3. Grow Bu sefer OUTDOOR Genetik Hindi Kush 2 BİTKİ

Kanka benimde ,3 adet bitkim var outdoor bakıyorum 35 gün oldu seninkilerden bir tık daha ufak yavaş gelişiyor havalar 2 hafta öncesine kadar çok kötü gitti ondan diye düşünüyorum, bugün calmag ve fishmix vermeye başladım havalarda iyi gidiyor acaba gelişim hep böyle yavaş mi olur düzelirmi canım sıkıldı
Kanka bende benimkiler yavaş ilerliyor gibime geliyor, senin kızların fotosu varsa at bi bakalım. Bir de 12 gün ileridesin nasıl olur benden yavaş ilerliyor bende merak ettim şimdi kızları.
evet havalar istediğimiz gibi gitmiyor onun da gelişimde %100 etkisi olduğunu düşünüyorum. Sonu güzel olur inşallah

OneNumber

Yeni üye
Kanka bende benimkiler yavaş ilerliyor gibime geliyor, senin kızların fotosu varsa at bi bakalım. Bir de 12 gün ileridesin nasıl olur benden yavaş ilerliyor bende merak ettim şimdi kızları.
evet havalar istediğimiz gibi gitmiyor onun da gelişimde %100 etkisi olduğunu düşünüyorum. Sonu güzel olur inşallah
Cumartesi günü yanına gidicem güncel halini atarım kanka bir bakarsın

asilreis

Üye
Maşallah kankam ellerine sağlık :)
Kanka benimde ,3 adet bitkim var outdoor bakıyorum 35 gün oldu seninkilerden bir tık daha ufak yavaş gelişiyor havalar 2 hafta öncesine kadar çok kötü gitti ondan diye düşünüyorum, bugün calmag ve fishmix vermeye başladım havalarda iyi gidiyor acaba gelişim hep böyle yavaş mi olur düzelirmi canım sıkıldı
Foto var mi kanka

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar geceniz hayırlı olsun

25 Mayıs Cuma 25. Gün

bebekleri bugün suladım aslında dün de verebilirdim fakat tam kurumasını bekledim,
malum havalar da biraz serin gidiyor. Fotoları bırakıyorum aşağıya..

IMG_5677.jpg

IMG_5678.jpg

1 Lt suya,
2ml grow
2ml micro
1ml b52
Bitki başına 350ml verildi

fotolarda bebekler biraz yapraklarını aşağıya salmış durumda bunu havanın serinliğine bağlıyorum. Çünkü gündüz güneş altında kaldığı zaman yapraklarda aşağıya sarkma yok. Ayrıca 2 gün önce topping yaptım. Tepelerde hafif sarılıklar görüyorum muhtemelen azotu tam istediği kadar veremedim. Ayrıca bu zamana kadar hiç köklendirici kullanmadım, sanki kullansaydım şu an daha iyi durumda olabilirdim. 2. Besinlerini alıyorlar yarın ve sonraki günü sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum, bakalım gelişimleri nasıl olacak. Yorumlara açığım.. bu günlüğü okuyan her abi ve kardeşimin yorumları,değerlendirmeleri,analizleri,önerileri değerli benim için.. şu an o kadar güzel bir kafadayım ki sanki bir solukta yazdım.. kalın sağlıcakla.. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun☺️

asilreis

Üye
Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar geceniz hayırlı olsun

25 Mayıs Cuma 25. Gün

bebekleri bugün suladım aslında dün de verebilirdim fakat tam kurumasını bekledim,
malum havalar da biraz serin gidiyor. Fotoları bırakıyorum aşağıya..

Ekli dosyayı görüntüle 19633

Ekli dosyayı görüntüle 19634

1 Lt suya,
2ml grow
2ml micro
1ml b52
Bitki başına 350ml verildi

fotolarda bebekler biraz yapraklarını aşağıya salmış durumda bunu havanın serinliğine bağlıyorum. Çünkü gündüz güneş altında kaldığı zaman yapraklarda aşağıya sarkma yok. Ayrıca 2 gün önce topping yaptım. Tepelerde hafif sarılıklar görüyorum muhtemelen azotu tam istediği kadar veremedim. Ayrıca bu zamana kadar hiç köklendirici kullanmadım, sanki kullansaydım şu an daha iyi durumda olabilirdim. 2. Besinlerini alıyorlar yarın ve sonraki günü sabırsızlıkla ve merakla bekliyorum, bakalım gelişimleri nasıl olacak. Yorumlara açığım.. bu günlüğü okuyan her abi ve kardeşimin yorumları,değerlendirmeleri,analizleri,önerileri değerli benim için.. şu an o kadar güzel bir kafadayım ki sanki bir solukta yazdım.. kalın sağlıcakla.. Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun☺️
Bence başarılı

Canabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar,

04 Haziran Salı 35. Gün

10 gün aradan sonra sizlere ancak yazabiliyorum işlerim biraz yoğun ne burayla ne kızlarla olması gerektiği gibi ilgilenebiliyorum. Son sulamadan 7 gün sonra su verebildim düşünün artık. Bir de üzerine günlük tutmak ve sitenin alt yapısının biraz yetersiz olması VPN uygulamalarının formsuz çalışması hakketten meşakkatli geliyor bana.Kızların fotosunu bırakıyorum aşağıya.

IMG_5890.jpg

1.5 lt suya
3ml micro
2ml cal-mag
1.5 grow
Bitki başı 500ml verildi

Kızları gördüğümde çok susamışlardı toprak tamamen kuruydu yaprakları sarkmıştı. Altına tabak koyarak suladım suyun çok kısmı tabağa birikmişti sabah kalktığımda tüm suyu içmişti ve üst yapraklar kendine gelmişti.

yapraklar neden sarı fikri olan varmı?

Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun

420x

Müptezel
Canabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar,

04 Haziran Salı 35. Gün

10 gün aradan sonra sizlere ancak yazabiliyorum işlerim biraz yoğun ne burayla ne kızlarla olması gerektiği gibi ilgilenebiliyorum. Son sulamadan 7 gün sonra su verebildim düşünün artık. Bir de üzerine günlük tutmak ve sitenin alt yapısının biraz yetersiz olması VPN uygulamalarının formsuz çalışması hakketten meşakkatli geliyor bana.Kızların fotosunu bırakıyorum aşağıya.

Ekli dosyayı görüntüle 19673

1.5 lt suya
3ml micro
2ml cal-mag
1.5 grow
Bitki başı 500ml verildi

Kızları gördüğümde çok susamışlardı toprak tamamen kuruydu yaprakları sarkmıştı. Altına tabak koyarak suladım suyun çok kısmı tabağa birikmişti sabah kalktığımda tüm suyu içmişti ve üst yapraklar kendine gelmişti.

yapraklar neden sarı fikri olan varmı?

Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun
Kanka sanırım sulamayı geciktirdiğin için alt yapraklardaki besinleri çekmiş. Maşallah.

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar

12 Haziran cumartesi 43. Gün

Sizlere 8 gün aradan sonra yazıyorum bu 8 gün içinde bir kez yazmayı denedim fakat site performansı yüzünden yazamadım. 8 günden bu yana 2 kez suladım. 1 kez budadım 2 kez topping yaptım ve saksılarını değiştirdim. Kusura bakmayın yoğunluk yüzünden çok detaya inemiyorum. Bebeklerin fotosunu atıyorum alta.
IMG_6077.jpg

Normalde gidişata göre içlerinden birini doğrayacaktım fakat içim el vermedi. Gelişimi az olanı normal saksıya aldım ne budama yaptım nede 1 kez dışında topping yaptım. Bıraktım onu kendi haline bakalım sonu nereye gidecek.

Küçük saksılardan alırken cal-mag verdim litre başı 2ml saksı başı 3litre suladım. Alttan yeteri kadar su çıktı.

2. Sulamayı dün yaptım
1 Litre suya
2 ml micro
2ml grow
1ml b52
Saksı başı 3lt su verildi..

Kankalar alt yapraklardaki sararmalar devam ediyor yeni çıkanlarda bir şey yok ama sonradan alttan gelenler sararıyor fikri ve bilgisi olan varmı?
Hasatınız kaliteli dumanınız bol olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ayhan Chat bot:
  • K kujo07:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    ****** ********* **** ****** ****** ***** ** ***** ********** ****** ********* ***** ** hahahaha***
  • elonmusk elonmusk:
    hahahaha ********* ***** hahahaha ***
    +1
  • elonmusk elonmusk:
    *** hahahaha *** hahahaha* *****
    +1
  • K kujo07:
    ********* **
  • S Chat bot:
    hahahaha** *** ****** *** *****
    S Chat bot: hahahaha** *** ****** *** *****