30. gunde hala tığ gibi bunun sorunu ne arkadaşlar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka resmi cok kisa gördüm o yükledigin link bende tam verimli degil, teshisi koydum ama sen su gübre,sulama ve isik hakkinda bize bilgi verirsen daha verimli yorumlar alirsin.

OttoMan347

√SEFİR√
Benimkiler de aynı ben outdoor bakıyorum balkonda rüzgar yok ana dallar ince kalıyor. Fan biraz inceden sallasın çiçeklerini tam üzerine gelmesin ama biraz rüzgar görevi görsün. Bitkiler rüzgara karşı direnc göstermek için dalları kalınlaşturıyor esintiye ihtiyacı var

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bu outdoor degil indoor evet hakli @OttoMan47 esiniti gövdeyi kalilastirir, ama benim tahminim baska. Önce diger bilgiler gelsin, sonra yazacagim

sarijuana

Yeni üye
Kanka resmi cok kisa gördüm o yükledigin link bende tam verimli degil, teshisi koydum ama sen su gübre,sulama ve isik hakkinda bize bilgi verirsen daha verimli yorumlar alirsin.
kanka sulama kurudukca 2*3 gunde bır yapıyorum bı bos ayarlanmıs phlı su ıle bıde bloom kullanıyorum 19 saat ısık 5 saay karanlık yapıyorum ışığım full spekterum olan saksı basına 100 watt verebılıyorum patladılar malesef zzaten 3 bıtkım var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********