2x Auto Blue Dream Günlük

Yararlı buldunmu dostum ?

• Evet

Kullanılan: 116 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    116

Bejan

Yeni üye
Merhaba,
Öncelikle çok yararlı bir paylaşım olmuş. Henüz yolun başındayken çoğu soruma cevap bulmuş oldum. Şimdiden bol hasatlar diliyorum :)
Benim bir sorum olacaktı, 18.gunde geçmişsiniz toprağa geç kavustugunuz için. Benim de bugün elime ulaştı toprağım, pet bardakta takılıyoruz henüz. İki günde once geçtik ona da gerçi. Ne zaman saksıya geçmeliyim sizce?
Yesillendirirseniz buraları çok sevinirim^^

Merhaba,
Öncelikle çok yararlı bir paylaşım olmuş. Henüz yolun başındayken çoğu soruma cevap bulmuş oldum. Şimdiden bol hasatlar diliyorum :)
Benim bir sorum olacaktı, 18.gunde geçmişsiniz toprağa geç kavustugunuz için. Benim de bugün elime ulaştı toprağım, pet bardakta takılıyoruz henüz. İki günde once geçtik ona da gerçi. Ne zaman saksıya geçmeliyim sizce?
Yesillendirirseniz buraları çok sevinirim^^
12-13 günü geçmesin kanka

JhackhaL

Üye
Ç
Estafurullah kanka biz daha dünkü bebeyiz. İndoorda bizden çok daha iyileri vardır muhakkak ama ben mesleğim gereği çok araştırma yapan birisiyim ve ondan çok okuyorum ve doğru bilgiye nasıl ulaşacağımı biliyorum.

şu makaleyi okumanı tavsiye ederim. Translate etsen de anlarsın sade bir dille güzel anlatmış.

Çok faydalı bir makale , teşekkürler kanka.

kafa48

Üye
hocam selamlar..
önümüzdeki ay bikaç blue dream ile growa başlıyacağım.
siz bu genetiğin autosunu kullanmıssınız.bunun photo olanı varmı yoksa sadece auto mu var.
eğer auto yaparsam hasat konusunda beni tatmin eder mi?
1000 lik mh -hps ışıklandırmam var ve elektrik-mekan-koku-fan sesi sıkıntım yok.mustakil evimde yapacağım.auto önerirmisiniz?
vereceğiniz cevaba göre saksı sayımı 6-7 olarak ayarlıyacağım.
şu an mevcutta yeni başladığım growum var.elimde boşta malzemelerim varken bu genetiği de denemek istiyorum.
hasatınız ve dumanınız bol olsun

hocam selamlar..
önümüzdeki ay bikaç blue dream ile growa başlıyacağım.
siz bu genetiğin autosunu kullanmıssınız.bunun photo olanı varmı yoksa sadece auto mu var.
eğer auto yaparsam hasat konusunda beni tatmin eder mi?
1000 lik mh -hps ışıklandırmam var ve elektrik-mekan-koku-fan sesi sıkıntım yok.mustakil evimde yapacağım.auto önerirmisiniz?
vereceğiniz cevaba göre saksı sayımı 6-7 olarak ayarlıyacağım.
şu an mevcutta yeni başladığım growum var.elimde boşta malzemelerim varken bu genetiği de denemek istiyorum.
hasatınız ve dumanınız bol olsun
Photosu mevcut link bırakıyorum https://www.degenetica.org/bluedream-esrar-tohumu ve evet daha çok hasat verir gelişim süresini uzun tutarsan

Bir dahaki sefer kanka ışıkları kısıp bir tık aşşadan kullanarak elektrik faturasından da tasarruf edebilirsin. Gerçi qb den mh ye dönmüşsün şimdi gördüm. 3 bitki totalde ne kadar alan kaplıyor çadırın genel görünür hali var mı?
blue dream azımı sulandırıyor bir dahaki sefer 7 farklı genetik atıcam bende çadıra belki bluedreamde olabilir
Fotolarda ne kadar alan kapladığı var kanka birdahakine MH lambada geçircem ilk 15-20 günü sağol kanka fikirlerin için

kafa48

Üye
eyvl kanka çok tşk ederim..
hazır seni yakalamışken farklı bişe daha soracam.
şu anki growumda biraz nem sıkıntısı yaşıyorum.ne yaptımsa nemi 45-50 üstüne çekemedim ( nem makinası-ıslak havlular-oraya buraya leğen içinde su hepsi mevcut )
mh ampül kullandığım içinısı biraz fazla yükseliyor ve nem oranı azalıyor.odada klima var 17 derecede surekli çalışıyor ve oda ortamdaki nemi kuruttuğu için ortamdaki nem oranım bi hayli düşük oluyor.
bu sabah kızların kafasına su şişesi kesip kesip koydum.
sorum şu; bu koyduğum plastik şişeler ışık açık ve kapalıyken sürekli mi kızların üzerinde duracak yoksa sadece ışık açıkken ( 18 saat ) durup karanlığa aldığımda çıkaracakmıyım?

eyvl kanka çok tşk ederim..
hazır seni yakalamışken farklı bişe daha soracam.
şu anki growumda biraz nem sıkıntısı yaşıyorum.ne yaptımsa nemi 45-50 üstüne çekemedim ( nem makinası-ıslak havlular-oraya buraya leğen içinde su hepsi mevcut )
mh ampül kullandığım içinısı biraz fazla yükseliyor ve nem oranı azalıyor.odada klima var 17 derecede surekli çalışıyor ve oda ortamdaki nemi kuruttuğu için ortamdaki nem oranım bi hayli düşük oluyor.
bu sabah kızların kafasına su şişesi kesip kesip koydum.
sorum şu; bu koyduğum plastik şişeler ışık açık ve kapalıyken sürekli mi kızların üzerinde duracak yoksa sadece ışık açıkken ( 18 saat ) durup karanlığa aldığımda çıkaracakmıyım?
hep kalsın kanka kapalı açık farketmez nemi çok kafana takma zaten pet koymuşsun şimdilik idare et ileride zaten düşürmen gerekicek çiçeklenmede sana 40-45-50 lazım zaten :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    NewGardener NewGardener: ***** **** ***