3 Saksı İçin Uygun Işık Önerisi

Arkadaşlar selam böyle bir forumun varlığı beni çok mutlu etti sizi biraz geç keşfettim ama iyi ki keşfettim bunu belirtermek istedim

90-90*200 boyutunda bir kabine 3 saksı koyup yetiştiricem bunun için en uygun ışık hangisi olur tavsiyelerinizi bekliyorum gizlilik gereği adımı paylaşmaktan kaçınsamda siz bana Kamil diye bilirsiniz şimdiden sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum cevap yazacak olan tüm abi ve kardeşilerime teşekkür eder bu yolda bana rehber olacak kişilerin tavsiyelerini her zaman dinlemek isterim. Geceniz ve kafanız her daim güzel olsun

Değerli önerileriniz için teşekkür ederim . Uygun gübreleri alabileceğim yine sponsor varmıdır forumda

paran varsa 340 w tavsiye ederim 170 w işini görür kanka forumun sponsoru kanka gardensgarage
forumda yok ama ben Amazondan biobizz başlangıç seti aldım.
Üstadlar duşakabinin içini aliminyum kaplayıp içine saksı koymak istiyorum bunun için aynı hazır sistemlerde ki gibi yansıtmayı nasıl sağlarım internette aliminyum olarak araştırdım ancak hep inşaat malzemeleri çıkıyor ve aşırı pahalıya geliyor

Üstadlar duşakabinin içini aliminyum kaplayıp içine saksı koymak istiyorum bunun için aynı hazır sistemlerde ki gibi yansıtmayı nasıl sağlarım internette aliminyum olarak araştırdım ancak hep inşaat malzemeleri çıkıyor ve aşırı pahalıya geliyor
en iyisi mylar. onun dışında acil durum battaniyesi ve araba camına koyulan güneşlikte kullanılıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • 2 2008Grower:
    ******** ********* ****** ** ***** **** ** ****** ******** **** ********* ********* ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ****** *** **** **** ******* ***** ****** ******** ********** ** hahahaha hahahaha* hahahaha**** ********* ***** ********** **** ***** ****** ******** **** hahahaha** ******** ******** ******* ** ***** hahahaha
  • T Toki:
    hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** hahahaha ******** ******* **** ********** ******* ****** ********* *** ******* ****** **** hahahaha ***** ***** ********* ****** hahahaha** **
  • T Toki:
    ******* **** **** **** **** *** ***** ****** **** **** * ***** ****** ******* ****** **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ******** ********* ******* ********* ***** ****** ** ******* **** ****** hahahaha ********* *** ******* *** ***
    +1
  • T Toki:
    *** hahahaha*** *** ********* ****
  • T Toki:
  • 2 2008Grower:
    ******* ******** **** hahahaha *** **** *** ***** ****** ********** hahahaha* ******* ***** hahahaha* *****
  • T Toki:
    ****** *** ******** ****** ******* ** **** ******* hahahaha ****** **** **** hahahaha* ******** ****** * ******** *** ******* **** ********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • A angeshar:
  • 2 2008Grower:
    +1
  • 2 2008Grower:
  • A angeshar:

***** ****** **** ********** *** ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha ******* ** ******** *** *** ***** *****
    ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** *** **** ********** ********* ** ****** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha** ******
    Night owl Night owl: ****** hahahaha** ******