400 Watt LED lamba zamannlayici prizde tam sonmuyor

archetype

Yeni üye
Merhaba arkadaslar aranizda yeniyim, growa yeni basladim. Aliexpressten 400 watt full spectrum LED aldim. Zamanlayici priziyle kullamniyorum 18/6 evresindeyim. 6 saatlik karanlik evreye gectigimde LED isiklar tam olarak sonmuyor uzerinde ki UV LEDler hala hafif sonuk yanmaya devam ediyor. Prizde biriken statik elektrikten mi kaynaklaniyor anlamadim. Acaba herkeste boyle mi yoksa zamanlayici prizim mi bozuk? Simdiden cevaplar icin tesekkur ederim.

Organik

Kıdemli Üye
Kankam tamamen statik elektrikle alakali bende ayni durumu yasiyorum fakat isik hic bi sekilde verim saglamiyor korkma denedim ve sorun yasamadim icin ferah olsun :)

Kankam tamamen statik elektrikle alakali bende ayni durumu yasiyorum fakat isik hic bi sekilde verim saglamiyor korkma denedim ve sorun yasamadim icin ferah olsun :)
Dostum selam, çok eski konu aynısı başıma geldi de hortlatayım dedim :D Ben de aynı şeyden dolayı tribe girdim sönmüyor ledler. Denemesini nasıl yaptın ? Merak ettim de gercekten etkisi yoksa iyi ama tam karanlığa ihtiyaç var e bunlar da o ışığı mutlaka görüyorlardır. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

Organik

Kıdemli Üye
Dostum selam, çok eski konu aynısı başıma geldi de hortlatayım dedim :D Ben de aynı şeyden dolayı tribe girdim sönmüyor ledler. Denemesini nasıl yaptın ? Merak ettim de gercekten etkisi yoksa iyi ama tam karanlığa ihtiyaç var e bunlar da o ışığı mutlaka görüyorlardır. Sen ne düşünüyorsun bu konuda?
Dostum lux ölçer ile ölçüm sağladığımızda ışıkların verimsiz oldugunu farkkettim yani herhangi bir değer vermediğini ve o dönem sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum şuan net konuşamam bu konuyla ilgili indir bir lux ölçer bak bakalım değer veriyormu ışıklar veriyorsa sıkıntı ama kıpırdatmıyorsa içini ferah tutabilirsin en kötü baktın çiçeğe girmiyorlar belli saat aralıklarında çekersin fişinden

Ü

Üye silindi 28956

Guest
knka topraklamadan kaynaklı fişi prize diğer türlü yani tam tersine tak sönecek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    gorilladam gorilladam: ** ** ********** ******* ********** **** * ******