36 günlük ler nasıl durumları

KenevirBerk

Yeni üye
Topraktan çıkalı 36. Gün oldu ilk 2 hafta nemi 60-70 seviyelerinde tuttum. Nem makinem bozuldu ıslak havlularla nemi yukseltmeye çalisiyorum 25-30 arasinda nem sicaklik isik acikken 25-27 derece isik kapaliyken 20 derece 18/6 periyodunda bakıyorum siyah bez saksılardaki oto tohum diger ikisi yerli sigara tohumu. Biobizz indoor pack veriyorum bitki basi yarim litre su veriyorum 3-4 günde bir kere isigin lux ölçümünü yeni yaptım malesef Bitkiler 24 bin lux isik aldı 35 gun boyunca lux olcumunu yeni yaptim isik mesafesini indirdim tekrar lux ölçümü yaptim 40 bin luxa sabitledim. Bloom gubresini
kullanmıyorum 2 l suya 6 ml grow gubresi 6 damla beyaz sirke damlatiyorum dinledirilmis cesme suyu kullanıyorum ph olcerim bozuk olduğu için ölçüm yapamıyorum. Işığım 400 w mh philips

KenevirBerk

Yeni üye
Işığım 400 w mh philips 45-47 cm mesafesi vardi lux olcumu yaptım 25bin lux cikti 40 cm e indirdim 40 bin lux oldu 35 gun boyunca 25 lux aldi 4 bitki

kanka keyfini kaçırmak istemem ama benim 33 günlük bebeler bunları 2 ye katlıyor. İçerde hava sirklülasyonu oluşturduğuna emin misin?

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Işığım 400 w mh philips 45-47 cm mesafesi vardi lux olcumu yaptım 25bin lux cikti 40 cm e indirdim 40 bin lux oldu 35 gun boyunca 25 lux aldi 4 bitki
Işıkta problem yok fakat o mesafeyi Vegde verme 70 60 civarı uygundur hem boya gitsin aşırı lüks ısı stresi bitkiyi stres ve gelişimini olumsuz etkiler

KenevirBerk

Yeni üye
Farkindayim kanka ilk grow eksigim cok temiz hava girişini 120lik wc aspiratöru ile sagliyorum hava cikisim yok vantilator var isiktan kaynakli oldugunu dusunuyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • muşul muşul:
    ***** ******* *** hahahaha**** * ***** ***** ** ****** hahahaha** ********* hahahahahahahaha********** hahahaha* hahahaha * ***** ********** **** ****** **** **** ******** ****** ****** ********** * *** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • L lityum:
  • L lityum:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • U Uchihasasuke1:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha** ********
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** * ****** ******* ****** hahahaha ***** **********
  • U Uchihasasuke1: