4x Super Lemon Haze Auto Günlüğü (GÜNCEL)

Losete00

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık 1 ay boyunca ekipman topladıktan sonra sonunda hazırlandım ve startı verdik.Özellikle @higthead dostuma en içten teşekkürlerimi sunuyorum.Kendisinden bu işin en profesyonel ve püf noktalarını öğrenebilirsiniz.Üstadlardan tavsiyelere kesinlikle açığım.Hepinize sağlıklı growlar...
Ekipmanlar:
1x 100x100x180 GreenBox
1x S&P TD-350 SILENT (Çıkış)
1x Tornado 220m3 (Giriş)
11x XYO COB LED 550W (El yapımı)
1x Sıvı Ph Ölçer
1x Weewell WHC752 Nem Makinesi
1x 12000BTU Portatif Klima
4x 11lt Kumaş Saksı
1x Pure Factory 18cm Vantilatör
1x Pure Factory Isı ve Nem Ölçer
4x Degenetica Super Lemon Haze(Sağolsunlar 6 adet göndermişler)
Gübreler:
AN Grow
AN Micro
AN Bloom
AN Voodoo Juice
AN Tarantula
AN Piranha
AN BigBud
AN BudCandy
AN Sensizym
AN Revive
AN B-52
AN Rhino Skin
Biobizz Ph Down
Biobizz CalMag

26.07.2022
Beyler 1 gün suda bekletilmiş ve 12 saat peçetede güzel güzel filizlendirilmiş tohumumuzu ektik.Hafiften baş gösterdiler.Simdilik sadece nem makinesi aktif can suyu verildi Piranha'lı.Isı 24-26,Nem %60.100W Işık Açık
Maria Quanta Stellina Memphis Kabin içi
28.07.2022
Filizler gelişmeye devam etmekte.Kafalarına pet bardak geçirili.Güzel gelişiyorlar
Şimdilik bir sıkıntı yok.Isı 24-27 Nem %65-85.
Maria Quanta Tontik Stellinam Memphis
01.07.2022
Fideler gelişmeye devam etmekte.Yarın ilk sulamalarını yapacağım inşallah.Voodoo ve Tarantula söyledim yoldalar.Şuanlık elimde Piranha olduğu için 3ML/1Lt şekilde sulayacağım.Tohum yaprağı hariç.2.boğumlarını çıkarıyorlar.Yakın zamanda portatif klimanın borusu içeri düşmüş,
4-5 saat 32 derecede kaldılar.Biraz etkilendiler ama şuan bir sıkıntı yok.Pet şişe geçirili.Isı 24-27,Nem %75-%85.150W Işık Açık.Tel ile ölçümümde 4-5k lux arası çıkıyor.
Maria Quanta Stellina <3 Memphis
01.07.2022
Beyler kuzuşlarıma can suyundan itibaren ilk sularını verdim.3ML/1LT Piranha'lı su,PH 6.0 - 6.5.Maalesef Voodoo Juice ve Tarantula daha gelmediği için mecburen sadece Piranha ekledim.Gelsin onlarıda ekleyeceğim.Isı 24-27,Nem %55-%75.Tontişlerim gayet güzeller.Devam ediyoruz.Onları o kadar seviyorum ki ileride içiceğim inşallah :D
Maria Quanta Stellina <3 Memphis

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Dostum tohumdan cıkanlara acil pet bardak kapat yanlarına 1 er delık ac. ve sureklı ıcını fısfısla pet bardak ıcı nem 90larda olucak.Dostum niye sadece pirhana söyledin bütçen var ise vodoojuıce ekle ki pirhana vıodoo ile güzel çalışssın.

Işığı suanlık 50-55 cm de falan tut (petbardak geçirip) şuan aşırı lux e gerek yok 4-5 k lux yeterli suan.

Losete00

Üye
Dostum tohumdan cıkanlara acil pet bardak kapat yanlarına 1 er delık ac. ve sureklı ıcını fısfısla pet bardak ıcı nem 90larda olucak.Dostum niye sadece pirhana söyledin bütçen var ise vodoojuıce ekle ki pirhana vıodoo ile güzel çalışssın.
Kankam 1 tanesi sadece tohumdan çıkmış ve sadece ufacık yaprakları var.Diğerleri tohum halinde hala ama topraktan başlarını çıkardı onlarda.Hepsinemi yoksa sadece yaprakları belli olanamı ?

higthead

Jolly Green
Yaprakları belli olana geçir pet bardağı. Bazı fılızler 3-4 güne tohumu atamayabilir nazikce kürdanla tohuma dokunarak cıkarabılırsın ama daha degıl 4-5 gun bekle bakalım.

Nem makinanı 90 da çalıştır son hızda. Fanlarını 15 dk on 15 dk off seklınde calıstır (sıcaklık 29 lara cıkmaz ise)

Losete00

Üye

Işığı suanlık 50-55 cm de falan tut (petbardak geçirip) şuan aşırı lux e gerek yok 4-5 k lux yeterli suan.

Lux Değeri 4K Civarı sıkıntı yok 55 cmde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** **** ********* **
  • deyorke deyorke:
  • NewGardener NewGardener:
    *** ****** hahahaha ********** **** hahahaha*** **** **** **** *** ********** hahahaha *****
    ****** hahahaha**
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ***** hahahaha ** ****** ** **** ********** ****** ******** ** ***** ****** ******* ******
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** hahahaha* ****** ** **
    +1
    ********** ******** ******* *** **** ** ******** ******** ***** ******** hahahaha******** **** **** *** ****** ***** ******* ******** **** ******* *********
    +1
    hahahaha ******* ******* ********* ********* ********* ******* ******* ****** ********** hahahaha **** *** ***** ********* ******* *** ******
    ***** *** **** hahahaha ******** *** ** ** **** ***** ******
  • NewGardener NewGardener:
    ******* **** ******* ***** ***** ********** **** ****** **
    +1
    ****** ***** *** **** ** ******** ******* hahahaha* hahahaha ** ****** ** **** ********** ****** ******** ** ***** ****** ******* ******
  • deyorke deyorke:
    ****** ****** *** ******* hahahaha* ******* ******** ***** *** ******** ******
    *** ****** ****** *** **
    *** ***** ***** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha *** ********* ********
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ********* ******** ***** ********* ********* ***** ********