23 temmuz auto tohum outdoor da bakılır mı?

Sonne

Kıdemli Üye
Arkadaşlar selamlar,
Elimde auto jack herer ve auto purple haze var. Bugün itibari ile oksijenli su ile çatlatıp 15lt lik saksıya koysam. Üstünüde petle kapatsam nem için… bu mevsimde büyüyebilir mi? Biraz büyüdüğünde içeri alırım diyorum. Sizce olur mu?

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Hocam ben de şu an balkonda ww buyutuyorum. Nem başlarda baya sorun çıkardı. Ben de dibine halka olacak şekilde bı bez koydum. Bezi sürekli ıslak tutuyorum. Şimdilik iyi gidiyor. Sen de deneyebilirsin.
Kanka bende auto jak here cinlendirdim 5 cm oldu fakat nemden sıkıntı çekiyor fide den çıkana kadar sap kalınlaşana kadar nasıl ilerledin yesillendirirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Hoca666

Müptezel
Kanka bende auto jak here cinlendirdim 5 cm oldu fakat nemden sıkıntı çekiyor fide den çıkana kadar sap kalınlaşana kadar nasıl ilerledin yesillendirirsen sevinirim şimdiden teşekkürler
Kanka dediğim gibi etrafına bez koydum. Bezi de gün içinde bı kaç defa ısladım ki devamlı nem sağlasın. Aşırı sulama olmasın diye bitkiyi devamli sulayamadigimizdan aklıma bu geldi. Iyi de geldi bitkiye toparladı hemen.

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Anladım kankalar dikkatli gideceğim Marmara bölgesindeyim inşallah Ekim ortası yada sonu hasat alirizmi acaba ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Y yılmaz34: ********* ********** *** *** **********