüyorum o yüzden Blue Dream seçtim kafasıda başarıda güzel bur genetik.Hava giriş ve çıkış fanı için PC fanı kullandım PC fanlarını karbon filtrenin ağzına montaladım(geçen sene WC aspiratör kullandım aşırı ses yapıyordu) test edildi hava akışı gayet başarılı ve sessiz.Kızımızı ilk 10 gün güneşin altında beklettim bugün itibariyle saksı değişimi yapıp kabine Alıcam.İlerleyen günlerde güncelleme olacaktır herkese bol dumanlar.. Aşağıya resmi bırakıyorum tam emin değilim ama 12.13.gunde olması lazım
http://imgur.com/a/YxVgANm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • C cancan27:
    ** hahahaha***** ***** ****** hahahaha****** *****
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** **** **
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ***** * ******* hahahaha*** hahahaha* ****** ***
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ***** * ******* hahahaha*** hahahaha* ****** *** ****** *** ***** *****
  • T Turco:
    ***** ****** hahahaha***
  • C cancan27:
    **** ********* *** ****** **** ****** ********** ***** ********** ***** *** ********* ********* *********
    +1
  • T Turco:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha****
  • C cancan27:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ********** ******* hahahaha ********* ******
  • C cancan27:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha**** ***** ******* ******* ******** ****** ********** ******
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ****** ********* **** hahahaha ****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ******** ****** hahahaha**
    C cancan27: ******** ****** hahahaha**