2x Auto Super Lemon Haze OG / 92.GÜN HASAT

Nahita

Üye
Dostum canna cok iyi bir gübredir hatta bence en iyisi, Isigi yazdigim gibi ayarla, boostu 1 lt ye 4 ml e cikart, ama isigi yükseltmez isen verdigin gübreler ise yaramaz.

Dimmeri %75 kadar çıkardım üstad.

Boost 4ml veriyorum 250ml almıştım 2 kıza dibi kaldı 40-50ml kadar bitene kadar Max limitte devam.

Nahita

Üye
Kanka saksılar kaç lt senin bide hangi gübreyi kullanıyorsun ?
15 lt bez saksı

Canna terra serisini kullandım. 2 bitkiye bakıyorum serüvenin başında ki tüm gübreleri ve miktarlarını yazıyorum. Ne kadar miktar gübre gidiyor ufak bir tahmin verir. Sulama sıklığım ve su miktarı toprağa göre güzeldi benim %10-20 daha çok kullanmışımdır. Fikir olması için günlüğü okuyanlara bırakıyorum.

Canna start 500ml (Çoğu duruyor=
Canna terra vega 500ml (200-250ml kadarı duruyor)
Canna terra flores 500ml ( Hala biraz var hasatı rahat çıkartır)
Canna rhizotonic 250 ml ( Her sulamada kullandım ama az ama çok hala biraz var.
Canna cannyzym 250ml ( Bitmek üzere tam doz veremiyorum sulamalarda)
Canna boost 250 ml (Bitmek üzere hasatı zor çıkaracak)
Canna pk 13/14 250ml (çoğu duruyor)

Nahita

Üye
Saksılar kurumuş. 3er lt gübre hazırladım yarın sabah ışık yandığında vereceğim nem yükselmemesi için.

4ml boost
2.5 canzym
0.5 rhizotonic
6ml flores

Şeklinde hazırladım 6 lt gübre. Boost ve cannzym bitti diğer grow Coco toprağa geçmeyi düşündüğüm için gübre takviyesi yapmıyorum. Hiç flush atmadım daha toprağa gübre doludur diye düşünüyorum idare edeceğim.

Akşama tricom takibi için foto atacağım.

15 lt bez saksı

Canna terra serisini kullandım. 2 bitkiye bakıyorum serüvenin başında ki tüm gübreleri ve miktarlarını yazıyorum. Ne kadar miktar gübre gidiyor ufak bir tahmin verir. Sulama sıklığım ve su miktarı toprağa göre güzeldi benim %10-20 daha çok kullanmışımdır. Fikir olması için günlüğü okuyanlara bırakıyorum.

Canna start 500ml (Çoğu duruyor=
Canna terra vega 500ml (200-250ml kadarı duruyor)
Canna terra flores 500ml ( Hala biraz var hasatı rahat çıkartır)
Canna rhizotonic 250 ml ( Her sulamada kullandım ama az ama çok hala biraz var.
Canna cannyzym 250ml ( Bitmek üzere tam doz veremiyorum sulamalarda)
Canna boost 250 ml (Bitmek üzere hasatı zor çıkaracak)
Canna pk 13/14 250ml (çoğu duruyor)
Teşekkür ederim kankam baş tacısın <3

Nahita

Üye
Kuru 150gr rahat hasat alırsın kanka

Kaliteli bir çorbacım vardı çeşit çeşit genetil alıp içtiğim, kızım şuan o seviyeyi çoktan geçti bu bile yeter bana ilk growum için :) Amacıma ulaştım ben gerisi sayılardan ibaret olacak :) tırtıklardan sonra 150 verirse mutluda eder 2-3 ay idare ederim diğer growa kadar.

Nahita

Üye
@Canna calyx leri tepeleri çekmeye çalıştım ilk kez tricom takibi yapıyorum üstad, rakı beyazı görüyorum çok fazla ama amber göremedim hiç

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Artık son 2hafta falan kalmış olmadı lazım görünüşe göre ışık periyodunu karanlığı 2-4 saat daha fazla olacak şekilde ayarlarsan günlerin kısaldığını algılayıp daha fazla sömek şişirir çiçeklerin kanka

Nahita

Üye
Artık son 2hafta falan kalmış olmadı lazım görünüşe göre ışık periyodunu karanlığı 2-4 saat daha fazla olacak şekilde ayarlarsan günlerin kısaldığını algılayıp daha fazla sömek şişirir çiçeklerin kanka

24/0 başladım çiçekte 20/4aldım

Auto bitki 18/6 alsam faydası olur mu?

Gübtreli son sulamamı yapmış olabilirim.

Boost ve cannzym bitti sadece flores var.

C

Canna

Guest
@Canna calyx leri tepeleri çekmeye çalıştım ilk kez tricom takibi yapıyorum üstad, rakı beyazı görüyorum çok fazla ama amber göremedim hiç
%50-60 raki rengi gördügünde at flush, al karanliga, bekle toprak kurusun, vur baltayi. Asagidaki linki daha önce gönderdim mi bilmiyorum. Bak bu linke.

Raffi42

Yeni üye
Growsan filtre kullanıyorum odayı sürekli havalandıramadığım için hafif koku oluyor. Kötü bir ürün değil ama diğer grow dr karbon alırım.

İyi dileklerin için teşekkürler evet tam dediğin gibi ilk heyecan çok oynaş :)
[/QUO
Dostum karbonu growkentten almistin heralde markasini ve ses durumunu soyleyebilirmisin dr karbon istiyorum ama butcem cok kısıtlı

Nahita

Üye
%50-60 raki rengi gördügünde at flush, al karanliga, bekle toprak kurusun, vur baltayi. Asagidaki linki daha önce gönderdim mi bilmiyorum. Bak bu linke.
Hocam attınız daha önce benim mikroskop çok kaliteli değil sanırım istediğimi göremiyorum. Sigaranın kafası çok ideal şuan bir yerden sonra yorup çok fena yemek yediriyor. Amber göremedim ya da göremiyorum ama bayağı rakı beyazı var sanki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********** ***** hahahaha******** ******** hahahaha** *******
  • Coke Coke:
    ** ***** ******* **** ********** **
  • Night owl Night owl:
    ********* ** ***** ******* **** ********** **
  • kkush kkush:
    *** *** ***** ******* ***** ********* hahahaha* ***** ** ******
  • Coke Coke:
    ***** ****** ** ***** ******* **
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ******** hahahaha ********** ***** **** * ** ***** ******** ** ****** hahahaha****
    +1
  • S sharkek:
    ** ******** ****** ***** ****** hahahaha** **********
  • kkush kkush:
    ***** **** hahahaha**** ** ***** ********** ***** ********* ****** **** ******* hahahaha ********* **** ******** ****** ****** hahahaha
    +2
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ***** *** ********** ********** ** ********** ******** ** ********* hahahaha ** *** ****** **** ******* ******** ** **
  • kkush kkush:
    **** ******** ***** hahahaha** *******
  • Coke Coke:
  • S sharkek:
    *** ******* ********* ****** * **** ****** hahahaha**** * ******* *** ***** ** ********* *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ***** ******* ******** **** ***** ***** ****** ****** ***** ****** *** ********** ****** *** ****** hahahaha****** ****** ***** **** *** *** ** **** ********** ******** ***** ******* ******** ******
  • S sharkek:
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ***** ** **** *** ** ********** ***** **** ******** ***** hahahaha** *******
  • kkush kkush:
    ******* ***** ******* ********* **** *** hahahaha****** ******* hahahaha* **** ********** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ** ********* ******** hahahaha ***** ******* ***** ******* ********* **** *** hahahaha****** ******* hahahaha* **** ********** ****
  • S sharkek:
    **** **** ****** ********* **** *** ******** ****** ** ****** ********* ********* * ***** ** **** hahahaha* ***** ******* ********* **** *** hahahaha****** ******* hahahaha* **** ********** ****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
    ******* ***** **** ********* *** hahahaha ****** ****** ****** ****** ****** ***** ******* *** ********
  • kkush kkush:
    ********** ******* hahahaha hahahaha* ***** **** ** **** hahahaha****** ** hahahaha hahahaha** **** ****** ********* **** *** ******** ****** ** ****** ********* ********* * ***** ** **** *****
    kkush kkush: ********** ******* hahahaha hahahaha* ***** **** ** **** hahahaha****** ** hahahaha...