35 Günlük 5 Auto Bruce Banner 5 Auto Amnesia ilk Grow Denemesi

Marikbaba

Yeni üye
Selam dostlar 2. grow denemem ilk tam sistemli grow denemem (çadır,carbon filtre,fan hava girişli,quantum board led vs) Tang besin programını kullandım 2 growda da ilkinde çok eksiğim vardı sıkıntı ondan diye düşündüm çiçekler çok erken sömek verdi yeteri kadar buyuyemedi bilgisizlikten yanlış flush yaptım yapraklar sarardı ıslakken kestim kurutmaya çalıştım küflendi bütün emeklerim çöp oldu.
Şimdi 2. tam sistem grow yapıyorum ama tangın liste yine beni zortlattı çiçeklerin hepsi erken sömeklendi ve ufacık kaldılar sadece 1 tane amnesia çiçek açmadı bayağı büyüdü ama o auto mu değil ondan mi açmadı anlayamadım.Şuan 35 inci gündeyim 22 mart başlangıcli artık carboloada başlasammı programa nasıl devam etsem emin olamadım bir sonraki growumda kesinlikle tang kullanmacağım en azından bu seriyi nasıl daha faydalı hale getirebilirim desteklerinizi bekliyorum.
24 saat full ışık açık 35 gündür.
Sistem
150x150x200 cadır
2x 1000w samsung quantum board led panel
230 m3 fana carbon filtre takılı
330 m3 fan çadıra temiz hava girişi yapıyor
nem makinesi
nem ölçer
timer
çadır içi klipsli pervane hava döngüsü için

Takviyeler

an sensi a b bloom
carboload
overdriv
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Marikbaba

Yeni üye
hasadın bol olsun kanka...şu 1000 w lık boardın linkini atarmısın kanka?
sağol dostum aliexpressten set olarak aldım ben direk ışığı 2 adet aldım sete 1 ekledım satıcıyla konuşup bu satıcıdan bu seti aldım gayet kaliteli öneririm

popeye61

Yeni üye
sağol dostum aliexpressten set olarak aldım ben direk ışığı 2 adet aldım sete 1 ekledım satıcıyla konuşup bu satıcıdan bu seti aldım gayet kaliteli öneririm

sorunsuz geldimi kanka...grow için alındığı anlaşılacak sistemlerin gümrükten geçmediği söyleniyor?

Selam dostlar 2. grow denemem ilk tam sistemli grow denemem (çadır,carbon filtre,fan hava girişli,quantum board led vs) Tang besin programını kullandım 2 growda da ilkinde çok eksiğim vardı sıkıntı ondan diye düşündüm çiçekler çok erken sömek verdi yeteri kadar buyuyemedi bilgisizlikten yanlış flush yaptım yapraklar sarardı ıslakken kestim kurutmaya çalıştım küflendi bütün emeklerim çöp oldu.
Şimdi 2. tam sistem grow yapıyorum ama tangın liste yine beni zortlattı çiçeklerin hepsi erken sömeklendi ve ufacık kaldılar sadece 1 tane amnesia çiçek açmadı bayağı büyüdü ama o auto mu değil ondan mi açmadı anlayamadım.Şuan 35 inci gündeyim 22 mart başlangıcli artık carboloada başlasammı programa nasıl devam etsem emin olamadım bir sonraki growumda kesinlikle tang kullanmacağım en azından bu seriyi nasıl daha faydalı hale getirebilirim desteklerinizi bekliyorum.
24 saat full ışık açık 35 gündür.
Sistem
150x150x200 cadır
2x 1000w samsung quantum board led panel
230 m3 fana carbon filtre takılı
330 m3 fan çadıra temiz hava girişi yapıyor
nem makinesi
nem ölçer
timer
çadır içi klipsli pervane hava döngüsü için

Takviyeler

an sensi a b bloom
carboload
overdriv
Ekli dosyayı görüntüle 7844Ekli dosyayı görüntüle 7845Ekli dosyayı görüntüle 7846Ekli dosyayı görüntüle 7847Ekli dosyayı görüntüle 7848
Kanka tang bizi mafetti bende de aynı sorun var konu açtım bu akşam erken çiçeklenmeye girdi diye auto bölümünde resimlerde var bakabilirsin benimde 30 gün civarındalar çiçeklenmeye girdi kullanmıcam o tabloyu bidaha.Sen kelleyi kesmişsin fimming diyorlar galiba ben Lst yaptım bişey değişmedi

Marikbaba

Yeni üye
aynen dostum bende konuları okudum forumda herkes patlamış tang çizelgesinden en azından bilenlerden biraz verimliliği arttıracak bişeyler öneren çıkarsa verdiğim emeklere biraz olsun karşılık almak istiyorum :D
Birdahaki çizelgede değiştireceğim bende
Kanka tang bizi mafetti bende de aynı sorun var konu açtım bu akşam erken çiçeklenmeye girdi diye auto bölümünde resimlerde var bakabilirsin benimde 30 gün civarındalar çiçeklenmeye girdi kullanmıcam o tabloyu bidaha.Sen kelleyi kesmişsin fimming diyorlar galiba ben Lst yaptım bişey değişmediay

aynen dostum bende konuları okudum forumda herkes patlamış tang çizelgesinden en azından bilenlerden biraz verimliliği arttıracak bişeyler öneren çıkarsa verdiğim emeklere biraz olsun karşılık almak istiyorum :D
Birdahaki çizelgede değiştireceğim bende
Yok mu bize yardım edecek bir superman:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** *** **** *** ***** ****** ********** ******* ***** hahahaha hahahaha **** *** *******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
  • R Chat bot:
    *** ** hahahaha* ****** ***** ********* ******** ******* ***** ******
  • R Chat bot:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ** ****** ******** *** hahahaha* ***
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** * ******* hahahaha* ******** ****** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** ****** ******** ******* **
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** **** ******** ** hahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    * hahahaha ****** ********* ****** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** hahahaha*** *********
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********* *** ****** **** ****** ******** ********* ********* ****** **** **** **** hahahaha*** *** ****** *****
    ***** **** ******* ****** hahahaha ** ***** *** hahahaha ****** ********* **** hahahaha*** ******* ** ***** ***** ******** ******* ***** ****** **** *** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha* ******** ****** hahahaha*** ***** ***** ****
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ****** hahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    yoqyaa yoqyaa: *** **** ********