24. Gün Patates Grow V3

• Konbuyu başlatan Üye silindi 35577
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 35577

Guest
Saygıdeğer kankalar,
kızların Sultan Tavuguna benzedigi bir grow ile karşınızdayım boyları bir türlü uzamıyor 24.gün photo
Işık FC-8000 Evo 70cm %30 dim
ile ilerliyoruz sıfat-ül Eşkallerini sizler ile tek fotoğrafta paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum günlük tutmak istemiyorum arada buraya güncel hallerini ekleyip devam edeceğim,
Saygılar

Güncel 27. Gün

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anthony7

Üye
24 gune gore ideal bence boy atmadigi daha iyi bence yapraklar isigi daha verimli alir bide cicege gecis surecinde baya boy atarlar verebilirsen guvercin gubresi oneririm baya cosar yavrular.

VendettaX

Ordinaryüs
Saygıdeğer kankalar,
kızların Sultan Tavuguna benzedigi bir grow ile karşınızdayım boyları bir türlü uzamıyor 24.gün photo
ile ilerliyoruz sıfat-ül Eşkallerini sizler ile tek fotoğrafta paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum günlük tutmak istemiyorum arada buraya güncel hallerini ekleyip devam edeceğim,
Saygılar.

Azot toksitesi başlamış olabilir toprak ec ppm değerleri çok yüksek olmalı tedavi flush yada 1 2 kere boş sulama ph ev ppm değerleri nedir

Ü

Üye silindi 35577

Guest
Azot toksitesi başlamış olabilir toprak ec ppm değerleri çok yüksek olmalı tedavi flush yada 1 2 kere boş sulama ph ev ppm değerleri nedir
Knka teşekür ederim,
Bilgilendirme olarak şunları söyleyebilirim şu ana kadar sadece 1 kez gübreli sulama yapıldı 1 lt 3 ml grow 2 ml senszym 2 ml revive onun dışında 1 kez de 1lt 0.7ml calmag - 2 ml revive olacak şekilde her bitkiye verdim onun dışında herhangi bir azot işlemi uygulamadım AN takvimi 1 lt 4 ml yazıyorken 3 verdim hatta ek olarak toprak light Mix

Moderatör tarafında düzenlendi:

VendettaX

Ordinaryüs
@VendettaX kanka en son 7 gün önce azot verdim şimdi yeni haftaya giriyorum normalde bu gün vermem lazımdı toprak biraz daha kurusun diye eklemedim koyuluk genetik kaynaklı olamaz mı acaba ?
Evet genetikdende koyu yeşil yapraklı bodur bitki vs olur ama yaprak damarlarındaki renk koyulugu bu her zaman tek başına hastalik belirtisi değildir ama bazı semptomlar diyebilirim görünüyor hayra alamet olsun inşallah kafa kiyak bu aralar yanlış yönlendirmiyim kanka zamanla gözlemle . İşini bilirsin

Emmy

Müptezel
Kanka 800 w ışık var yukselte bildigin kadar yukselt bence arayı biraz boy attir bodur kalmasın sonra zaten gerekirse yakinlastirirsin su an 40 cm gecmesi gerekirdi

Ü

Üye silindi 35577

Guest
Kanka 800 w ışık var yukselte bildigin kadar yukselt bence arayı biraz boy attir bodur kalmasın sonra zaten gerekirse yakinlastirirsin su an 40 cm gecmesi gerekirdi
Knka 70 cm de %30 dim açık yaklaşık 200w falan ama yaklaşık 4 gün falan oluyor bir süre deneme amaçlı 1 hafta kadar 40 cm %40 yapmıştım ondan geri düştük ama gövde sağlam :)

Emmy

Müptezel
Knka 70 cm de %30 dim açık yaklaşık 200w falan ama yaklaşık 4 gün falan oluyor bir süre deneme amaçlı 1 hafta kadar 40 cm %40 yapmıştım ondan geri düştük ama gövde sağlam :)
Kanka mars h. Cok iyi bi ışık yetiyor demekki bitkilere arayışa girmiyorlar insallah tatmin edici bir hasat alırsın <3

Ü

Üye silindi 35577

Guest
Saygıdeğer kankalar,
Saygılar

Güncel 27. Gün

Güncel

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
    +1
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
  • G ghostt7:
    ****** ** ******* ******** ***** ***** *** ***** ********* **
  • G ghostt7:
    ******* ********* ********** **
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ******* **** ******** ********* ********** ****** ***** ******** ******** ******* ***** hahahaha ******* * ********* ***
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* * **** ** *** ******* hahahaha* ******** ******* ********* ****
  • G ghostt7:
    ****** ******* ******** hahahaha *** ***** ********* ** * ******* ****** ***** ** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** **** ********** ***** hahahaha*
  • G ghostt7:
    hahahaha ******* *** ***** ******* ******* ********** ***** ***** ***** ****** hahahaha** ******* **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ** **** *** hahahaha ********* ********** ***** hahahaha**
  • G ghostt7:
    G ghostt7: ***** ******** ******** ****** ***** ***** ******* ** ****