38.gün GÜNCELLEMESİ 90x90 Kabin 17x Tutankhamon Auto Deli işi grow

Port

Yeni üye
Kankalar selam herkesin dumanı bol olsun. Forumu 1 yıldan fazla takip ettim. Ardından sistemi kurdum ve başladım

Tohum:Tutankhamon Auto

Ekipmanlar

-90x90 Kabin
-600 W MH-HPS + 400 W COB
-250 giriş fanı 400 çıkış fanı
-Cooltube
-Nem makinası

Besin: TaNg çizelgesi uygulamaktayım

Işık 20/4 periyotta
Isı ışık açıkken 26-27 kapalıyken 22-23
Nem 60

Gün 23

Gün 26
https://ibb.co/kG4LV7p
(Bazı alt yapraklar sarardı. Gübreyi arttırdım sonuçları bekliyorum)

Gün 28
(Çiçeklenme başladı HPS ye geçtim)

Gün 32

Gün 38

38. günden amcalarına selami var kızların

Değerli Kankalarımın yorumunu bekliyorum Günlüğü güncel tutmaya çalışacağım

Gün 38

38. günden amcalarına selami var kızların

Son düzenleme:
Hepsinden 20 gram alsam 340 gram yapar kankam inşallah sağlıklı büyürler ama bir türk ablamız yapıyor bu şekil 760 gram aldı istersen link atayım incele
At bakalım Türk ablamız diyince benim aklıma bir tane ablamız geliyor hollandada mıydı o neydi.
Bu arada önçiçeklenmeye girenler var mı ışık açık olduğu için tam seçemedim ama öyle geldi

Port

Yeni üye
At bakalım Türk ablamız diyince benim aklıma bir tane ablamız geliyor hollandada mıydı o neydi.
Bu arada önçiçeklenmeye girenler var mı ışık açık olduğu için tam seçemedim ama öyle geldi

Ceyhan Fırat ablamız 600 W mh hps ile yaptı 760 gr kuru aldı tırtıkladıklarından hariç, bakıp göreceğiz valla

Çiçeklenmeye girmedi ama eli kulağındadır kanka hpsye geçmen yakındır

kafa48

Üye
o videodaki ceyhan fırat ablamızın kullandığı genetik duble gum.hiç eğitimsiz direkt olarak 5-6 litrelik saksılara ekili fidelerden satın alıp 16 tane saksıyı 1x1 kabinde yapmış.hatta detay vermemiş sözde ilk gün 18 saat ışık verip 2.gün 12/12 alıp bitişe kadar öyle yapın ablanız güvenin felan demiş ama fideleri hazır almış ve o fideler nerden baksan 15-20 günlük.yani 20.gün 12/12 çekerek 70.gün 760 gr kuru almış

kafa48

Üye
ve ayrıc ne topping ne lst hiç bişe yok.direkt haftalık 4 çeşit gübreyle öyle gitmiş.yani genetik verimliyse,sıkış sıkış olabilir bence.denemek lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **