3 Günlük bitki gövdesinden kırıldı

Atlantigue

Yeni üye
Merhabalar fotoğraflarda gördügünüz gibi bitki inceldi ve kırıldı şuan saat 18:03 14-15 civarlarında hiç sorun yoktu bir baktım bu halde buldum altına ufak plastik bir parça ile tutturdum şuan ayakta durabiliyor bunun sebebi nedir hatam nerede bu arada tohumlar sponsordan alınma ak47 fem

thadcastle46

Yeni üye
Kanka net bilgim yok. Çok mu sert rüzgar yedi acaba, veya toprak mı çok kuru acab? Niye öyle yarıdan kırılmış ki...

Atlantigue

Yeni üye
İlk kez böyle bir şey ile karşı karşıya kaldım anlam veremiyorum garip olanı bir anda olması 3-4 saat sonra bu halde buldum hiç bişi olmayan bitkiden

Aemili31

Müptezel
Kankam herhangi bir şey sebep olmuş olabilir ama arkadaşın dediği gibi allahın otu işte yaşıyorlar bir türlü onu iyicene tuttur muhtemelen kaynar yola devam edersin. Sıkıntısız bol hasatlar dilerim şimdiden

Atlantigue

Yeni üye
Kankalarım gövdesi çok inceldi diye bant yapmadım ama tam dik ve sağlam şekilde duruyor hafifden iyileşiyor gibi gözüküyor bakalım umarım düzelir 1 hafta sonraki durumunu tekrar paylaşıcam

Link vermek yasak mı bilmiyorum ama yabancı forumlarda örneği var anahtarı bırakıyorum sen bir göz at istersen.
[font=Montserrat, Arial, sans-serif][size=xx-large][font=Montserrat, Arial, sans-serif]“[/font][/font][/size]
[font=Montserrat, Arial, sans-serif][size=xx-large][font=Montserrat, Arial, sans-serif]Damping Off & Pythium Rot (Culprit: Fungi/Protist)[/font][/font][/size]
[font=Montserrat, Arial, sans-serif][size=xx-large][font=Montserrat, Arial, sans-serif]”[/font][/font][/size]

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • U UstaNargileci:
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    hahahaha **** hahahaha** **** **** ****** hahahaha
  • B Bekibekir:
    ****** * ****** **** * ****** ****** ***** ****** ******* *** ******* ********* ******** **** ******
  • Mordecai Mordecai:
    **** hahahaha* **
    +1
  • ThomasShelby ThomasShelby:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ThomasShelby ThomasShelby:
    ***** *** **** * ****** *** ******* ** ****** *** ***** *** ******* *** ** ***** **** ****** ******** ******* hahahaha* **
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** *** ******** *** ****** *** ***** ***** ***** ******** *** **** *** hahahaha* hahahaha**** ***** hahahaha **
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • emmioğlu emmioğlu:
    ******* hahahaha ** ********* ********** **** *** ***** hahahaha ****** ***** *****
    emmioğlu emmioğlu: ******* hahahaha ** ********* ********** **** *** ***** hahahaha ****** ***** *****