2 Hafta Yardim

92tsy

Yeni üye
Kankalar meraba 
Yeni basladim ve cok eksiklerim var yardimci olacak bilgi sahibi abi ve kardese ihtiyacim var bana yin versin.
Konulara cok baktim ama aradigim bilgiler ileri seviye benim bitkiler daha filiz asamasinda.

Ekli dosyalar

• IMG-20200426-WA0008.jpg
    IMG-20200426-WA0008.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 57

halil1q

Yeni üye
kanka büyük saksıya alma vaktin gelmiş onları saksıya al suyun rahat akmasınada dikkat et  çeyrek doz gübreylede başlayabilirsin

Cvp: 2 Hafta Yardim

92tsy' Alıntı:
Kankalar meraba 
Yeni basladim ve cok eksiklerim var yardimci olacak bilgi sahibi abi ve kardese ihtiyacim var bana yin versin.
Konulara cok baktim ama aradigim bilgiler ileri seviye benim bitkiler daha filiz asamasinda.

Kuzen hoşgeldin. Işığın watt ini yükseltip düzgün bisi takma vakti gelmiş. Ve diger kuzenin dediği gibi saksıları büyütmelisin. Bi nem cihazı edinmelisin. Sinbo marka uygun oluyor genelde. 2 3 tane de usb fanlardan alip bitkiye temiz hava ve rüzgar vermelisin gövdenin sağlamlaşması için.

92tsy

Yeni üye
Cvp: 2 Hafta Yardim

weedlover' Alıntı:
92tsy' Alıntı:
Kankalar meraba 

Kuzen hoşgeldin. Işığın watt ini yükseltip düzgün bisi takma vakti gelmiş. Ve diger kuzenin dediği gibi saksıları büyütmelisin. Bi nem cihazı edinmelisin. Sinbo marka uygun oluyor genelde. 2 3 tane de usb fanlardan alip bitkiye temiz hava ve rüzgar vermelisin gövdenin sağlamlaşması için.

Sali yada carsamba saksiya gecicem tamamdir nem cihazim var isik olarak olarakda resimdekileri siparis ettim birde bez dolap yapip icini folyo kaplicam . Resimdeki isiklar yeterli midir birde tam olcu olarak gubreleme nasil yapmaliyim bir avuc kadar kus gubrem var onlarinsulandirdim sprey sisede

Ekli dosyalar

• IMG-20200425-WA0008.jpg
    IMG-20200425-WA0008.jpg
    86.9 KB · Görüntüleme: 25

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **