4 aylık feminezed kızlarım

halil1q

Yeni üye
Selam kankalar 4 aylık sömeklenmeye yeni soktuğum kızlarım var. Sponsor siteden almıştım tohumları ama genetikler karıştı hangisi hangisi bilmiyorum. Kızları 2 hafta önce sömeklenmeye soktum.Kabin özellikleri:
Cocoda yetiştiriyorum,
gübre olarak canna coco seti kullanıyorum coco a-b,cannazym, rhino filan
Işık olarak 2000wlık bestva led var
sıcaklık 24-27 arası değişiyor nem 60 65 arası

Sömeklenmeye sokmadan biraz budadım kızları
Herşey çok güzel gidiyordu kızlar çok güzel oldu boyumu geçti nerdeyse uzunlukları.Sıkıntı şu ki kızların bazılarında yapraklar kuruyup dökülüyor bu normal bişey mi yoksa bir sıkıntı mı var hastalık rehberlerine baktım bazı eşleşen hastalıklara göre bişeyler yaptım flush filan attım gübreyi azalttım bazı kızlarda gübre yanıkları var ama kuruyup dökülmelere çözüm bulamadım. Bazı tahminlerim var alt taraflar fazla ışık görmüyor onla bir alakası olabilir mi çiçekler birbirine çok yakın çünkü yada biraz daha mı budamam lazımdı budadım fakat biraz daha mı alt tarafları budamam lazım yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

R

Ripley'sOG

Guest
Teşhisi kendin koymuşsun kanka çektiğin yerler sucker budaması isteyen ısik görmeyen kısımlar ama o bitki blooma girdimi senin evinin boyunu bile geçer kanka

halil1q

Yeni üye
Cevaplar için çok teşekkürler bi süre ilgilenemedim şu an bu durumdalar :resimler.Bir tanesinin durumu bayağı kötü dik duramıyor bitki sebebi nedir acaba.bu durumda budama yapmalı mıyım?

halil1q

Yeni üye
aynen usta kendini taşıyamıyor bazılarıda öyle olmaya başladı bu akşam foto atıcam boyunları eğiliyor bazılarınında yaprakları kurumaya başladı bir tane daha ışık koyacam iyice açarım aralarını daha fazla ışık görürler iyi olur mu bestva led koyucam

Ali1979

Yeni üye
Bende foto bakıyorum 40 45 günlükken çiçeklenme ışığını takıyorum 12/12 'ye ayarlıyorum canavar gibiler sen 4 ay neyi bekledinki forumu biraz araştıralım okuyalım kankalar bol hasatlar ripley üstadında dediği gibi tavanı aşar benimkiler çiçeklenmenin 4 haftasında boyları 1,80

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **