300W Full Spectrum 30 LED UFO Grow Light Lamp

sylee

Yeni üye
Kankalar Elime 300W Full Spectrum 30 LED Lamba geçti Elimde Jack Herer Auto Tohumarım var Ben anadoluda yaşayan outdorcu hatta balkoncu bi kardeşinizim
Şimdi Elimdeki bu lambanın özelliklerini yazacım kabin alet elidme hiç bişey yok 300w Bu lamba ,auto Tohum, Toprak var Lamba kafanıza yatarsa akılda verirseniz bişeyler yapacagım Lütfen bilen abiler kardeşler yorum yaparsa sevinirim
New Style 130W 85~265V UFO 132 LED Grow Light Hanging Hydroponics Plant Flowering Lamp

Specifications:

Condition: 100% Brand New
Material: Aluminum + Metal
Shell Color: White
Light Source: Led(Double led chips)
Power: 300W
Voltage: 85-265V
Color Ratio: Full Spectrum
LED Quantity: 30pcs(22Red + 5Blue + 1White + 1IR + 1UV)

Lumens: 1680-1968LM
Beam Angle: 120 degree
Lifespan: 50000H
Irradiated Area: About 10㎡
Four Standards: EU Standard, UK Standard, US Standard, AU Standard (Optional)
Size(Dia x H): Approx. 17.7 x 6cm / 7 x 2.4inch
Package Weight: Approx. 1056-1062g

Package Included:
1 x Led Grow Light
1 x Power Cord
1 x Hanging Wire

Kankalar Elime 300W Full Spectrum 30 LED Lamba geçti Elimde Jack Herer Auto Tohumarım var Ben anadoluda yaşayan outdorcu hatta balkoncu bi kardeşinizim
Şimdi Elimdeki bu lambanın özelliklerini yazacım kabin alet elidme hiç bişey yok 300w Bu lamba ,auto Tohum, Toprak var Lamba kafanıza yatarsa akılda verirseniz bişeyler yapacagım Lütfen bilen abiler kardeşler yorum yaparsa sevinirim
New Style 130W 85~265V UFO 132 LED Grow Light Hanging Hydroponics Plant Flowering Lamp

Specifications:

Condition: 100% Brand New
Material: Aluminum + Metal
Shell Color: White
Light Source: Led(Double led chips)
Power: 300W
Voltage: 85-265V
Color Ratio: Full Spectrum
LED Quantity: 30pcs(22Red + 5Blue + 1White + 1IR + 1UV)

Lumens: 1680-1968LM
Beam Angle: 120 degree
Lifespan: 50000H
Irradiated Area: About 10㎡
Four Standards: EU Standard, UK Standard, US Standard, AU Standard (Optional)
Size(Dia x H): Approx. 17.7 x 6cm / 7 x 2.4inch
Package Weight: Approx. 1056-1062g

Package Included:
1 x Led Grow Light
1 x Power Cord
1 x Hanging Wire
Selam kanka, New stylea başlayan satırda 130 w , altta 300 w sonrada 1968 lümen yazıyor (Link varsa ordan da bakabiliriz) ama tahminim boyutlar ve LED sayisindan bence düşük w lamba. Auto için bile yetersiz kalır bence kanka. Ama yanına torch la destek verebilirsin, bu lamba da spectrumu tamamlar. ☺️

homeross123

Yeni üye
Selam kanka, New stylea başlayan satırda 130 w , altta 300 w sonrada 1968 lümen yazıyor (Link varsa ordan da bakabiliriz) ama tahminim boyutlar ve LED sayisindan bence düşük w lamba. Auto için bile yetersiz kalır bence kanka. Ama yanına torch la destek verebilirsin, bu lamba da spectrumu tamamlar. ☺️

bu led iş görür mü acaba

bide şu seti alsam bu iş için yeterli olur mu daha yeni başlıyorum sende bilgili bir abiye benziyorsun sormak istedim

sylee

Yeni üye
Kanka İlgin için Teşekkür ederim
Link burda Yanına Ne nerirsin Link verrisen bakayım

Kanka İlgin için Teşekkür ederim
Link burda Yanına Ne nerirsin Link verrisen bakayım
Selam kanka dediğim gibi torch LED le desteklersin. En uygun çözüm bu olur. (Linki açamadım)
Çiçeğe geçince 3200k eklersin kanka.

bu led iş görür mü acaba

bide şu seti alsam bu iş için yeterli olur mu daha yeni başlıyorum sende bilgili bir abiye benziyorsun sormak istedim

Selam kanka , paylaştığın ışık iyi ama qb lamba hem ucuz hem daha verimli olur diye düşünüyorum. Hazır kabin için de ne kadar hasat beklediğinde önemli ( kabin boyu) tabii , güzel set ama yine ışık için aynı şeyleri söylerim kanka .

sylee

Yeni üye
Selam kanka dediğim gibi torch LED le desteklersin. En uygun çözüm bu olur. (Linki açamadım)
Çiçeğe geçince 3200k eklersin kanka.
Kanka seni darlıyorum kusura bakma yeniyim birazilk paylaştıgım full specrum mor led lambanın yanına yazdıgın

Noas 60W 6500K Beyaz Işık Led Torch Ampul den 2 adet alsam
topragını gübresini havalandırması yapsam 1 yada 2 auto bitki yetişirmi tphumdan hasata ?​

Kanka seni darlıyorum kusura bakma yeniyim birazilk paylaştıgım full specrum mor led lambanın yanına yazdıgın

Noas 60W 6500K Beyaz Işık Led Torch Ampul den 2 adet alsam​

topragını gübresini havalandırması yapsam 1 yada 2 auto bitki yetişirmi tphumdan hasata ?​

Selam kanka ,darla istediğin kadar sıkıntı yok ☺️. 1 auto kesin bakar 2 için bitki büyüklüğüne bakarsın gerekirse ek yaparsın. İstersen çiçekte 3200 k eklersin.

sylee

Yeni üye
Dostum sen bir Kralsin bu arada 2015 de İlk balkon autom Amnesiaydı ozamanlar Facebook grubları vardı avustralyadan kıbrısdan şimdi bu forumda bilgi almak çok güzel teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    *** ** ***** **
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********* ** *** ***** *** ***** ****** ****** **
    hahahaha* ***** ***** ******** hahahaha hahahaha ****** *******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • 420x 420x:
    *** ***** ***** ********** ********** **** hahahaha hahahaha ** ***** hahahaha ***** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    **** ***** **** ********* ***** ****** ********* **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha** ***** ********** ****** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** *** hahahaha hahahaha** *** ********* **
    +1
  • 420x 420x:
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    +1
    ********** ***** hahahaha **
    +1
  • 420x 420x:
    ** hahahaha ***** ***** ********* ********
    +1
  • 420x 420x:
    ******* ********* ********* ***** ***** ***** ********* ***** **
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********** **
  • 420x 420x:
    hahahaha** ***** ***** ********
    hahahaha ******** ***** ***** *** ******** hahahaha* ****** ********** *** hahahaha hahahaha** *** ********* **
    NewGardener NewGardener: hahahaha ******** ***** ***** *** ******** hahahaha* ****** ********** *** hahahaha...