400 ₺ ye 5 saksı lık grow (69.gün Güncel)

Turkish man

Doktor
kanka ben senın yerınde olsam boyle bır mevzudan sonra sıcagı sıcagına bişi yapmam mahkeme sonuçlanmadan asla yapmam yapıyosanda uyudugun eglendıgın evde yapmamanı tavsıye ederım daha beteri olabılırdı ucuz yırtmıssın degerını bil silivri soguktur :)
Kimse ile işimiz yok ağzımız da tutamadıklarımızı burada dostlarımız ile paylaşıyoruz o bize yetiyor :) inşallah bu sefer tedbirli gidiyoruz

Eski den 10 yıl önce 5 gr kubar yakalamıştım bir tek o vardı bu dosya dan nasip bakacağız :)
dostum üstüne atılı bir suç yok satıcı aracı ve gibi mahkemen olucak elbette burada önemli nokta baronun tayin ettiği değil kendi tuttuğun alanı ceza avukatı olan sağlam bir avukat tutman zaten avukatın sana nasıl ifade vereceğin konusunda bir metin hazirliycaktir ben bunu içiyorum efendim parayla alınca paranın terör kaynaklarına aktarıldığı ve bu paranin da polis ve askerimi ze mermi olarak geri döndüğünü bildiğim için evimde şahsi kullanım.amacli otumu yetiştirmekteyim vs. tekrar geçmiş olsun

Turkish man

Doktor
dostum üstüne atılı bir suç yok satıcı aracı ve gibi mahkemen olucak elbette burada önemli nokta baronun tayin ettiği değil kendi tuttuğun alanı ceza avukatı olan sağlam bir avukat tutman zaten avukatın sana nasıl ifade vereceğin konusunda bir metin hazirliycaktir ben bunu içiyorum efendim parayla alınca paranın terör kaynaklarına aktarıldığı ve bu paranin da polis ve askerimi ze mermi olarak geri döndüğünü bildiğim için evimde şahsi kullanım.amacli otumu yetiştirmekteyim vs. tekrar geçmiş olsun
Avukata gerek yok senaryo hazır mahkeme sonucu da paylaşırım yakında kağıt gelir. Ben sonucu buradan yazayım daha gelmeden büyük ihtimal ile sadece denetimli serbestlik verecekler mahkemeye çıkmadan bir arkadaşın başına çok yakın zamanda geldi 2 saksı ile yakalandı mahkemeye çıkmadan denetimli aldı şanslı :)

Avukata gerek yok senaryo hazır mahkeme sonucu da paylaşırım yakında kağıt gelir. Ben sonucu buradan yazayım daha gelmeden büyük ihtimal ile sadece denetimli serbestlik verecekler mahkemeye çıkmadan bir arkadaşın başına çok yakın zamanda geldi 2 saksı ile yakalandı mahkemeye çıkmadan denetimli aldı şanslı :)
inşallah dostum önceden bir dosyam var 5 gr kubarla yakalanmistim dediğin için tekerrür mekerrür e girer bu davan o yüzden yazdım tekrar geçmiş olsun

Turkish man

Doktor
Geçmiş olsun dostum.

Sistem tıkırında işliyor bence. Bu torch ampüller eğer verilen bilgiler doğruysa aslında hesaplı çok güzel lümen veren lambalar diyebiliriz. Keşke denemiş ve hasat almış birisi olsa.
Teşekkürler bro.

Şuanda ben deniyorum başka bitkilerin fiderlerini yetiştirmiş arkadaşlar önerdiler bunu sonucu hep beraber göreceğiz :) eğer düşündüğüm gibi çıkarsa daha uyguna ışık elde etmiş olacağız

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kanka merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım hakimde amcalar gibi anlayışlı çıkar da anlar tokatçıları zengin etmemek için bu yolu seçtiğini.
Kanka senn usul bi strafor kabinde ben yaptım senle paslaşarak ilerlesek bana da yardımın dokunsa sonuçta 12000₺ değerinde malzeme ile bu işleri yapan bi arkadaş olarak tecrübelerinden şüphem yok ben ilk kez böyle bişey deneyeceğim için tohum falan sipariş etmedim önceden ayırdığım çorbacı tohumlarım vardı 2-3 yıldır bekleyenler vardı onlar patlamadı ama 9 tane filizim var 5-6 günlük iki adet cob led 35w lık lambam vardı cfl daha iyi ilk etapta dediler bildiğin tasarruf ampullerinden aldım 5 adet onları koydum şuan nem makinesi nem ısı ölcer içeride bir pc fanı var sirkülasyan için alttan hava delikleri var zemin serin oluyo serin hava çeksin diye bide en tepeye bir pc fanı koydum ısıyı atıyo nem ısı iyi gibi şuan fotolardada var bir arkadaş sog yap dedi biraz araştırdım mantıklı geldi ama bu alttan budama olayını çok ayıkmadım şuan 20/4 ışık döngüsü var sanırım 25.-30. Günde 12/12 ye geçen var bu sog da bide ben daha erkekleri ayırcam falan biton iş ama destek olursan sevinirim

Alttaki iki resim cob ledli olan ama bunlar yetersiz kalacak sanırım cool tube gibi bişey yapıp hps almam mı lazım sence birde bilgin varsa sog için yeşillenme çiçeklenme sürelerini nasıl yapmalıyım acaba

Turkish man

Doktor
Kanka merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım hakimde amcalar gibi anlayışlı çıkar da anlar tokatçıları zengin etmemek için bu yolu seçtiğini.
Kanka senn usul bi strafor kabinde ben yaptım senle paslaşarak ilerlesek bana da yardımın dokunsa sonuçta 12000₺ değerinde malzeme ile bu işleri yapan bi arkadaş olarak tecrübelerinden şüphem yok ben ilk kez böyle bişey deneyeceğim için tohum falan sipariş etmedim önceden ayırdığım çorbacı tohumlarım vardı 2-3 yıldır bekleyenler vardı onlar patlamadı ama 9 tane filizim var 5-6 günlük iki adet cob led 35w lık lambam vardı cfl daha iyi ilk etapta dediler bildiğin tasarruf ampullerinden aldım 5 adet onları koydum şuan nem makinesi nem ısı ölcer içeride bir pc fanı var sirkülasyan için alttan hava delikleri var zemin serin oluyo serin hava çeksin diye bide en tepeye bir pc fanı koydum ısıyı atıyo nem ısı iyi gibi şuan fotolardada var bir arkadaş sog yap dedi biraz araştırdım mantıklı geldi ama bu alttan budama olayını çok ayıkmadım şuan 20/4 ışık döngüsü var sanırım 25.-30. Günde 12/12 ye geçen var bu sog da bide ben daha erkekleri ayırcam falan biton iş ama destek olursan sevinirim

Alttaki iki resim cob ledli olan ama bunlar yetersiz kalacak sanırım cool tube gibi bişey yapıp hps almam mı lazım sence birde bilgin varsa sog için yeşillenme çiçeklenme sürelerini nasıl yapmalıyım acaba
Merhaba brom teşekkür ederim inşallah yırtarız :)

Sog la ilgili öyle çok iyi bir bilgim malesef yok ama ışık konusunda ve diğer ürünler konusunda oldukça tecrübeliyim. Çünkü ben bu işe başlarken en ucuz şekilde nasıl yaparım diye bütün yolları denedim. Ucuza da yapıyorsun bu işi ama ona göre verim alıyorsun yani çiçeklere ne kadar çok değer verirsen onlar da sana okadar güzel sömekler veriyor. Işıklara gelince bro cfl yapman çok iyi olmuş daha iyi boy atıyorlar daha güzel geniş yapraklar veriyorlar. Tohumlarını keşke sipariş etseydin yeni başladığın için autoflower tohumla başlaman daha iyi olacaktı çok kolay yetişiyor. Artık başlamışsın bildiklerim ile takıldığın yerlerde sana yardımcı olmak isterim tabii de. Işık zamanı konusuna gelince auto olmadığı için 12/12 yapman en mantıklısı ben aralarında zamanla ilgili daha hızlı olduklarını düşünmüyorum çünkü femi tohumlar karanlıkta sömekleniyor. Gelişmeleri de karanlıkta olmalı 12/12 olması en iyisi. İnşallah hepsi erkek çıkar ama hızlı boy atan varsa %80 erkek çıkıyor inşallah hepsi dişidir. Gübre olarak ne kullanıyorsun yeni başladıysan biobizz den şaşma organik olduğu için ufak tefek hataları affediyor :) gübreler çizelgeye göre zamanında uygularsan çok iyi sonuçlar alacağına eminim bu işin en önemli sırları nem gübre toprak ve hangi dönemler de hangi ışıkları kullanmalısın bunlardır. Kafana takılan her soruda dm den de ulaşabilir bir konu açıp orada kafana takılanlar paylaşabilirsin ben forumda aktifim elimden geldikçe açtığın konuya da dahil olurum iyi growlar brom Bloom döneminde kesinlikle hpsye geç derim en iyi sonucu verecektir

Son düzenleme:

Organik

Kıdemli Üye
Böyle konular görünce aşırı mutlu oluyorum teşekkürler dostum ellerine sağlık bol hasatların olsun inşallah :) Extra topmax eklemeni öneririm humik içerdiği için toprağı bir nebzede olsa toparlıycaktır besinlerin alınımını arttırıcaktır :)

Turkish man

Doktor
Böyle konular görünce aşırı mutlu oluyorum teşekkürler dostum ellerine sağlık bol hasatların olsun inşallah :) Extra topmax eklemeni öneririm humik içerdiği için toprağı bir nebzede olsa toparlıycaktır besinlerin alınımını arttırıcaktır :)

Teşekkür ederim brom :) evet biliyorum biobizz ailesini çok iyi tanırım finale doğru alg mix de ekleyeceğim sömeklenmeye yakın top max ve alg mix de alacağım :)

Yeniamaetkili

Yeni üye
kanka ben senın yerınde olsam boyle bır mevzudan sonra sıcagı sıcagına bişi yapmam mahkeme sonuçlanmadan asla yapmam yapıyosanda uyudugun eglendıgın evde yapmamanı tavsıye ederım daha beteri olabılırdı ucuz yırtmıssın degerını bil silivri soguktur :)
Bu arkadaşa katılıyorum geçenlerde bi kadın emlakçının alt katını tarlaya çevirmişti denetimliydi takip edilip yakalandı tekrardan

Turkish man

Doktor
Bu arkadaşa katılıyorum geçenlerde bi kadın emlakçının alt katını tarlaya çevirmişti denetimliydi takip edilip yakalandı tekrardan
Biz onun gibi 20 saksı yapmadık satıcı değiliz. İçiyoruz 5 saksıya geleceklerse gelsinler. Kimse sattığımızı ispatlayamaz olmayan bir şeyin ispatı olmaz. İçmekten de bizi kimse alı koyamaz. Ne alkol içiyoruz ne kimyasal. El keyfimiz var çok görüyorsa devlet bu 5 saksıyı bize gelsin alsın

terizla

Yeni üye
kanka bende aynı genetiken aldım patladıktan sonra 12 litrelik bez torbalara koymayı düşünüyordum önerir misin bir de ilk başlarda kaç saat ışık verimli olur

Turkish man

Doktor
kanka bende aynı genetiken aldım patladıktan sonra 12 litrelik bez torbalara koymayı düşünüyordum önerir misin bir de ilk başlarda kaç saat ışık verimli olur
Bro 24 saat ışık açık bende sen istersen 20/4 yapabilirsin. Hasat alana kadar kapatmayı düşünmüyorum hiç :) O saksılar çok büyük autoflower tohumlar çok kök salmadıkları için 5 lt saksı ideal olacaktır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P Piranaa:
    hahahaha*** ********
  • P Piranaa:
    ******** ******** hahahaha** **********
  • P Piranaa:
    ****** ********** ***** ******** **
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** hahahaha** *** *****
  • obeb obeb:
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
    **** *** ***** ** hahahaha**
  • Y Yer1n7kat6:
    hahahaha ****** **** *** **** *** ***** ****** *****
  • P Piranaa:
    *** ********* hahahaha***
    hahahaha ****** **** *** **** *** ***** ****** ********* *** ********** *** ***** *** ****** *** hahahaha ********* ***** ****** ****** **** ******* hahahaha
    *** ********* hahahaha*** ******* ******** ****** ***** hahahaha** *** ***** ******** ******* hahahaha ********** ******
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
    ******* **** hahahaha* ********* *****
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
  • NewGardener NewGardener:
  • H H4.20:
    **** ** ****** hahahaha *** ****** ******** hahahaha** ** **** ********** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha******** *** *********
  • marcoo marcoo:
  • H H4.20:
    H H4.20: ** ****