4. günümüz sizce nasıl gidiiyor?

Hoca666

Müptezel
Tohumlar photo 24-0 ışıklandırma yapıyorum sence böyle mi kalsın yoksa 18-6 şeklinde mi devam etmeliyim
Kanka daha bugun bunu yapani duydum. Kendim denemedim yaniltmak istemem. Autoya cogu kisi 24 yapiyo. Zararini gordum diyen diymadim. Photoda da zarar verecegini sanmam. Tabi isigi cok yaklastirmazsan. Yine de chate gir sor derim ben sana

Pıtır

Üye
Kanka daha bugun bunu yapani duydum. Kendim denemedim yaniltmak istemem. Autoya cogu kisi 24 yapiyo. Zararini gordum diyen diymadim. Photoda da zarar verecegini sanmam. Tabi isigi cok yaklastirmazsan. Yine de chate gir sor derim ben sana
ışık zarar görmezse bu şekilde devam edeceğim hadi hayırlısı

mami10_

Doktor
Tohumlar photo 24-0 ışıklandırma yapıyorum sence böyle mi kalsın yoksa 18-6 şeklinde mi devam etmeliyim
photoya 24\0 ışık olmaz o autolar için gerçi autoya da önermiyorlar da bitkinin dinlenmesi lazım
bitkin photo ise veg döneminde 18ışık 6 saat karanlık boyu seni memnun ettdikten sonra çiçeklenmeye girmesini tetiklemek için 12 \12 ye gecmek lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **