2haftada çiçeğe giren auto

Topping yaptım abi dişi çıkmaz büyük ihtimal bu zaten erkek çıkarsa kabinden çıkarıp auto tohum ekecem
Kanka bitki topping yapılmış gibi durmuyor o yüzden öyle yazdım. Tam kesememis olabilir misin ? Lst ye başla kanka güzelce yatır bitkini YouTube da güzel videolar var. %60 dişi çıkma şansın var kanka. Sen içtiğin sigaradan aldıysan ve tek tohum varsa ya da 2-3 dişi olma olasılığı çok yüksek olur.

Autoya bakabilir misin abi son durumlarını atmıştım çok su içiyor gibi 2lt su veriyorum 2güne kuruyor sence kaç litre su vermeliyim
Gayet iyi durumda kanka eline sağlık ☺️. Saksı kaç litre kanka. hızlı kuruması bez saksidan olur , vantilatör direk saksıya vuruyorsa o da hızlı kurutur. Normali 3 günde bir sulamanın ama senin rutinin 2 gün olmuş böyle devam et istersen.

Kanka bitki topping yapılmış gibi durmuyor o yüzden öyle yazdım. Tam kesememis olabilir misin ? Lst ye başla kanka güzelce yatır bitkini YouTube da güzel videolar var. %60 dişi çıkma şansın var kanka. Sen içtiğin sigaradan aldıysan ve tek tohum varsa ya da 2-3 dişi olma olasılığı çok yüksek olur.
İçtiğim sigaradan çıkmıştı ama çok tohum vardı o yüzden pek bi şans vermiyordum sadece deneme amaçlı ekmiştim bunu güzel de büyüdü gibi :)

Gayet iyi durumda kanka eline sağlık ☺️. Saksı kaç litre kanka. hızlı kuruması bez saksidan olur , vantilatör direk saksıya vuruyorsa o da hızlı kurutur. Normali 3 günde bir sulamanın ama senin rutinin 2 gün olmuş böyle devam et istersen.
Saksım 18lştre ama 15litre fln toprak var içinde bez saksı zaten 2lt su az mıdır su aşama 2 3 günde bir ? Bir de gübre takvimine göre mı ilerleyim erkenn girdiği için çiçeğe tablo biraz kaymış gibi oldu

Saksım 18lştre ama 15litre fln toprak var içinde bez saksı zaten 2lt su az mıdır su aşama 2 3 günde bir ? Bir de gübre takvimine göre mı ilerleyim erkenn girdiği için çiçeğe tablo biraz kaymış gibi oldu
Selam kanka, sen normal sulamana devam et bitkinde sulama ile ilgili bir sıkıntı yok. Gübre takvimini çiçeğe göre yap kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* **** ****** ***** **** ******** ********** ***** hahahaha** hahahaha****** *** **** ** ***** ***** ******* **** ** ***** ********* *** *** *** * ******** ********** ******** *** *** ******* **** ********* ***** ** * ** *** hahahaha *** ***** ****** ******** ****** hahahaha*** *
  • C CHaRaMBoL:
    ***** *** ********* ******** *** ** ** ***** ****** ****** ****** **
  • C CHaRaMBoL:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** **********
  • A acemiöğrenci12:
    hahahaha ********* ********* ******* ********** ******** ********* ***** ****** ** *** ******* *** ***
    **** *** hahahaha***
  • A acemiöğrenci12:
    ***** ****** ***** ******** ********* ******** hahahaha *** ********** hahahaha
    *** *** ****** **** ** **** **** ******** ***** **** hahahaha
  • A acemiöğrenci12:
  • A acemiöğrenci12:
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ****** *** ******* *** ********* ** ******** ** hahahaha**** ********** ***** ****** ** ****** ****** ****** ***** *** *** ******* ******* ******* ***** ****** **** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha * *******
    ***** ******** hahahaha hahahaha**** ********** ** ****** ***** ******** hahahaha**** **** ******** ****** ***** ********* ***** ***** ******** hahahaha****
    **** ***** ***** ** ****** hahahaha ******* *** **** ********** *** ****** ***** ******* ********** ** ****** ***** ****** ********* ******* ********** ********** ******** ********* *** ***** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** ******* ******* *** ******** hahahaha* **** ********* **** ******** * ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** ********