3 Gün Arayla LSD Almak

Weeezzy

Üye
selamlar ilk tribimi pazartesi doğada çok güzel bi şekilde yaşadım
perşembe günü bi kere daha yapacam tam 3 gün olacak acaba nasıl etkiler ikinci seferim olacak ve yine doğada olacaz
etkisini arttırmak için bu geceden ne yapsam iyi gelir

Avare

Doktor
Kanka çok fazla bir şey bekleme ikinci yolculukta. Vücut hızlı bir şekilde tolerans geliştirdiği için sadece 2-3 saatliğine hafif bir hissiyatı gelir o kadar. En az 3 hafta bir ara güzel bir süre;)

Avare

Doktor
Kankam benim saklama metodumu anlatayım
Önce bir kağıdın içine koyup katılıyorum.
Sonra kağıdı aleminyum folyo ile kapatıyorum.
Sonra varsa kilitli poşet yoksa strec naylonla kaplayıp buz dolabında yumurta gözünde muhafaza ediyorum.
Son parti 6 ay olacak aşşağı yukarı henüz Ekim'de bir azalma yok

Emmy

Müptezel
selamlar ilk tribimi pazartesi doğada çok güzel bi şekilde yaşadım
perşembe günü bi kere daha yapacam tam 3 gün olacak acaba nasıl etkiler ikinci seferim olacak ve yine doğada olacaz
etkisini arttırmak için bu geceden ne yapsam iyi gelir
Kanka tecrübeni paylaşsan bi neler oldu kac ug souk degilmiydi keyif aldin mi degisiklik var mi kac saat surdu teşekkürler

istr

Ordinaryüs
Aga bırakın bu kimyasalları kenevir varken ne gerek var
Aynı düşüncedeyim ama hayatımda ayda yılda bir de olsa LSD ve coca ya yer veriyorum, LSD yi ilk olarak geçen denedim. Öyle hayal ettiğin gibi aşırı bağımlılık yapan bir yanına denk gelmedim, daha çok tiyatroya veya sinemaya gitmek gibi bir şey, arada yaparsan keyifli oluyor. Coca da aynı şekilde enerji gerektiren ortamlara bire bir. Ama üst üste kullanımda çok yoruyor adamı. Şahsen LSD yi cocodan daha az tehlikeli buldum

istr

Ordinaryüs
Ama yine de ne gelse tutamaz weedimin yerini... aşk resmen. Her ortama gider, muhabbetleri şenlendirir, yaratıcılığı arttırır, yemekleri lezzetlendirir, suyun bile tadını güzelleştirir benim birtanem.. (evinizde oturup hayatsız gibi sadece ot içip iş güç bi sik yapmadan takılıyor ve hayatsız gibi yaşıyorsanız bu weedin hakkını veremiyosunuzdur kankalar esrar çok güçlü bir bitkidir, sadece siz ondan güçlü olduğunuz zaman size itaat eder. ! :) )

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanla simdi ben ilk deneyimim icin baharı bekliyorum kış ın uygunsa yapabilirim ama iste ilk defa olacak guzel olmasi icin uğraşmıyorum veya club de yapabilirim bilmiyorum
Kanka sana ne yapacagini tabii ki de soyleyemem ama yerinde olsam bu tavsiyeme kulak verirdim. Lsdyi dogru duzgun bir amac icin kullanmak varken bence halis gormek icin clublarda festivallerde kullanmak tamamen israf. Tabi bu sadece benim dusuncem.

Yani lsd senin hayatini degistirme potansiyeline sahip bir sey kanka, ben ilk defa asit kullandigimda sigarayi biraktim onun sayesinde. Onceden onlarca kez birakmayi denemistim ama alkol ortami olur su olur bu olur bi bakardim elimde sigara olurdu. Hadi bu gun iceyim nasil olsa kafam guzel derdim ama ayilinca da icmeye devam ederdim, birakamamis olurdum. Fark etmediysen bos sigaradan bahsediyorum bu arada.

Neyse kanka ilk asit deneyimimde dedim bi sigara yakayim. Ulan sigarayi elime aldim o gunun ilk sigarasinin verdigi kotu tat geldi. Ama onun 10-20 katini dusun igrendim bildigin. Sonra cok fena derin dusuncelere daldim ama ne dusundugumu ben bile bilmiyorum bildigin elimdeki sigaraya bakarak zihnimin derinlerine daldim. Ve bir bakmisim ki sigara bagimliligim bitmis. Hayatimda daha bir kere bile canim sigara cekmedi. Tabi arada bir kahvenin yaninda ya da alkolluyken 1-2 tane icerim keyif icin, ama o gunden beri kontrol tamamen bendedir.

Yani kanka uzun lafin kisasi, ne yalan soyleyeyim lsd insanlari bagimlilik illetinden kurtarabiliyorken clublara gidip cistak cistak dibididididi dibidididi dance dance tarzi muzikler dinleyip seker atmis gibi takilan insanlari ben anlayamiyorum. Yani yapacaksan da en azindan ilk seferinde yapmani hic mi hic tavsiye etmem.

Emmy

Müptezel
Kanka sana ne yapacagini tabii ki de soyleyemem ama yerinde olsam bu tavsiyeme kulak verirdim. Lsdyi dogru duzgun bir amac icin kullanmak varken bence halis gormek icin clublarda festivallerde kullanmak tamamen israf. Tabi bu sadece benim dusuncem.

Yani lsd senin hayatini degistirme potansiyeline sahip bir sey kanka, ben ilk defa asit kullandigimda sigarayi biraktim onun sayesinde. Onceden onlarca kez birakmayi denemistim ama alkol ortami olur su olur bu olur bi bakardim elimde sigara olurdu. Hadi bu gun iceyim nasil olsa kafam guzel derdim ama ayilinca da icmeye devam ederdim, birakamamis olurdum. Fark etmediysen bos sigaradan bahsediyorum bu arada.

Neyse kanka ilk asit deneyimimde dedim bi sigara yakayim. Ulan sigarayi elime aldim o gunun ilk sigarasinin verdigi kotu tat geldi. Ama onun 10-20 katini dusun igrendim bildigin. Sonra cok fena derin dusuncelere daldim ama ne dusundugumu ben bile bilmiyorum bildigin elimdeki sigaraya bakarak zihnimin derinlerine daldim. Ve bir bakmisim ki sigara bagimliligim bitmis. Hayatimda daha bir kere bile canim sigara cekmedi. Tabi arada bir kahvenin yaninda ya da alkolluyken 1-2 tane icerim keyif icin, ama o gunden beri kontrol tamamen bendedir.

Yani kanka uzun lafin kisasi, ne yalan soyleyeyim lsd insanlari bagimlilik illetinden kurtarabiliyorken clublara gidip cistak cistak dibididididi dibidididi dance dance tarzi muzikler dinleyip seker atmis gibi takilan insanlari ben anlayamiyorum. Yani yapacaksan da en azindan ilk seferinde yapmani hic mi hic tavsiye etmem.
Kanka cok guzel bi tavsiye tesekkurler ama bi iki defa HOLE festivaline katilirim bununla

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka cok guzel bi tavsiye tesekkurler ama bi iki defa HOLE festivaline katilirim bununla
Katil kanka zaten ya. Tekrar okuyunca biraz "moruk asit kullanmadan once 40 gun gunah isleme, su ve ekmekten baska bir sey tuketme" tayfa gibi konusmusum ama demek istedigim o degil anladin sen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ** ********** ********* ******** *** ******** ***** hahahaha **** ***** ******* ** ******* * ***** ********* ***** ******** ****** ********** ********** **** **** hahahaha ** ***** ***** **** ******* *****
    psychdelicman psychdelicman: ** ********** ********* ******** *** ******** ***** hahahaha **** ***** ******* ** ******* *...