4Ay WW tricomlar şeffaf

novicegrow

Yeni üye
4. Ay tricomlar şeffaf 60x ile bakıyorum 20 gündür rakı olamadılar bir türlü bilgisizlikten acemilikten dolayı flush attık hasat alıcaktık yeni bir bilgi ile gübresiz sulama yaptık fakat bu arada baktım sömeklerde az şişme oldu tricomlara baktım şeffaf geçen gübreli sulamaya başladım gübresiz suladığım içinmi tricomlar gelişmedi

fotograf ;

Son düzenleme:
zaman tutman lazımdı knka en azından flowering girdigi günden itibaren. ben 10.haftanın basında kestım mısal, ne kadar sürdügünü biliyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ******* *** ********** *** ********* ** ******** *** ******** ***** hahahaha****
  • Madkusa Madkusa:
    **** ********** ****** ** ***** ******** ***** *** ********** *** ** ********* ******* ******* *** *** *** hahahaha hahahaha ******** ****** ****** ** ****** *** ****** ****** ****** ********** ****** ** **** ** *** ** ** ******** hahahaha*
    ***** ******** ** ****** **
  • Madkusa Madkusa:
    ******** ******* ** ****** hahahaha*
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ****** ******* ***** * ******* *** ***** ******** hahahaha **** **** ***** **** hahahaha hahahaha*******
  • L lityum:
    ****** ********* ***** ********** hahahaha ********** * ******** ****** ****** ***** ***** ******* ** ***** ***** ***** ****** *** ******* ********* ******** *** ********* ******** ********** hahahaha ****** ** ***** ***** *** *** ******* **********
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ******* ***** ***** ***** ********* ********** ****** ** ***** ******** ***** *** ********** *** ** ********* ******* ******* *** *** *** hahahaha hahahaha ******** ****** ****** ** ****** *** ****** ****** ****** ********** ****** ** **** ** *** ** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ******** hahahaha ****** ********* ***** ********** hahahaha ********** * ******** ****** ****** ***** ***** ******* ** ***** ***** ***** ****** *** ******* ********* ******** *** ********* ******** ********** hahahaha ****** ** ***** ***** *** *** ******* **********
    hahahahahahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ******** ***** *** **** *** ********** ********** hahahaha*******
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    *** **** *** *** ***** hahahaha ******* ******* *** ******* ******** *******
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ** **** ** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka: