2 Hafta Oldu Cücük Gibi Hala

atary

Yeni üye
arkadaşlar selam, 2 haftadır 40w ampül 24 saat ışıkla büyütmeye calisiyorum, autoflower, ama cücük gibi hala ve yapraklarda sararma var, günde 7-8 fıs su sıkıyorum baska bi sey yapmıyorum. Yardımcı olabilecrk var mıIMG_8929.jpeg

atary

Yeni üye
tmm ben de ondan ne yapicam diye soruyorum balkona koyabilirim ışık alıyor güneşi de sert alıyor 2-3 saat. toprak normal çiçek toprağı dışardan satın aldım

Anthony7

Üye
Kanka ampulun plastigini cikardiysan biraz uzaklastir veya geri takabilirsen geri tak birde saksin kucuk gibi sanki auto tohumsa direk buyuk saksiya al bundan sonra daha fazla hirpalanmasin cicek.

GrowX

Üye
arkadaşlar selam, 2 haftadır 40w ampül 24 saat ışıkla büyütmeye calisiyorum, autoflower, ama cücük gibi hala ve yapraklarda sararma var, günde 7-8 fıs su sıkıyorum baska bi sey yapmıyorum. Yardımcı olabilecrk var mıEkli dosyayı görüntüle 19266
Işık mesafeni bitki ile arasında 30 cm olarak ayarlarsın, birde 15/9 gidersin 1 hafta kadar gelişim görürsen ışık süresini uzatabilirsin, üzerine delikli pet bardak kapatıp, en alt yapraka kadar toprak doldurursun boynunu, sulamayı çay kaşığı ile yap aşırı sulama, pet nemli olsun kafasına kapatacağın, ortam sıcaklığı 25-30 arası olsun soğuk görmesin

atary

Yeni üye
Işık mesafeni bitki ile arasında 30 cm olarak ayarlarsın, birde 15/9 gidersin 1 hafta kadar gelişim görürsen ışık süresini uzatabilirsin, üzerine delikli pet bardak kapatıp, en alt yapraka kadar toprak doldurursun boynunu, sulamayı çay kaşığı ile yap aşırı sulama, pet nemli olsun kafasına kapatacağın, ortam sıcaklığı 25-30 arası olsun soğuk görmesin
harikasın. çok sağol vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim, aradığım bilgi buydu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • universesingularity universesingularity:
    * **** ***** **
    ***** *** *** ******** ****** ***** ****** **** ***** * ****** *** *** **** ********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha * ***** ********* ** ********** hahahaha*** ** ****** ******* ****** ** ********* ******* **** hahahaha* ********** ******** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ** ** hahahaha**** **** *** ***** **
  • kkush kkush:
    **** ***** ******** ******* **
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** ***** *** **** ***** ** **
    ********** hahahaha***** ***** ****** ** ********
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ******** **** ** hahahaha** ***** *** ******** ** ********* ****** *
  • kkush kkush:
    ***** **
  • kkush kkush:
    ****** **** ****** ** **** ******* **** **
    ******** hahahaha* **** *** *** ****** *** ****
  • T Tropikal.MR:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahaha********
  • kkush kkush:
    *** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ********* hahahaha********** **** ******** **** ** hahahaha** ***** *** ******** ** ********* ****** *
    Bandaleros Bandaleros: ***** ** ********* hahahaha********** **** ******** **** ** hahahaha** ***** *** ********...