2019 Hedef : Canlı Parti

Merhaba tohumsuz ailesi sizleri seviyorum uzun zamandır ayıktım şimdi strawberry haze içicem muzlu hornet kağıdına mı sarsam yoksa şaşmaz rawa mı kararsızım ama rawa sarıcam sanırım tatlı kağıt pek bana hitap etmiyor şımarıklık işte..

Sigara içenleri içmiş hala unutmamış olanları şöyle alalım ve 2019 Ağustos ayı için forumdan isteklerinizi alalım ne olsun istersiniz ben beeeeelki canlı parti özelliğini ekleyebilirim gerekli yasal düzenlemere ve forum düzeyine bakarak sizler neler olsun isterdiniz sınır kural yok gönder gelsin kankacım.

Ü

Üye silindi 7637

Guest
Cvp: 2019 Hedef : Canlı Parti

Kanka 4.20 de bi bulusma ayarlasak yurt ici ya da yurtdisi olabilir bu ulke Hollanda olucak yurtdisi ise

Yurticinde taksim vs. Biryerde bi bulusma ayarlasak hic fena olmazdį...

bir bakmışsınız yasal olmuş o zaman çok daha iyi yerler biliyorum kanka neden olmasın olmaz dediğimiz şeyler illa olmuş haksız mıyım?

OtomatikCigara

Yeni üye

bilirdisi' Alıntı:
kanka yasal olması bazısına yarar, bazısına yaramaz. bi yandan bu sektörün kapitalleşmesini istemiyorum bi yandan da amca  aramasında panik olmak istemiyorum. ah ah ::)

Sektör zaten illegal bir şekilde kapitalize edilmiş,ya mafya ya da örgüt bakıyor bu işe bildiğin üzere.Bu yüzden de tüm torbacılarda aynı koku,tat ve kafaya sahip illet skunk dedikleri gdo sigara var?En azından yasal soyguncular sömürsün :)

Yani konuyu başka yere getirmişsiniz ama yasal olması taraftarıyım bunu tüketenler hırsız katil veya sapık olmuyorlar ama hapise girme ihtimalleri yüksek veya dışlanmaları en azından yasal olursa bu sorun ortadan kalkar ayrıca bakınca içerisinde ki katkı belli olmayan bu türde en azından bir denetim olmuş olur bilmiyor olabilirsiniz ama insanlar esrar kubar adı altında bildiğiniz bonzai, zehir, sentetik maddeler içiyor garipler nerden bilsinler zaten farkı anlayana kadar içmiş alışmışlar...

EvdekiMizah' Alıntı:
Yani konuyu başka yere getirmişsiniz ama yasal olması taraftarıyım bunu tüketenler hırsız katil veya sapık olmuyorlar ama hapise girme ihtimalleri yüksek veya dışlanmaları en azından yasal olursa bu sorun ortadan kalkar ayrıca bakınca içerisinde ki katkı belli olmayan bu türde en azından bir denetim olmuş olur bilmiyor olabilirsiniz ama insanlar esrar kubar adı altında bildiğiniz bonzai, zehir, sentetik maddeler içiyor garipler nerden bilsinler zaten farkı anlayana kadar içmiş alışmışlar...

Evet piyasal full sentetik kaynıyor artık veya kimyasal. İnsanlar ot içtigini zannediyor ama değil, saf ot bulmak bile zorlaştı artık. Skunk denen pislikten kaynıyor etraf. Bunun önüne geçilmesi lazım. Belli koşullarda ufak miktar serbest bırakılabilir. Ben bunu içipte taşkınlık yapan görmedim, ama alkolde adam içer karısını çoluğunu çocuğunu döver, öldürür, trafik kazaları desen bi ton. Daha sayılamayacak kadar kötü etkileri var alkolün ama böyle bir madde yasalken bunun yasak olması çok saçma.

Madem ki yasal konusuna değindik yasalar toplumun istemediği şeyleri engellemek içindir ama bunu istediği halde neden yasak tutuyorlar kendimce söyliyim..

Genelde işçi gücüne muhtaç veya aşırı dindar olan kesimler yasaklıyor çünkü bunu kullanan kişi her ne olursa olsun işinden vaz geçebilir boşverebilir üretkenliği azabilir buda devletin istemediği durum yasal ülkelere bakarsanız ekonomisini işçi gücünden kazanmaz genelde ayrıca politik senaryolar ve bunu kontrol altına almak için yatırım yapmak ve eleştirileri göğüslemek herkesin harcı olmadığı gibi bir sebebi de çalışmayan toplumun devlete olabileceği yüktür.. diye düşünmekteyim bence asıl sebepler bunlar ülkemizde değil sadece dünyada böyle diye düşünüyorum..

Yasal olma konusunuda konuştuğmuza göre 1 yıl sonrası için forumda olmasını istediğiniz şeyler nelerdir yok mu fikirler?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    *** ******** *** *** hahahaha ********* ***** *** **** *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******** *** *** ***** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • Emmy Emmy:
    ********* *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ** *** ** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** *** **** ** ******** *** *** ***** ** *** ******* * *** *** ******* * ****** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** **** ** hahahaha *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* hahahaha**** *** ****** *** ***** ********* ** ***** ******* ** ******* ****** ******* **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** ***
    +1
    ******** ****** ********** ***** *** *** hahahaha** *** ******* hahahaha* ** ********* ***** ****** hahahaha ****
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha hahahaha ***** *** **** ******* hahahaha******* hahahaha**** **
    +1
    ********** ******* ******* ******* ****** hahahaha ***** ***** ******* ****** ********* *****
    +1
    *** *** ******* ***** ********** ****** ***** ********** *** ***** **** ** **** ******** ******** ***** ****** ********* *****
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Emmy Emmy:
    *** ******** ***** **
    ******* *
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ******* *