3 auto 40. Gün çiçeklenmeye girdi ne yapmam lazım

2 günde bir 500ml suluyorum pH 6.3
2 boş bi gübreli gittim ona rağmen besin yanması bi çıtor oldu
Son sulama boş yaptım yarın sizce çiçeklenme dönemi gübrelerine geçeym mi yoksa bi boş sulama daha mı yapayım

birde gelişimler nasıl sizce 240w qb kullanıyorum 55 cm ortalama yakınlık şuanda

Kuşcu

Üye
O boydaki bitkiye 500 ml verilmez arttır suyu en az 1.5 ver sonra yine arttıra arttıra gidersin zamanla ,bloom gübresine geç artık grow gübreni yavaş yavaş kesersin 2,3 hafta daha versen iyi olur ama tam ölçek değil yarı ölçek gibi

O zaman son bir kür daha veg gübresi ile gideyim bir boş sulamadan sonra yarım doz ile bloom geçerim. Bu arada ben hata yapmamak için 500 ml verdim eksi ve tepki vermedi bitki çünkü kurudukça taze su veriyorum bi anda 1.5 bitkinin düzenini bozmaz dimi ? Yavaş yavaş mı yükseltsem suyu

Kuşcu

Üye
Blom gübresi ni verirken yanında az grow ver 2. Hafta boyunca azalta azalta bırakırsın suyu acil yükselt 1,5 2 litre sula toprak kurudukça 2,3 güne sularsın sulamadan önce toprağı parmağını sokarak kontrol edebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ** ***** ****** ****** ****** ********** ***