22 Günlük kızımda sıkıntılar mevcut yardıma ihtiyacım var

Betty777

Üye
İlk growum yardımınıza ihtiyacım var 22 gün oldu şuan 1 hafta önce 1 litre suya 2 ml biobizz bio grow verdim sadece 3 gün önce boş sulama yaptım ama bazı yapraklarda sıkıntılar başladı yardıma ihtiyacım var. elımde cal mag var birdaha ki sulama zamanı ekleme yapmalı mıyım problem nedir :( nem makinası bitkinin üstüne vuruyor yaprakların üstüne su damlası gelmiş olabilir diye düşünuyordum fakat problem daha büyük gibi
( ph 6.8 su veriyorum genetik bruce banner auto )

https://ibb.co/kJDz2DR https://ibb.co/HtTqtdN https://ibb.co/dJ9k2KN https://ibb.co/gJxS0xW

Son düzenleme:

sanaldarbe

Kıdemli Üye
gübreli su gelmiş yapraklara sanırım, sulama yaparken suyu yukardan dökme dibe dök, problem yok gibi gördüm dostum hepimizin başına gelen şey, kaçırdığım bir şey varsa da ustalar ekleme yapar, ilk growu yaparken ben de böyle endişeleniyordum hep, rahat ol :)
bu arada nem makinası doğrudan yaprağa vurursa küflenme sorunu yaşayabilirsin, dikkat et

Son düzenleme:

Betty777

Üye
gübreli su gelmiş yapraklara sanırım, sulama yaparken suyu yukardan dökme dibe dök, problem yok gibi gördüm dostum hepimizin başına gelen şey, kaçırdığım bir şey varsa da ustalar ekleme yapar, ilk growu yaparken ben de böyle indişeleniyordum hep, rahat ol :)
bu arada nem makinası doğrudan yaprağa vurursa küflenme sorunu yaşayabilirsin, dikkat et
teşekkür ederim cevapladığın için elimde calmag var takviye yapayım mı 2 ml de gübre vericem bu hafta cizelgeye göre

Bevelk2

Yeni üye
Bence gübreli su değmesine benzemiyor gübreli su değdikten sonra biraz siyaha yönelik olur sen sadece call mag ver litreye 2ml kanka altından su aksın biraz ona dikkat et

C

Canna

Guest
O beyaz lekeleri kafana takma, dostlar yazmis nedenini, oradaki pigmentler ölmüs, bitkine zarari olamaz. Grow gübrenin miktari az geliyor, arttir biraz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** hahahaha hahahaha* ***** **** *********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ********* ******* *** ***** *** **** ***** ******* ********* ******* ** ** ******* ******
    ****** **
    ***** ******* ***** **
    ***** ***** ***** ********* *** ******** **** ********** ******* ******* **** *** * ** ******** ***** ***** ***** ********* hahahaha* ******** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ****** hahahaha* *** ***** * **** **** ****** **********
    +1
  • Emmy Emmy:
    **** ***** ** ***** ******* ***** * ***** ******* **** *** *** ******** ********* ******** ** hahahaha* ***** *** *
  • Emmy Emmy:
    ****** ***** ******* **
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** ******* *** **** ***** ***** hahahaha*
    +1
  • Emmy Emmy:
    *** **** ** hahahaha* *** ***** ********** ********* ******* **** *****
    ***** ** **** ****** ******* ******* **** ********* ********** hahahaha ** hahahaha ***** ** *** ** **** ******* *** ******
    ***** ****** hahahaha ****** ******* ***** ******** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** **** ********** ****** ** *** ******** ****** ****** ** ** ***** ********* ***** ** **** *** **** ********
    hahahaha** hahahaha** hahahaha ******** *****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* **** ***** ******** **** ********* ******* ******* **** ****** ** ****
    Emmy Emmy: ***** ******* **** ***** ******** **** ********* ******* ******* **** ****** ** ****