3 adet Ak-48 fem 2 adet jack herer auto (19.gün)

G0FRET

Üye
Selam arkadaşlar öncelikle
Tohumlarım başını çıkardıktan sonra 16. gün
1-3 numaralılar jack herer
2-4-5 numaralılar ak-48
şuan böyleler 1-4-5 numaralılarda bir sorun yok fakat 2-3 numaralı bitkiler biraz sancılı büyüyorlar hepsi en baştan beri beraberler

sizce sorun nedir???

Işık:65w qb led
Toprak:plagron bat-mix ve torflu toprak karışımı
18/6 ışık döngüsü
Nem: en az 60 en fazla 80
78B7D1F1-5878-41A0-AD6A-1F2059CD59E3.jpeg

04A4D7A4-0304-4B62-8FC6-803B59478FEA.jpeg
EEBFEF6E-6F9E-4B72-AF27-82CE83CF7D21.jpeg6F0BFBC4-D0C7-4CC2-BA50-8E11724A632F.jpeg

Brother

Doktor
Bir de auto ile photo bitkiyi aynı anda büyümez
auto bitki kendi çiçeğe girdiğinden dolayı 18/6 20/4 olması gerekiyor
ama sen photo bitkiler için 12/12 yapmak zorundasın bu da seni bayağı zorlayacaktır.
Hasatın ve dumanın bol olsun

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Kanka 65w qb ilk kez duyuyorum genelde 120w ve katları olur çok nadirende 100w bulabilirsin ama 65w qb değildir dostum. Ayrıca 5 saksıya 65w trene bıçak çekmek gibi bişey olmaz yani. Işığı büyüt ama yerine göre doğru karar al uzun vadede düşün. Birde autolarla feminized bitkiler eğer 2 ayrı çadır yada oda neyse artık yoksa yani bir arada olacaklarsa 18/6 olarak Autoları hasat edene kadar d3vam edersin sonra 12/12 döngüye geçersin bu arada da feminized bitkilere LST eğitim vermen iyi olur yoksa paso boya gider

G0FRET

Üye
kanka 65 watt altında 5 bitki büyümez kanka yetersiz min 600 watt gerekiyor
Kanka 65w qb ilk kez duyuyorum genelde 120w ve katları olur çok nadirende 100w bulabilirsin ama 65w qb değildir dostum. Ayrıca 5 saksıya 65w trene bıçak çekmek gibi bişey olmaz yani. Işığı büyüt ama yerine göre doğru karar al uzun vadede düşün. Birde autolarla feminized bitkiler eğer 2 ayrı çadır yada oda neyse artık yoksa yani bir arada olacaklarsa 18/6 olarak Autoları hasat edene kadar d3vam edersin sonra 12/12 döngüye geçersin bu arada da feminized bitkilere LST eğitim vermen iyi olur yoksa paso boya gider
Dostlarım öncelikle teşekkür ederim düşünceleriniz için fakat sorunum bu değil (ilerleyen zamanlarda eksik gelirse ışık 250w hps takacağım) bu ışığın muhabbeti qb olduğu için par değerlerine bakmak daha mantıklı prizden çektiği evet 65 w ama verdiği ışık daha başka( aldığım satıcı 600w luk bir hps ye eşit par değerine aahip olduğunu söyledi tabi eksik kalırsa hps kullanacağım) ve ilk growum olmadığı için lst-toppingi uzun dönem ak-48 ler için dediğiniz gibi uyguluyacağım daha sonra jack hererler sömeklenmede başka kabine gerekirse alırım :)

Kanka sorun ilk başta ışık zaten 65w quantum olması beş bitkiye yetmesi için geçerli bı sebep değil 240w quantumun 600w cob led'ten daha fazla par değerine sahip olduğunu kanıtları ile gördüm ama ama 65w 600w hps eşit olma durumu yok acilen ışığı değiştir.

Ü

Üye silindi 22139

Guest
Dostlarım öncelikle teşekkür ederim düşünceleriniz için fakat sorunum bu değil (ilerleyen zamanlarda eksik gelirse ışık 250w hps takacağım) bu ışığın muhabbeti qb olduğu için par değerlerine bakmak daha mantıklı prizden çektiği evet 65 w ama verdiği ışık daha başka( aldığım satıcı 600w luk bir hps ye eşit par değerine aahip olduğunu söyledi tabi eksik kalırsa hps kullanacağım) ve ilk growum olmadığı için lst-toppingi uzun dönem ak-48 ler için dediğiniz gibi uyguluyacağım daha sonra jack hererler sömeklenmede başka kabine gerekirse alırım :)
Kanka 240w qb hemen hemen 600w hps ye denk gelir. Satıcının söylediğine bakma. Onlar mali satmak için her yalanı söyler. Ayıptır sorması kaça aldın fotoğraf varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    * ******** hahahaha* ****** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha **** ****** **********
  • A ax-b:
    *** **** ***** ***** ****** hahahaha ******** *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ******* ******* *** * ****** ***** ******* * ****** ****** ******* * ****** * **** hahahaha ****** ******* **** ** *** ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** ******* ***** ****** ********* ******* *** ********* hahahaha*** **********
    ***** hahahaha ********* **** *** ***** **** ******** * ** ********** ******** ****** ****** *** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********* ***** ***** ***** ***** hahahaha
    * **** ** ***** ****** hahahaha ********** * **** **** ** ******* ***** ********* * ****** ****** ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** ** **
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ****** hahahaha* hahahaha**** ******** ***** hahahaha** ***** *** ******
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ****** **** ********** *** ******** ***** hahahaha ** ****** *** **** *** hahahaha* ******...