4 ay sonra erkek mi çıkar şansımı s.....!

@Ripley'sOG @kaşar selam kankalar balkonda deneysel diye outdoor da paylasım yapmıştım. mart 10 da attıgım tohumlardan 1 tanesi 4 ay sonra ben çiçeklenme beklerken erkek çıktı.. bizdeki de şans. hiç bir belirti vermezmi 4 ay boyunca. neyseki diğeridişi. hemen ayırdım ama koparmayada kıyamadım üstünde gübre denemeleri yapıyorum şuan. magnezyum hapı topraga gömdüm uc noktalar fosforlu acık yeşile döndü bakalım ne olacak ona göre kızlarda deneyecem olumlu sonuclananları...
lCgwvC.jpg

N9S2Ix.jpg

neyseki bu dişi cıktı ve sıkıntı olmazsa sanırım sağlam hasat verebilecek bir tür. kelepçelerle actım dalları...
FUSjzq.jpg

r0JYai.jpg

G6vY8q.jpg

alt resimdeki kız uzun süredir depresyonda ne yaptıysam tam toparlayamadım bugun onunda kelepcelerle dallarını biraz açtım çiçeklenme başladı ama bir süre gelişmeden durdu şimdi bu durumda cok agır bir gelişme sürecinde. acaba diyiyorum tohumu kasım ayında attıgım için yaşam döngüsü konusunda bir çarpışmamı oldu 9 ayı geçti. belkide normal yaşam döngüsü bozulduğu içindir. deneyimli arkadasların dusuncelerı ve tavsiyelerini merak ediyorum...
Afeofv.jpg

Wz324r.jpg

6XGUZJ.jpg

alt resımdeki kızın son günlerine yaklastık trikomlarda beyaz bulutlanmalar basladı sanırım 15 20 gun kaldı gubreyı kestım kecı boynuzu devam flush lama yapıp bayram sonrası koparacam bakalım hayırlısı...
nA0N7j.jpg

qwy8ev.jpg

DXXHjU.jpg

deneyımlı arkadasların yorumları önemli yorum ve tavsiyelerınızı beklıyorum arkadaslar.. dumanınız bol olsun..

Aemili31

Müptezel
Kanka her ne kadar ayırsanda bunun arısı var rüzgarı var polen gözle görülemeyecek kadar küçük olabilir bence kızını hiç riske atma usulca kaldır erkeği ortadan ama illa olsun denemeler yapmaya devam edicem kızımda tohumlansın diyorsan yine senin bileceğin iş kankam. Sıkıntısız bol hasatlarımız olsun.

sagol
Kanka her ne kadar ayırsanda bunun arısı var rüzgarı var polen gözle görülemeyecek kadar küçük olabilir bence kızını hiç riske atma usulca kaldır erkeği ortadan ama illa olsun denemeler yapmaya devam edicem kızımda tohumlansın diyorsan yine senin bileceğin iş kankam. Sıkıntısız bol hasatlarımız olsun.
eyvallah kanka kaldırdım zaten başka tarafa aldım erkeği namussuza kıyamadımda :) gubre falan verıp degısımlerı ızleyeyım dedım deneyım olur icabında.. dumanımız bol olsun...

R

Ripley'sOG

Guest
2)Resimdeki kizda azot toksitesi var bitkiye bir flush yap kendine gelir grow gübreni azalt.
3)Hasatına daha var onun kanka gubreye devam et 15 gün daha sonra flush geçersin güncelleme yaparsin bakarız ayrica sulamadan dolayı bitki salmış kendini ya islakken su verdin ya da suan bitkin suya aç toprak kurumadan su verme kanka

Hasatın bol olsun

eyvallah kanka de
2)Resimdeki kizda azot toksitesi var bitkiye bir flush yap kendine gelir grow gübreni azalt.
3)Hasatına daha var onun kanka gubreye devam et 15 gün daha sonra flush geçersin güncelleme yaparsin bakarız ayrica sulamadan dolayı bitki salmış kendini ya islakken su verdin ya da suan bitkin suya aç toprak kurumadan su verme kanka

Hasatın bol olsun
eyvallah kanka dediğin şekilde yapayım 3.bitki dedıgın gıbı suya aç aksamı beklıyordum su vermek ıcın. dedıklerını uygulayıp bayram sonrası yıne bı resım paylasırım.. teşekkürler. dumanın bol olsun.

Hasatın bol olsun
#Ripley'sOG kanka dedıgın gıbı flush yaptım bıraz toparladı somekler dıpten sıkı sıkı cıkmaya basladı ama yapraklar aynı sekılde somekler uzerınden takıp edıyorum. resımlerı eklememın uzerınden 5 hafta gectı kanka trıcomlar hala yuzde 30 gıbı enteresan bır sekılde yaprakların uzerındekı trıcomlara mikroskop altında baktıgımda yapragın bır tarafında tamamıyle seffaf trıcomlar bır tarafında ıse beyazlasmıs trıcomlar var ve devamlı cogalıyor gıbı. evde kucuk bır sorun yasadım gecen hafta adli bır durum ıcın eve polıs eslıgınde bır ıkı memur glecegınden saksıları posetleyı bacanagın evıne tasıdım fakat onun evıde gunes almıyor malesef sence bıtkılerın gıdısatı ne olur. gunes direk gormeden salonda durmak zorundalar suan. buarada stresten bıtkının altlarından epey bi koparıp kurutup ıctım :( bu durumda bıtkının stres yasayıp gelısımının yavaslamasına tekı etmıs olabılır galıba. kanka son olarak flush olayına trıkomların yuzde kacında başlamalıyım... başlarına ısgelmeden hayırlısı ıle bır hasat edebılsem :)
KRjZHh.jpg
bRtdIQ.jpg
FqR3Xg.jpg
5qka7t.jpg
e56aYG.jpg

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka öncelikle çok çok geçmiş olsun aman dikkat et zaten kendi sorunu cevaplamışsın dediğin gibi olan süreç bitkilere stres yaşatmış,bu süreç normal kanka onca zorluğun üstüne alttakiler normalde bile geç olgunlaşıyor ve seninkiler poşette yaşamış kanka trikomlarin öncelikle bireysel olarak her biri %70-80 civarı raki gibi olunca flush başlarsın kalan olgunlaşma flush sonrası devam eder bunun için bitkini kesmeden önce 2 gün karanlığada alabilirsin.Ancak bitkinde üst olgunlaşıp alt hala çiğ ise olgunlaşan kısımları kesip altlari biraz daha bekletebilirsin bu süreçte hem tatlandırıcı hemde besin içeren melass keciboynuzu pekmezi (soguk press) kullanabilirsin.Moruk onca olaydan sonra yine iyi dayanmış bitkilerin geçmişi zorlu geçti umarım içerken keyfini çıkarırsın.Ikinci bir @edizparlar vakası kolay gelsin kanka

# Ripley'sOG kanka başını agirttım iyice. olayı stresi kızların güneş görmeme durumunun üstüne bugun kızlardan birinin ustude orumceklenme baslamıs. tilki kuyrugu olan kızın bır dalında baslamıs dıgerlerıne sıcıramamıs o dal kırılmıstı fakat ben onu tutturdum pansuman yaptım balkonda gunes altınca sıkıntı yoktu. bu olayları yasayınca kırık dalın yapraklarında beneklenmeler oldu sımdı baktıgımda örümcekler vardı. herseyı goze alıp eve tasıdım tekrar balkona gunes gorecegı yere. kanka işin kötü kısmı rumuzumdanda anlamıssındır vegan hayat felsefesi :) benim için her can kutsaldır :) öldürme ilaçlama olmadan nasıl kurtulabilirim bunlardan bir tavsiyen varmı.. yoksa o kırık dalı hemen fedamı edeyım..
RfAMNA.jpg
rJpcgc.jpg
9Nb2iO.jpg

kanka sağdaki dal kırılmıstı..fedada edebılırım. yaprakların üzerindeki taneler karabiber. vegan olarak aklıma gelen ılk sey oldu belkı kacırır dallamala örümcekleri diye :( bu kızların basına gelmeyen kalmadı hayırlısı bakalım.. :(

#Ripley'sOG kanka buarada kusura bakma forumda arastırıp edıp konuyla ılgılı cozumlerde bulunabılır darmadagın olmaktansa direk senden yardım alayım dedim bu yetiştirme ile ilgili moruk... mazur gör... ;)

kanka son 15 gundur hıc gormuyor du güneşi.. oncesındede 5 saat falan goruyordu. şimdi yine güneşe aldım. örümceklerden temizledim bır ıkı gun takip edip olmazsa dalı komple alacam. thc yüzde 50 lerde suan şaşırdım...

UmudoKush

Yeni üye
#Ripley'sOG kanka dedıgın gıbı flush yaptım bıraz toparladı somekler dıpten sıkı sıkı cıkmaya basladı ama yapraklar aynı sekılde somekler uzerınden takıp edıyorum. resımlerı eklememın uzerınden 5 hafta gectı kanka trıcomlar hala yuzde 30 gıbı enteresan bır sekılde yaprakların uzerındekı trıcomlara mikroskop altında baktıgımda yapragın bır tarafında tamamıyle seffaf trıcomlar bır tarafında ıse beyazlasmıs trıcomlar var ve devamlı cogalıyor gıbı. evde kucuk bır sorun yasadım gecen hafta adli bır durum ıcın eve polıs eslıgınde bır ıkı memur glecegınden saksıları posetleyı bacanagın evıne tasıdım fakat onun evıde gunes almıyor malesef sence bıtkılerın gıdısatı ne olur. gunes direk gormeden salonda durmak zorundalar suan. buarada stresten bıtkının altlarından epey bi koparıp kurutup ıctım :( bu durumda bıtkının stres yasayıp gelısımının yavaslamasına tekı etmıs olabılır galıba. kanka son olarak flush olayına trıkomların yuzde kacında başlamalıyım... başlarına ısgelmeden hayırlısı ıle bır hasat edebılsem :)
KRjZHh.jpg
bRtdIQ.jpg
FqR3Xg.jpg
5qka7t.jpg
e56aYG.jpg
Maşallah Gardaşım Bu Kızlar Ne Böyle Enfes Duruyorlar Tek Bitkiden Kaç Gr Sigara aldın merak ettim valla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
    R RainGrow: * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * *****... +1