20/4 18/6 16/8 12/12 HANGISI

Bonglukediprens

Yeni üye
arkadaslar su isik konulari hakkinda asiri zitlasan bir cok konu var bu konulari deneyimlemis insanlari buraya davet ediyorum kimisi 24 20/4 18/6 16/8 12/12 auto ve feminen tohum icin dusuncelerinizi deneyimleriniz uzerinden anlatirsaniz memnun olurum bu konuya onem verilmesi gerektigini dusunuyorum

acemiceday

Müptezel
arkadaslar su isik konulari hakkinda asiri zitlasan bir cok konu var bu konulari deneyimlemis insanlari buraya davet ediyorum kimisi 24 20/4 18/6 16/8 12/12 auto ve feminen tohum icin dusuncelerinizi deneyimleriniz uzerinden anlatirsaniz memnun olurum bu konuya onem verilmesi gerektigini dusunuyorum
Kanka ben acemiyim ilk Grow um ama şunu soyleyebilirim ki tercih etmek istediğin ışık döngüsü birazda sağladığın veya mevcut iklim koşullarına göre değişir.

Mesela kışın Auto için bence en idelai 20/4 veya kabinde ısıyı sabirleyebileksen işi düşmeyecekse 18/6 idealdir. Işık ne kadar açık kalırsa kabin içerisindeki ısıyı yükseltir ve soğuk sorunu okadar yaşamazsın

Auto da ciceklenmede zaten 12/12 vs ışık döngüsü değişmez. Nasıl başlarsan hasata kadar öyle gider.

Yaz mevsiminde zaten klima vs uğraşmamak için ısı sorunu ile bogusmamak için Grow Amara vermek en ideali bence. Son ahar ve kış mevsimi indoor Grow için ideal gibi kanka.

Bonglukediprens

Yeni üye
kankam stabil dereceye sahibi
evim sabit 25 derece suan 80. gunumdeyim ama 18/6 mi gitsem 12/12 mi gitsem diye kararsiz kaldim

Bonglukediprens

Yeni üye
Kanka ben acemiyim ilk Grow um ama şunu soyleyebilirim ki tercih etmek istediğin ışık döngüsü birazda sağladığın veya mevcut iklim koşullarına göre değişir.

Mesela kışın Auto için bence en idelai 20/4 veya kabinde ısıyı sabirleyebileksen işi düşmeyecekse 18/6 idealdir. Işık ne kadar açık kalırsa kabin içerisindeki ısıyı yükseltir ve soğuk sorunu okadar yaşamazsın

Auto da ciceklenmede zaten 12/12 vs ışık döngüsü değişmez. Nasıl başlarsan hasata kadar öyle gider.

Yaz mevsiminde zaten klima vs uğraşmamak için ısı sorunu ile bogusmamak için Grow Amara vermek en ideali bence. Son ahar ve kış mevsimi indoor Grow için ideal gibi kanka.
kankam stabil dereceye sahibi
evim sabit 25 derece suan 80. gunumdeyim ama 18/6 mi gitsem 12/12 mi gitsem diye kararsiz kaldim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ********* hahahahahahahahahahahaha
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • D Dark44:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** **** *****
  • D Dark44:
    ***** ******* hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha*** *** ***** ****** ** ********* ****
  • T Tropikal.MR:
    ****** ** ********* ******* ******* ****** ***** ***** ******* hahahaha* ******
  • D Dark44:
  • T Tropikal.MR:
    *** ******* *** ****** ******* ****** ** *** ********* ****** ******* ******** ****** ********** *** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** *** ***** hahahaha***** **** *****
  • D Dark44:
    ****** ****** ********** *** *** **** *** hahahaha* *** ******* *** ****** ******* ****** ** *** ********* ****** ******* ******** ****** ********** *** hahahaha
    D Dark44: ****** ****** ********** *** *** **** *** hahahaha* *** ******* *** ****** ******* ****** **...