38. Günde WW Auto Yardım Lütfen

knkalar selamlar. 38 günlük ww autom var. Air saksının bi 10-15 cm ye kadarı boş.
Şuanda Tanginin çizelgeyi takip ediom. Dün itibariyle a+b ye ek olarak bloom ve topmax verdim litreye 1 ml olarak. Normalde knkalar bitkim daha büyük olurdu ancak bu sefer kısmet olmadı. Harmanım bu hasattan hemen sonra bir tane daha patlatacağım. Ancak güçlü bir hasata ihtiyacım var önümü tutması için. Öneri tavsiye yorum bekliyor olacağım. Güzel bir önerin varsa büyük bir sevap kazanacağına eminim knka

Bitkide hiç bi sorun yok gayet iyi gözüküyor gününe göre, carbload eklemeni tavsiye ederim. + lst ye devam etmeni öneririm son 1 haftan lst için sonrası çok geç olabilir, bol hasatlar

Cengoxl

Kıdemli Üye
knkalar selamlar. 38 günlük ww autom var. Air saksının bi 10-15 cm ye kadarı boş.
Şuanda Tanginin çizelgeyi takip ediom. Dün itibariyle a+b ye ek olarak bloom ve topmax verdim litreye 1 ml olarak. Normalde knkalar bitkim daha büyük olurdu ancak bu sefer kısmet olmadı. Harmanım bu hasattan hemen sonra bir tane daha patlatacağım. Ancak güçlü bir hasata ihtiyacım var önümü tutması için. Öneri tavsiye yorum bekliyor olacağım. Güzel bir önerin varsa büyük bir sevap kazanacağına eminim knka

Ah be kardeşim ne güzel gelişiyor bitkin çok şükür de valla! Hatta git iki rekat şükür namazı kıl bence :) Sen benim 30 günlük white widow kızlarıma bak ne dediğimi anlarsın :(IMG_20201017_012627.jpg

Cengoxl

Kıdemli Üye
Knk moral bozmak istemem ama 30. güne göre büyümeleri çok yavaş :( Nedir problem?
Henüz çözemedim kankam!
1- filizlenmeyi ilk ana saksıda başladım
2- nemi yeterince ayarlayamadık
3- biobest denilen dandik bir toprağa ektim
4- kabin sıcaklığının 30°c üzerine çıktığı günler oldu
5- 3 gün önce plagron lightmix toprağa geçiş yaptım
6- gaza gelip sadece bir kere 1'er litre su vermiştim toprak değişimi öncesi
Aklıma gelen muhtemel hatalar bunlar

southboys

Yeni üye
Işık olarak ne kullanıyorsun? Ağır stress altında olabilir bitkiler. En uygun ortamı ayarlamaya çalış. Nem 60 sıcaklık 28 ideal. Stress için kullanılan besinler var onlari araştırmanın öneririm

Cengoxl

Kıdemli Üye
Işık olarak ne kullanıyorsun? Ağır stress altında olabilir bitkiler. En uygun ortamı ayarlamaya çalış. Nem 60 sıcaklık 28 ideal. Stress için kullanılan besinler var onlari araştırmanın öneririm
300+300 = 600 watt full spectrum LED kullanıyorum kardeşim. Edison marka 60 adet 10 watt LED var üzerinde.
IMG_20201017_012636.jpgVeg ve bloom iki modu var üzerinde 280+280= 560 watt duvardan çekiyor, ama satıcının dediğine göre alan geniş olduğu için ışık kaybı yaşıyorum!

Son düzenleme:

Kafamagore10

Yeni üye
Henüz çözemedim kankam!
1- filizlenmeyi ilk ana saksıda başladım
2- nemi yeterince ayarlayamadık
3- biobest denilen dandik bir toprağa ektim
4- kabin sıcaklığının 30°c üzerine çıktığı günler oldu
5- 3 gün önce plagron lightmix toprağa geçiş yaptım
6- gaza gelip sadece bir kere 1'er litre su vermiştim toprak değişimi öncesi
Aklıma gelen muhtemel hatalar bunlar

Merhaba 1 er litre su bu bitkiler için facia olmuş kademe kademe gitmen gerekiriyor
Bitki yeteri kadar nem almadığı için ilk 2 hafta kökler den değil yapraklardan çeker o yüzden bu kadar ufak kalmışlar

Cengoxl

Kıdemli Üye
Merhaba 1 er litre su bu bitkiler için facia olmuş kademe kademe gitmen gerekiriyor
Bitki yeteri kadar nem almadığı için ilk 2 hafta kökler den değil yapraklardan çeker o yüzden bu kadar ufak kalmışlar
Evet kanka haklısın o konuda ama o zaman ki toprak çok kötüydü sonra plagron light mix toprağa geçtim, sonra ışıkları odakladık bir sorun daha ortadan kalktı, iki gün oluyor hasat yapalı kafası muazzam ama kökler çok kötüydü hasat vermesi bile mucizeydi! Şimdi lemon OG bakıyorum gayet sağlıklı büyüyorlar kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T tqual:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** ****** ****** ********* **** hahahaha****** ******* **** *** *****
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha ***** ****** ***** ** ****** **** *** ** *** *** ** ** **** *** ***** ** ** ******** ***** ********** **** hahahaha**** **** *****
  • Night owl Night owl:
    ********** **** * *** ********* ********* ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    * ***** *** ****** * ***** ***** ****** ***** ******** ******* ***** ******* *******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** * ******* * ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** ****** ***** * hahahaha ******** ********* **** ***** **** ********** *********
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • K kiraquma:
    ** * ** ********** ***** **** ******* * **** hahahaha**** ******
  • K kiraquma:
    ******** hahahaha** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ****** * **** **** * ** ********** ***** **** ******* * **** hahahaha**** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** ****** *** * ****** ****** ** * ** ********** ***** **** ******* * **** hahahaha**** ******
  • İstanbul İstanbul:
    * **** **
    İstanbul İstanbul: * **** **