3 metreden sonra anca çiçeklendik

Mavmek

Yeni üye
Macaristan'da yaşıyorum geçen yıl bir fidan verdiler olmadı saksıya düşen tohumlardan bu yıl üç tane ağaç yaptım bende anlamadım nasıl bir tür kolum gibi kökü oldu gövde kaldırmadı yattı ağaç

Mavmek

Yeni üye
Biraz budama yapmalısın sararan yaprakları kopar büyük fan yapraklarını ara ara kopar
Bir kaç gündür fark ediyorum sararmalar mevcut çok yağmur yağdı bir hafta sudan kaynakli diye düşündüm . inanır mısın hiç gübre sıvı takviye si yapılmadı sadece biraz bir kilo kadar kuru koyun gübresi ve sıvı kalsiyum verdim

Mavmek

Yeni üye

bunlar kurtardı beni diğer çiçekler öldü toprak verimsiz gübre imkanım yoktu denetimler sıkı bu ülkede

Legend86

Müptezel
Çiçeklenme başlangıcında yetersiz gübreden dolayı daha doğrusu azottan dolayı eski yaprakları bitki yer sararan ları kopar at

Mavmek

Yeni üye
Temizledim ne kadar sararmış yaprak varsa bı sorunum var yeşil böcekler var dallarda ama herhangi bir zarar vermiyorlar yaklaşık bir cm büyüklüğünde kokan böcekler var onlara benziyor

Legend86

Müptezel
Temizledim ne kadar sararmış yaprak varsa bı sorunum var yeşil böcekler var dallarda ama herhangi bir zarar vermiyorlar yaklaşık bir cm büyüklüğünde kokan böcekler var onlara benziyor
Konularda organik böcek ilacı yapımı var neem azal onu oku, uğraşmak istemiyorsan 25 ec al 2 litre suya 3 ml kadar koy akşam serinliğinde yaprak üstlerine fısfısla, zehirdir o dikkatli kapalı ortamda sorun olur ellerine bulaştırma

Mavmek

Yeni üye
Konularda organik böcek ilacı yapımı var neem azal onu oku, uğraşmak istemiyorsan 25 ec al 2 litre suya 3 ml kadar koy akşam serinliğinde yaprak üstlerine fısfısla, zehirdir o dikkatli kapalı ortamda sorun olur ellerine bulaştırma
Anladım ama bulunduğum ülkede bu yağı bulmam biraz zor gibi deneyeceğim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ***** **** ***** ***** *** * ***** ******* ****** ****** **** ** ********** *** *****
  • Emmy Emmy:
    ***** hahahaha ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • gorilladam gorilladam:
    ** ***** *** ********* *** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** **
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    **** hahahaha *****
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ******** ***** hahahaha**
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** *** *** hahahaha**** ******* ******* ** *** ****
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** hahahahahahahaha****** hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** ***** *** ***** ******* ** **** hahahaha** **** ********** *** ********** ********* ** ***** **********
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ***** *** ********* ***** * ******* hahahaha*** hahahaha ****** ******
  • gorilladam gorilladam:
    *** ********* ***** *** **** ***** **** ***** ***** ***** ***** ***** *** ***** ******* ** **** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* **** *** ******* hahahaha****
  • B boomdraw:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** hahahaha** ********** ****** ****** ******** *** *** ********
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** **** ********** ****** ****** ******** ********* hahahaha* hahahaha** ***** ******** ******* **** ***** ******** ******** **** *** ***
  • B boomdraw:
    B boomdraw: ********* ********* ***