28.gun Ww auto

Selam ustalar ilk grow yaklaşık 3 aydır bu bloku okuyorum elimden geldiğince bireyler yapmaya çalışıyorum yorumlarsaniz sevinirim.
300 w cop led
Light mix toprak 12 lt bez saksi
Biobiz 3lu seri,cal mag
10.02 de tohum patladı toprağa atıldı
12.02 ilk filizi verdi ışık altına alındı 2 günde bir ph ayarlı şu verildi 25 ml
21.02 3cm ulaştı nem %75 de
23 02 de 12 lt saksıya alındı sulandi
27.02 de cal mag verildi
01.03 güvercin gübre serbeti verildi 500 ml suya ortalama yarım çay bardağı
02.03 toppik yapıldı 5.bogumda
05.03 gelişim stresten sonra tekrar normale geldi arada bir gün boş sulama yapildi
08.03 yarım lt biggrow verildi
10.03 fan yaprakları alındı
Not resimler az önce çekildi
Dediğim gibi başta bu işi severek yapıyorum eşim bile artık gelip onları inceliyor
Yorumlarınız benim için çok değerli @CahilKush @silas tesekkurler şimdiden bol hayatlar kankalar.

CahilKush

Doktor
Selam ustalar ilk grow yaklaşık 3 aydır bu bloku okuyorum elimden geldiğince bireyler yapmaya çalışıyorum yorumlarsaniz sevinirim.
300 w cop led
Light mix toprak 12 lt bez saksi
Biobiz 3lu seri,cal mag
10.02 de tohum patladı toprağa atıldı
12.02 ilk filizi verdi ışık altına alındı 2 günde bir ph ayarlı şu verildi 25 ml
21.02 3cm ulaştı nem %75 de
23 02 de 12 lt saksıya alındı sulandi
27.02 de cal mag verildi
01.03 güvercin gübre serbeti verildi 500 ml suya ortalama yarım çay bardağı
02.03 toppik yapıldı 5.bogumda
05.03 gelişim stresten sonra tekrar normale geldi arada bir gün boş sulama yapildi
08.03 yarım lt biggrow verildi
10.03 fan yaprakları alındı
Not resimler az önce çekildi
Dediğim gibi başta bu işi severek yapıyorum eşim bile artık gelip onları inceliyor
Yorumlarınız benim için çok değerli @CahilKush @silas tesekkurler şimdiden bol hayatlar kankalar.
Dostun genel olarak gelişimi iyi ama dalları biraz ince kalmış gibi geldi rüzgar veriyor musun ? Birde durumu incelenmesi için @Aguş

CahilKush

Doktor
Topping yapmışsın kanka olmuş epey üzerinden geceli lst yapman gerek denemişsin ama verimli olmamış ışık kapandığında bitkinin en üst dal kısımlarını iyice yatırıp alt dallara ışık ver somege geçmeden ışık görsünler iyice aç hepsine ışık gitsin baktın çok ışığı kesen fan yaprağı var tepede al onu ama kesinlikle en minimum şekilde 1 bilemedin 2 tane falan iyice ışık verdir ona

Topping yapmışsın kanka olmuş epey üzerinden geceli lst yapman gerek denemişsin ama verimli olmamış ışık kapandığında bitkinin en üst dal kısımlarını iyice yatırıp alt dallara ışık ver somege geçmeden ışık görsünler iyice aç hepsine ışık gitsin baktın çok ışığı kesen fan yaprağı var tepede al onu ama kesinlikle en minimum şekilde 1 bilemedin 2 tane falan iyice ışık verdir ona
Eyvallah kral bitkinin anatomisini çıkarmışsın..dediğini yapicam bu akşam

Aguş

Doktor
Zaman konusu tamamen yanlış olur toprak ne zaman kuruyorsa ozaman verilmeli test için 3 3.5 günde bitkinin yaprakları yere düşerse 2.5 günde toprak kuruyor demektir

34.gundeyiZ kankalar çok hızlı büyüyor ilk growum olduğu için tavsiyelere ihtiyacım var.. çiçeklenmeye girmesine ne kadar var sizce?

Kanka 38 gündeyiz dediğin gibi vantilatörü ışık açık olduğu müddetçe acıyorum 2 günde bir sulama yapıyorum ama toprak gördüğün gibi çok çabuk kuruyor 750 ml veriyorum her sulamada 3 sulamada bir calmag veriyorum
Daha önce tecrübem yok iç mekanda..Bloom a nezaman başlamalıyım
@CahilKush @Kanka@silas

Kanka 38 gündeyiz dediğin gibi vantilatörü ışık açık olduğu müddetçe acıyorum 2 günde bir sulama yapıyorum ama toprak gördüğün gibi çok çabuk kuruyor 750 ml veriyorum her sulamada 3 sulamada bir calmag veriyorum
Daha önce tecrübem yok iç mekanda..Bloom a nezaman başlamalıyım
@CahilKush @Kanka@silas
Masaalah cok guzel gorunuyor topragin cabuk kurumasi iyi diye duydum zaten bitkinde bunu gosteriyo bol hasatlarin olsun

CahilKush

Doktor
Kankam bitkin güzel gidiyor hala biraz cılız ama sağlıklı duruyor suyu 1 litre verebilirsin toprak iyi kuruyorsa 1.250 verebilirsin birde baktim göremedim bitkin ön çiçeğe girdi mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha****** ***** ******** ***** *** **** ********** ******** ******* **
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ** ** *** * ****** *** ****** ***** ********* ***** ***** ****** ******* *** ******** ** ****** ** ******* * ***** *** ***** ****
  • P puslu77:
    ** ** *** ***** ********** ****** *** ********** ****** ****** ****** ****** ****** *** ****** **** ******** ** ******* ****** ** **** ******
  • P puslu77:
    ******** ****** ********* ********** *** ****** ******* ******* ****** ******** ******* ******* *
  • P puslu77:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • Kanka Kanka:
    ********** *** *** ** **
  • Kanka Kanka:
    **** ***** ****** ** *** **** * hahahaha ***** ***** ********* ****** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** hahahahahahahaha ******* ** ****** ** hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** ********* *******