4x Critical Kush 2x Big Bud Çiçekte İlk Hafta

akbabaaa

Yeni üye
selamlar dostlar. bu haftaya kadar biobizz in tüm gübrelerini kullanıyodum. toprak light. bloom topmax heaven bitti. elimde fishmix grow root juice bi de calmag var. yenilerini alamıyorum. en ucuz ne yapabilirim? çok iyi gidiyolar. zaten azotu azaltıcam diyorum ki grow u fish e katsam çizelgenin yarısı yarısına en azından farklı bi mineral girsin, root sıksam biraz, pekmez mekmez allah ne verdiyse en makulü ne olur? hep organik gidiyorum toprağının yapısını da bozmadan en ucuz fosfos potasyum eksiğini nasıl tamamlarım hatta bio-heaven gibi patlatırım?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
  • K kamasunqa:
    ******* hahahaha ***** *** hahahaha* ****** ******** hahahaha**** *** ***** ****** * **** ******** ***** ****** ******* ** ***** hahahaha ****** hahahaha ********* ********* ********* ** hahahaha**** ***** ***** ********** ****** ****** ****** hahahaha**
  • ax-b ax-b:
    ******* *** ********* hahahaha***** ******** ***** ** * ********* ***** ** ** ******** ********* ***** ******* hahahaha*****
  • K kamasunqa:
  • K kamasunqa:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • K kamasunqa:
    hahahaha** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • ax-b ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** *** *** ****** ****** ********** ******* **** ********** ******** hahahaha ****** ********* ***** ****** ***** *** ***
    içiciadam içiciadam: ** **** *** *** ****** ****** ********** ******* **** ********** ******** hahahaha ******...