487 GR AUTO JACK HERRER İLK GROW İLK HASAT

Hyperone

Müptezel

İlk growum tamamlandı arkadaşlar , tricomlar amberleşmeden bembeyaz sütlü iken kestim , %30-40 arası pistiller kırmızı. resimde gördüğünüz tayfa 487 gram yaş çıktı , en büyük kelle 167.5 gr.

Tırtıkladıklarımı da hesaba katarsak yaklaşık yarım kilo yaş demek , sizce nasıl ?

GÜNCELLEME
arkadaşlar yaklaşık 10 günlük kuruma bitti , dallar yapraklar ayıklandı , kürleme başladı.

NET 60GR tırtıkladıklarımla beraber.

70 üzeri başarıydı bana göre , ilk grow başarısız (miktar olarak)

ama bir çok şey öğrendim ve çok hatalarım eksiklerim oldu , hepsi giderildi , bir sonraki grow hedefim 80GR

Son düzenleme:

Hyperone

Müptezel
Kankacım hasatın bol olsun zehir olsun, ama önemli olan fanlar dallar temizlendikten sonra, kuru kalan kısım... o da en iyi ihtimelle 5te 1i çıkar
5 te biri 90-100 gr arası yapıyor kankam öpper başımın üstüne koyarım , 70 benim için başarı sınırıydı ilk growum için , onu yakaladım gibi duruyor.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka gayet iyi tabiki eleştiri gibi alma.. ana kellen zaten çok güzel maşallah.. ben gram konuşurken önemli olan birimi hatırlattım sadece. Yoksa zehir olsun bal olsun :)

AwaKe4

Müptezel
Kanka flush attın, toprak kurudu bitkiyi karanlığa aldın 2 gün bekledin. Bitkiyi keserken ana daldan tek olarak kesiyorum ben sonra trim yapıyorum sadece sömek ve bitkinin kendi iskeleti anlayacağın. O gün bunları yaptıktan sonra yaş ölçüm yapıyorum. Ortalama auto bitki 1-2 kg aralığında geliyor :) Son photolardan birisi 3.5 kg falan gelmişti :). Tabi burda bitkinin ana iskelet ağırlığı ve flushta içine çektiği su dahil toplam senaryo bitince ortalama 10-12 oranında azalıyor :)

Hyperone

Müptezel
Kanka flush attın, toprak kurudu bitkiyi karanlığa aldın 2 gün bekledin. Bitkiyi keserken ana daldan tek olarak kesiyorum ben sonra trim yapıyorum sadece sömek ve bitkinin kendi iskeleti anlayacağın. O gün bunları yaptıktan sonra yaş ölçüm yapıyorum. Ortalama auto bitki 1-2 kg aralığında geliyor :) Son photolardan birisi 3.5 kg falan gelmişti :). Tabi burda bitkinin ana iskelet ağırlığı ve flushta içine çektiği su dahil toplam senaryo bitince ortalama 10-12 oranında azalıyor :)
Biliyorum kankam, şuan dal yapraklar ve suyun etkeni çok , kendi kendime söyle bi plan kurmuştum , 70 gramın üstü iyi 60 gramın altı kötü kuru için , ilk grow olduğu için bi miktar başarılı diyebilirim , ancak tamamen kuruduğunda haftaya net miktar belli olacak , dün yaklaşık 7-8 gr yaş airfryere atıp kuruttum bikaç kapak bonk yaptım kafa tam istediğim gibi zımba ( kötü gelişmeyen sömekleri tırnakladım) ana sağlam sömekler doğal kurumayla beraber çok keyifli olacak diye umuyorum , aynı genetiği bir de geç hasat ederek deneyeceğim , sıcaklık sorunum olduğu için yaz sonu tekrar bi ekim yapacağım, yaklaşık 80-90 gr çıkarsa bana seneye kadar yeter

İlk grow için bence iyi kanka daha ne olsun :) İlerleyen zamanlarda tecrübe ettikçe çok daha fazlasını alacağına inanıyorum.
Keyfin güzel olsun.

Hyperone

Müptezel
İlk grow için bence iyi kanka daha ne olsun :) İlerleyen zamanlarda tecrübe ettikçe çok daha fazlasını alacağına inanıyorum.
Keyfin güzel olsun.
Sağol kanka teşekkür ederim , fanı iyi montajlamadığım için kellelerden birinin uçması , sulama , gübreleme ve ışık mesafesi gibi hatalarım oldu , ilk 30 gün ısıyı ve nemi de tam kontrol edemedim , ikinci growda hedef 650 GR diyelim , 587 üstüne koyabilirsek gelişiyoruz demektir :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ********* **** ********* ******* ***** ** ********** ******** ******* **** *****
  • S sefilzenci:
    hahahaha *** ******** ****** ******** ***** **** ******** ****** ** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha*
    ****** ******** ********** ********** ***** ****** ******* *** ** ***** ******* ******* *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    **** ******* ****** *** **** **** ****** **
    ***** **** ***** ******* ********* *** ***** hahahaha **** ***** ** ** ********* *** ******* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ** hahahaha ******* *** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***** **** **** ********** *****
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ****** ***** ******** ***
  • Narkotik Narkotik:
    ******* ****** ** ***** ** hahahaha** ****** ***** * ***
  • Growerdigi Growerdigi:
    ****** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** hahahaha ********* ***** ***** ********* *******
  • Growerdigi Growerdigi:
    ***** ***** ***** hahahaha* ****** ** ********** hahahaha** *****
    ***** hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    *** **
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** *****