3. Hafta pruning/training tavsiyesi

Cheff

Üye
Hanimlariniz boyle olsaydi ne yapardiniz?
Fan yaptaklari alir miydiniz?
Egitime baslar miydiniz?

Bunlara dokunma şuan benden tavsiye pro bir yetiştirici değilsen elinde sıkıntı yaparlar. Bekle 5. Kata geldiğinde vur başını 10 dallı bir kızın olur

Uygulanır kamka 2 hafta beklemene bile gerek yok toptan sonra bitkinin stresine göre verirsin
Ben henüz 3.haftaya giriyorum gübretasın setlerindeki 1-2 baslangıc gübresiyle gübreye baslattım.5. boğuma geldiğinde İkisini de uygulamak peki daha mı yararlı olacaktır kanka 5 boğumdan sonra ikisini birden önce top sonra stres durumuna göre lst 3-4 gün ara ile uygulamayı düşünüyorum.

Kroooooga

Yeni üye
@muadip @Cheff @Tommy vercetti

hala dokunmadim :)

kelleler alindi dun, bugun boyle. Nedense sag ust taraftaki hanim digerlerinden fazla buyudu, hem yapraklar yukari dogru bakiyor- ilginc ama gayet guzel duruyor hepsi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
    needrich10 needrich10: ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********