26 gunluk auto outtor ufak kaldi

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bitkin indika, sativa kadar boya gitmez bodur kalir. Ilk zamanlar kök gelistirici verdin mi. Isik gücü,gübreleme, bu konularda bilgi verirsen daha fazla yardimci olabiliriz. Alttan su cikana kadar su veriyor musun.

Bitkin indika, sativa kadar boya gitmez bodur kalir. Ilk zamanlar kök gelistirici verdin mi. Isik gücü,gübreleme, bu konularda bilgi verirsen daha fazla yardimci olabiliriz. Alttan su cikana kadar su veriyor musun.
Ustam bitkim 26 günlük toprak soluncan gübresi var 1kere yandı diyee flus attım sonra kendine geldi soluncan gübresi ekledim alttan şu çıkana kadar vermiyorum 3 gün de bir 300.ml.sulma yapıyorum 6.5 phli outtor yapıyorum akşamları üstüne pet katiyorum fisfisla şu sikip

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum bitkinin kökleri yeteri kadar gelismemis ondan dolayi 28 güne göre kücük kalmis, internete bak organik yani evde yapabilcegin kök güclendirici ver bitkine.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
@OttoMan47 sana yardimci olur,evde nasil kök gelistirme gübresi yapilacagini. Bu masaj onunda posta kutusuna gitti.

Resk

Yeni üye
Dostum bitkiyi azot kitlemesi yasatmisin benimde basima geldi gubre verme

Ekli dosyalar

• IMG_20210728_152838_799.jpg
    IMG_20210728_152838_799.jpg
    178.6 KB · Görüntüleme: 14

Resk

Yeni üye
Ben stres yasattim cicege girdi topragin nemli bile olsa su verme kurusun takip et su isteyince ver

Resk

Yeni üye
Dostum kucuk bitkiye verirsen kitlersin bitkin 3 hafta zaten gubreye ihtiyac duymaz ayni hatayi bende yaptim onceden kullandigim toprak ektim bbibiz gubrelerden yarim mil verdim kitlendiler bakinca azot eksikligi gibi gorunuyor ama sende verdin bende verdim dogal olarak fazla geli kitlenmis stres yaratma ciceklenmeye girer auto

Dostum kucuk bitkiye verirsen kitlersin bitkin 3 hafta zaten gubreye ihtiyac duymaz ayni hatayi bende yaptim onceden kullandigim toprak ektim bbibiz gubrelerden yarim mil verdim kitlendiler bakinca azot eksikligi gibi gorunuyor ama sende verdin bende verdim dogal olarak fazla geli kitlenmis stres yaratma ciceklenmeye girer auto
Sana suanki fotosunu atayım bak bi

Resk

Yeni üye
Baktim ve dusuncelerimi soyledim gubre vermemis olsan azot eksikligi gibi gorunuyor ama solcan gubresi azot deposu bitkiyi kitlemissin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    * ****** ****** ** hahahaha
  • L Levrekbaz45:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ******** ***** ****** **** ** hahahaha ***** hahahaha ****** hahahaha* ****** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    ********* ******* ******* hahahaha hahahaha **** ****** ******** **** *** ***
    +1
  • A active661:
    ***** ****** ***** ****** hahahaha******** ******* ******* hahahaha hahahaha **** ****** ******** **** *** ***
  • psychdelicman psychdelicman:
  • A active661:
    ***** ******** ********** ********** hahahaha*
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha*** hahahaha **
  • A active661:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    *** *** *** ******** *** **** hahahaha **
    +1
  • O obeb:
    ****** ********* ** ****** ********* ** ***** ******** ** *** hahahahahahahaha
  • A acemiöğrenci12:
    *** * ******** hahahaha*** ******* **
  • A active661:
    ***** hahahaha*****
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** **** *** ** ********* *** ****** ********* ** ****** ********* ** ***** ******** ** *** hahahahahahahaha
    Night owl Night owl: ******* **** *** **** *** ** ********* *** ****** ********* ** ****** ********* ** *****...