3 günlük filiz e yardım

Merhabalar Bruce banner auto genetik aldım sevgili sponsorumuzdan. Tohumu çatlattım. Coco da yetiştirdiğim için 1 yemek kasıgı bitki topragı koydum tohumun beyaz fikfiği alta gelicek şekilde bırakıp üstünü de bir miktar daha toprakla üzerini örttüm. Birazda suladım 100ml.ph lı. Neyse 2 gün baktım cıkmadı, üzerini az eseledim yapraklar tohumdan cıkmıs 2 gün daha durdu . 4. Gündeyiz kökü dahil 1 cm lik embriyom :) ölüp kurumuyor da ama büyümüyorda
Ne yapmak lazım.
@Kanka @TengriKutCannabis @higthead @AwaKe4

Ü

Üye silindi 30565

Guest
Nem düşük galiba kanka üstüne şişe geçir içini nemlendirip şişenin

haballoxy

Yeni üye
Bazen sadece beklemek zorunda kalırsın :) bir hafta da da patlayabilir kurumadıysa problem olmaz dostum hasadın bol olsun.

Bendeki sansa bakın ya niye büyüyormus buldum tohumdan cıkınca tohum kabugu üstünde kaldıydı yavasca kabugu aldıydım ama yapraklar bir türlü acmadıydı cenin pozisyonunda duruyordu az önce cok yakından baktım da gördüm yaprakların üzerinde Bi zar varmıs yaprakda acık büyüyünce zar'a sıkılmış garibim, zar I aldım bakalım ne olacak.

THCbody

Üye
Bendeki sansa bakın ya niye büyüyormus buldum tohumdan cıkınca tohum kabugu üstünde kaldıydı yavasca kabugu aldıydım ama yapraklar bir türlü acmadıydı cenin pozisyonunda duruyordu az önce cok yakından baktım da gördüm yaprakların üzerinde Bi zar varmıs yaprakda acık büyüyünce zar'a sıkılmış garibim, zar I aldım bakalım ne olacak.
Benim de başıma geldi bu knk. Bebek zara sıkışmış çıkamıyordu. Zarı aldım ama 3 gün sonra büyümeye başladı autoydu.

Auto benimde, büyüsün die cok ıgrastım. Bu seferde zara sıkıstı, etrafını birazdaha toprakla örttüm cok halsiz garibim. İnsallah tutunur. 8.gün ama 1 cm.

Naaptım ettim kuvezde büyüttüm resmen yine de yaşattım onu.
ama 4 gün önce belkim olmaz diye yeni tohum atmıstım.o cok güzel oldu.
Tek tek yapardım hep bu sefer 2 tane birden yapıcam hadi bakalım.
İlgilenen herkese teşekkür ederim. Dumanınız bol olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
    T Turco: ** ***** ******