36 Günlük Olduk ❤️

MarijaneyTR

Doktor
Kabinim bu şekilde kankalar , ama bu kızlar büyüyor da büyüyor , çok fazla stres yasattim , yinede banamisin demiyorlar , çiçeğe girdiler ama hafiften çiçeklenme var , ben 2 ayda hasat ederim diye düşünmüştüm fakat uzun sürecek gibi hasat , sorum ciceklenmeyi nasıl hizlandiririm bilgisi olan yorum yapabilirmi ?

MarijaneyTR

Doktor
Dua ederek :) Saka bi yana ama yapcagin birsey yok cay icip bekliycen:) Esrar Cayi varsa onu tavsiye ederim.
Sunu yapabilirsin 10/14 yada 11/13, fayda edermi? Belki, 100% evet diyemem:)
Esrar çayı yok ama mahmudoo çay var kanka kaçak :) olmuyorsa bizde bekleriz napalim ışık sistemini değiştirmek istemiyorum , acelemiz yok aklıma takilmisti paylaşmak istedim , yorumun için tşk ederim :)

Yesil888

Ordinaryüs
Kabinim bu şekilde kankalar , ama bu kızlar büyüyor da büyüyor , çok fazla stres yasattim , yinede banamisin demiyorlar , çiçeğe girdiler ama hafiften çiçeklenme var , ben 2 ayda hasat ederim diye düşünmüştüm fakat uzun sürecek gibi hasat , sorum ciceklenmeyi nasıl hizlandiririm bilgisi olan yorum yapabilirmi ?

Bu resimler de iyi gelismisler, son mesejina yazdim ben nasil yapiyorum. bekle, acele etme, 1 hafta sonra o cok uzayan dallari , kir, yani super crop yap. Ben iki kizda yaklasik 15 dal kirdim, her kirdigim dal, 5-6 kelle olacak.

MarijaneyTR

Doktor
Bu resimler de iyi gelismisler, son mesejina yazdim ben nasil yapiyorum. bekle, acele etme, 1 hafta sonra o cok uzayan dallari , kir, yani super crop yap. Ben iki kizda yaklasik 15 dal kirdim, her kirdigim dal, 5-6 kelle olacak.
Tamam kanka 1 hafta sonra uzanyan dalları tekrar kırıp yan yatırcam , acelem yok çok güzel birşey çıksın istiyorum ortaya , devamlı sana haber vericem konu açıp eywallah ❤️

Kanka zamanında bir gece ışıksız bırakıp ardından ışık döngüsünü değiştirerek çiçeklenmeye sokabilirsiniz demişti ama baya olmuştu bunu okuduğumda bi sormak lazım

MarijaneyTR

Doktor
Kanka zamanında bir gece ışıksız bırakıp ardından ışık döngüsünü değiştirerek çiçeklenmeye sokabilirsiniz demişti ama baya olmuştu bunu okuduğumda bi sormak lazım
Kanka uzun dönemde o şekilde oluyor benimki kısa dönem, ışık sistemini değiştiremem yani kendisi otomatik çiçeğe giriyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********