4xBig Bud 3xBruce Banner

Wildclawzz

Yeni üye
Harvest Master all in one pro 840 Watt
Bu resimde 8 günlükler
1.10 cm mesafede idi ışıkla arası ilk 7 gün şimdi 8 gün 50 cm mesafeye aldım
24/0 şeklinde gidildi
Bundan sonra 20/4 şeklinde gideceğim
All mix toprak biobizz 4 L saksıdalar şuan
Sıcaklık 32-25 arası ama çoğunlukla 30 akşamları düşüyor
Sinbo nem mak ort nem %70 civarı bazen 50

Geyve5454

Müptezel
Sıcaklık çok yüksek düşürmeye bak nem de çoğalsın kanka başka türlü bu durumda gelişmezler

zek

Üye
kanka kabinin bulunduğu odayı soğutmaya çalış. klima varsa harika olur yoksa vantilatörle soğut farkı göreceksin

Wildclawzz

Yeni üye
Kanka kabin yok direkt oda içinde bugün bir sistem yaptım yan odada klima var ondan havalandırma çektim biraz düştü sıcaklık 25 27 gibi oluyor gelişim yavaş kaldı

Wildclawzz

Yeni üye
Kanka bide ben ilk 7 gün uzak mesafeden verdim ışığı 110 cm’den daha yeni dün 50 cm e aldım bide 24/0 gittiğim için 20/4 sistemine geçemedim hala açma kapama için sıkıntı yaşarım diye kapatamadım acaba 4 saat uyku yapsam strese girerler mi yoksa 24/0 ile devam etsem mi elektrik sıkıntım yok

zek

Üye
autoysa çok sıkıntı değil kanka istersen 20/4 ver istersen 24/0 ver fark etmez ama photoysa düzenli vermen lazım. benim kızlar auto 20/4 veriyorum.

Wildclawzz

Yeni üye
14.GÜN
Sıcaklığı kontrol altında Nem iyi arasıra %90 a çıkıyor ama genel olarak %70 lerde
Hala gübre vermedim Allmix toprak ama 20 gün vermeyi planlıyorum biobizz ürünleri kullanıyorum fishmix calmag activera algamic var elimde şuan bir tane daha alıcam devam edicem .
Işık yüksekliği şuan 45 cm

Wildclawzz

Yeni üye
18.Gün

Wildclawzz

Yeni üye
22.Gün Fishmix ile sulama yapıldı

Wildclawzz

Yeni üye
27.Gün
Calmag ve AlgaMic verdim
4 Gün önce 20 L saksıya geçtiler
5 bitkiden kelle kopardım 2 bitki bodur kaldığı için ellemedim .

Wildclawzz

Yeni üye
Bodur kalan bitkiler belki boy atar diye şuan ışık uzak mesafede en kısa olan bitki ile ışık arası yaklaşık 80-85 cm ama en uzun ile 50-60 cm
Admin ve diğer uzman abilerin görüşlerini bekliyorum . Dimmer 45 oldu

Wildclawzz

Yeni üye
28.Gün Fishmix verildi
Işık yakınlaştırıldı Big bud lar uzadı Bruce bannerler kısa kaldı en uzun bitki ile ışık arası 42 cm en kısa ile ışık arası 60 cm bu yüzden bodur olan bitkilerin boy atmasını bekliyorum

Wildclawzz

Yeni üye
Bruce bannerler kısa kaldı ışık uzak olmasına rağmen boy atmıyorlar Big budlar uzuyor ve gelişiyor ana gövdeden çıkan tüm rüzgar yaprakları kesildi 1 hafta içinde parça parça
2 günde 1 sulama yapıyorum ışık dimmeri açsammı daha fazla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • L Levrekbaz45:
    *** *** ***** ********** ********* ******* ********* **** **** *** ********** * ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** **** *** ****** ***** ********* *** ****** ***** ******* *** ******** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • L Levrekbaz45:
    ***** ****** *** **** *** ****** ***** ********* *** ****** ***** ****** **** **** ****** *** ****** ******* ******* ** ***** ****** ** ***
    *** *** ***** ********** ********* ******* ********* **** **** *** ********** * ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • L Levrekbaz45:
    **** ********* hahahaha***** ***** hahahaha *** ****** ****** ***
    *** hahahaha*** *** ** *** hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    *** hahahaha*** *** ** *** hahahaha hahahaha** ***** ******** ******* ********** ** hahahaha****
  • L Levrekbaz45:
    ***** ****** ****** ***** ******** ****** ****** ********* ****** ***** ********* ******** * ** ***** ******** *** *** **** ********** ***** **** * ***** ******* *** *** ********* **** ********** ***** ** ****** **********
    hahahaha **** ********** ******* ********* ****** ****
  • L Levrekbaz45:
    ** *** ****** **** **** * *** ******* ******** **** hahahaha* ** ****** ***** ***** ***** ********** ******
    hahahaha*** **** *** hahahaha* ***
    ****** ********** ********** ******* ******* * ** ****** ** ***** ****** ****** ***** *********
    *** ******** ********* hahahaha ****** ********
  • L Levrekbaz45:
    ******** ********** hahahaha** ********** ******** *** ****** **** **** hahahaha** *** ** * **** ******* **********
  • L Levrekbaz45:
    *** ******** ********* hahahaha ****** ******** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    *** ********* ******** hahahaha** *** *********
    TroubleStyla TroubleStyla: *** ********* ******** hahahaha** *** *********