32 Derece ısı sorunu

onurcesur

Yeni üye
600w ve 400w iki hps ampüle sahibim, düne kadar sadece 600w açıktı, bugün 400w ampülüde yaktım ancak ısı 29 dan 32 ye çıktı. Lambalar tavanda ve ısıyı düşürmek için yapabileceğim başka bir şey yok. Sizce ne yapmalıyım ışığımı kapatayım yoksa 32derece çok zarar vermez mi?

Ü

Üye silindi 20768

Guest
kanka ben sıcaklık sorununu nem makinesini kökleyerek çözdüm. o yüzden sordum. sıcaklık sorunu başa bela. havalandırmanı ve giriş fanını doğru orantıda kuvvetlendirebilirsin belki.
üstadlar daha net bilgi verecektir.

onurcesur

Yeni üye
kanka ben sıcaklık sorununu nem makinesini kökleyerek çözdüm. o yüzden sordum. sıcaklık sorunu başa bela. havalandırmanı ve giriş fanını doğru orantıda kuvvetlendirebilirsin belki.
üstadlar daha net bilgi verecektir.
Sokaktan gelen havayı 350m3 havalandırıcı ile içeriye veriyorum ve aynı şekilde 350m3 havalandırıcı ile farklı bir odaya çıkış yaptırdım. 32 derece ısı ve %50 nem 2 haftalık bitkilere ne kadar zarar verir acaba

Ü

Üye silindi 20768

Guest
Arkadaşlar bitkiye zarar verir mi vermez mi birisi cevap yazarsa çok sevinirim
kanka benim çiçekler 18. günde çiçeklenmeye girdiler. dolayısıyla kuş kadar hasat alacağım. sebebinin ısı stresi olabileceğini okudum ve öyle düşünüyorum. 32 derece ısıları gördüm ilk ektiğimde.

Kanka

Administrator
Yönetici
yetısmesı ıcın en ıyı ısı degıl tabı 32 ama kabul edılemez bır ısıda degıl ama 32 yı gecmemelı kanka ısıyı dusurmek ıcın hava gırıs cıkısı guclendırılmelı

Ü

Üye silindi 20768

Guest
yetısmesı ıcın en ıyı ısı degıl tabı 32 ama kabul edılemez bır ısıda degıl ama 32 yı gecmemelı kanka ısıyı dusurmek ıcın hava gırıs cıkısı guclendırılmelı
kanka 190lık karbon filtrem var. 160lık çıkış fanı. fanı büyütürsem karbon filtre koku kaçırır mı? yaz aylarında elimdeki cob led ile sıcaklık savaşları vereceğim gibi gözüküyor. :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
  • esfanet esfanet:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
    *** * ** **** ********* *** hahahaha
  • J Jamaicanganja:
    ***** ** ****** ****** ****** *** ***** hahahaha ******* *****
  • NE0 NE0:
    ********* hahahaha ******** ********** *** ****** ****** ****** * ** ***** *** ********** *****
  • J Jamaicanganja:
    ******* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • J Jamaicanganja:
    ********* ***** ******** *** ******* ***** ******** *** *** **** ******** *** ******** hahahaha hahahaha **** ****** **** ******
  • NE0 NE0:
    ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    NE0 NE0: ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* *******...