200 watt full spectrum led hakkinda bilgi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 8417
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 8417

Guest
S.a beyler herkese saglikli gunler dilerim, dumaniniz bol olsun.
Uzun zamandir forundayim gun gectikce yeni yeni seyler ogreniyorum. Bende artik kendin pisir kendin ye mantigiyla kollari sivadim.

2 adet auto tohum atmayi dusunuyorum, isik konusundan baslamak istedim, gezinirken boyle bir ilan gordum, zahmetsiz olsun aldigim verimde beni tatmin etmesi acisindan, fiyat/performans kullanabilirlik yonuyle bu urun ise yararmi?
Bitki basina 10 bin lumen oldugunu varsayarsak 22 bin lumen 2 bitki icin yeterli gelir diye dusunuyorum bu paraya degermi?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-200w-fullspectrum-tum-sezonlar-dob-teknolojisi-ile-110lumen-watt-765959370/detay

Cvp: 200 watt full spectrum led hakkinda bilgi

balyusufcan' Alıntı:
Uzun zamandir forundayim gun gectikce yeni yeni seyler ogreniyorum. Bende artik kendin pisir kendin ye mantigiyla kollari sivadim.

2 adet auto tohum atmayi dusunuyorum, isik konusundan baslamak istedim, gezinirken boyle bir ilan gordum, zahmetsiz olsun aldigim verimde beni tatmin etmesi acisindan, fiyat/performans kullanabilirlik yonuyle bu urun ise yararmi?
Bitki basina 10 bin lumen oldugunu varsayarsak 22 bin lumen 2 bitki icin yeterli gelir diye dusunuyorum bu paraya degermi?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-200w-fullspectrum-tum-sezonlar-dob-teknolojisi-ile-110lumen-watt-765959370/detay

Kuzen Uğraşırım diyorsan eğer elinde yatkinsa elektrik işlerine sahibindende cob led satan bi kardeş var 30 35₺ ye satıyor tanesini 300 watt cob u ortalama 250₺ falan halledersin. 2 bitki icin 400 450 watt yapsan daha fazla verim alabilirsin diye düşünüyorum kuzen he ugrasmayayim diyorsan da işini göreceğini düşünüyorum ilk etapta. Zaten bi iki growdan sonra daha fazla tecrübe ediniyorsun.. :)

Ü

Üye silindi 8417

Guest

weedlover' Alıntı:
balyusufcan' Alıntı:

Kuzen Uğraşırım diyorsan eğer elinde yatkinsa elektrik işlerine sahibindende cob led satan bi kardeş var 30 35₺ ye satıyor tanesini 300 watt cob u ortalama 250₺ falan halledersin. 2 bitki icin 400 450 watt yapsan daha fazla verim alabilirsin diye düşünüyorum kuzen he ugrasmayayim diyorsan da işini göreceğini düşünüyorum ilk etapta. Zaten bi iki growdan sonra daha fazla tecrübe ediniyorsun.. :)

Yorumun icin sagol kuzen ? elektrik islerine elim pek yatkin degil aslinda isin detayini arastirdiktan sonra kolay dediginede goz aticam ??

Ü

Üye silindi 8417

Guest

weedlover' Alıntı:
balyusufcan' Alıntı:

Yorumun icin sagol kuzen :8 elektrik islerine elim pek yatkin degil aslinda isin detayini arastirdiktan sonra kolay dediginede goz aticam  :)

balyusufcan' Alıntı:
weedlover' Alıntı:

Yorumun icin sagol kuzen :8 elektrik islerine elim pek yatkin degil aslinda isin detayini arastirdiktan sonra kolay dediginede goz aticam  :)

Işıklandırma sistemi başlığında redcliff reisin cob led montaji adlı konusunu incelemelisin bence kuzen

Ü

Üye silindi 12891

Guest
300w alirsan ışığı daha iyi olur kankam

Ü

Üye silindi 8417

Guest
Dedigin gibi yapmayi dusunuyorum kuzen, detayina kadar ogrendim sayilir, ali expressten cob led alip girisicem bu ise

boskalmasin' Alıntı:
300w alirsan ışığı daha iyi olur kankam

Dogru diyosun kanka bu islerde ne kadar ekmek o kadar kofte mantigiyla gitmek gerekiyomus.

Ü

Üye silindi 8417

Guest
Ali expressten aldim cob ledleri
Fanlari, sogutucuyu, internetten aldim

DaftPunk

Yeni üye
LM301B yada H  quantum boardlardan 240Wlik bitane al 2 bitkine kral gibibakarsın.

LM301B watt başına 220lümen veriyor samsungun resmi teknik özelliklerine göre.  Bende 120Wligi var yaklasik 26k lümen ben tek bitki bakiyorum ilk bitkimi bitirdim köfteci tohumu limon vardı acemiliklerime (topping - low stress training super crop gibi denemeler yaptim) ragmen dirayetli cikti 50gr aldim. Simdi basladigim ak47 tohumu ile havlandirma nem makinasi ek gübre vb ekipmanlarda ekledim. Daha verimli olacagini dusunuyorum.

Ü

Üye silindi 8417

Guest

Tatü' Alıntı:
balyusufcan' Alıntı:
Ali expressten aldim cob ledleri
Fanlari, sogutucuyu, internetten aldim

Geldimi ledler kanka ?

Daha gelmedi kankam, 2 adet auto nothern lights tohum var, balkona aticam, mayis ayindayiz iyi gelir kizlara. Ledler geldikten sonra iceri alicam

X

xseee

Guest
Ilandaki için yorum yapab yok mu ben ugrasamam yurdisi 1 ay bekle kendin yap falan bu ilandaki tek bitki için alinir mi

grower07

Üye
Bu ilandaki arkadaştan alışveriş yapan oldu mu? Son zamanlarda çok soru geliyor bu ilandan? Güvenirlik ve ürün kalitesine göre diğer soran kankaları bilgilendirelim.

X

xseee

Guest
Valla ben de yanit bekliyorum gayet uygun ve ozellikeleri iyi gibi yok mu ledten anlayan tecrübe

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Bir kaç gündür bende bu ilan ve türevleri üzerinde yoğunlaştım, fiyat aralıkları benzer, LED konusunda arkadaşlar bi yeşillendirirse yapıştıralım bundan bi tane

Merhaba 300w cob l3d sistemimi kendim yaptım. 600 TL mal oldu .full spektrum 50 w cob lee ler 35 TL 
Sistem kolay her l3de pc sömürücü ile fani 12 v takıyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **