35 derece ve hüsran . Gorilla glue 60. Gün

WDT

Üye
600 wat hps tüm dönem. Isıyı düşünemedim . Bitkiler genelde 30 , 35 derece de ışık aldı. Bunca zaman sonra bu olay koydu açıkçası. Kısmet buymuş. Önümüzde ki maçlara bakıcaz.

https://ibb.co/C9T32m9

sömekleri şişirmek için herkesin tavsiyesine açığım arkadaşlar.!

benridarkblue

Kıdemli Üye
kanka valla uzun zamandır büyük bir sabırla bekliyorum sıcaklıklar düşsün öyle başlayayım diye geçmiş olsun gerçekten keşke yapmasaydın

600 wat hps tüm dönem. Isıyı düşünemedim . Bitkiler genelde 30 , 35 derece de ışık aldı. Bunca zaman sonra bu olay koydu açıkçası. Kısmet buymuş. Önümüzde ki maçlara bakıcaz.

https://ibb.co/C9T32m9

sömekleri şişirmek için herkesin tavsiyesine açığım arkadaşlar.!
Knk çok geçmiş olsun bende aynı sorunu yaşadım ama benim lambalar 400 wti buz yöntemiyle çok uğraştım uğraştığım için 2 bitkiden kuru 50 gr aldım

püskütvarmı

Ordinaryüs
Kankam 1 tık azot fazlaligi var bitki köprüden önce son çıkış gibi :) 1 sulama boş geç . Yoksa yanmaya başlar yakında uçlardan.

• Like
Tepkiler: WDT

Eimal

Müptezel
Geçmiş olsun kanka, sıcaklık korkusundan led yaptım. Nargile ustanın yönlendirmesi ile 350v 2 dönem için 7 tane projektörü birleştirdim. Sonuç çok iyi gözüküyor, şuan için tavsiye ederim

WDT

Üye
Şimdeda lede geçiyorum Tc nargile knkmiz önerdiğ
Şimdeda lede geçiyorum Tc nargile knkmiz önerdiği ledlere sahada tavsiye ederim
Şimdeda lede geçiyorum Tc nargile knkmiz önerdiği ledlere sahada tavsiye ederim
Kanka buzlu kovalar , buzlu fanlar neler yaptım neler yine olmadı. Bulunduğum bölge 45 derecelerde gezdi yazın. Ama hps den vazgeçmem dostum. Hava sıcaklığı düşmeye başladı. Rahatlıycam artık

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Kankam 1 tık azot fazlaligi var bitki köprüden önce son çıkış gibi :) 1 sulama boş geç . Yoksa yanmaya başlar yakında uçlardan.
Üstad kusura bakma rahatsız ediyorum süper Mario abiye sordum ama sende çok bilgilisin yardımcı olursa mutlu edersin kardeşini 3 gün önce makyaj pamuklarının arasına tohum koydum şimdi baktım çok güzel patlamış ama öle bişey olmuş ki filiz pamuğun içine doğru girmiş bende anlayamadım alırken filizin yarısı koptu fakat kafa tarafına hiç bişey olmadı bende gömdüm toprağa can suyunuda verdim bişey olmuşmudur acaba yada yaşarmı kök tarafından birazı koptu malesef

WDT

Üye
Üstad kusura bakma rahatsız ediyorum süper Mario abiye sordum ama sende çok bilgilisin yardımcı olursa mutlu edersin kardeşini 3 gün önce makyaj pamuklarının arasına tohum koydum şimdi baktım çok güzel patlamış ama öle bişey olmuş ki filiz pamuğun içine doğru girmiş bende anlayamadım alırken filizin yarısı koptu fakat kafa tarafına hiç bişey olmadı bende gömdüm toprağa can suyunuda verdim bişey olmuşmudur acaba yada yaşarmı kök tarafından birazı koptu malesef
Kanka orası kısmet artık. Sen bol nemini ver. Şu içinde balçık gibi olmasın sakın. Nem olsun bolca . Yaşaya bilir dostum. Kökün tamamı kelleden koptuysa ölür

Ü

Üye silindi 22113

Guest
Kanka orası kısmet artık. Sen bol nemini ver. Şu içinde balçık gibi olmasın sakın. Nem olsun bolca . Yaşaya bilir dostum. Kökün tamamı kelleden koptuysa ölür
Yok üstad kök tarafından ucundan koptu ilk çıkan yeri varya ordan kafa tarafında hiç bi sıkıntı yok nem yüzde 80lerde sıcaklıkta 27 28 derece

Ü

Üye silindi 26240

Guest
@Pascal1907 toparlanır bence durumdan haberdar et bizi can suyu verdigin suya köklendirici gubren varsa koymani öneririm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****