5 gün önce attığım tohum hala topraktan çıkmadı.

fusetea

Yeni üye
Selam kankalar yaklaşık 5 gün önce attığım tohumlar hala baş vermedi, ortalama sıcaklık bazen 30'un üstüne çıktığı ve nemin düştüğü zamanlar oldu, şuan sıcaklığı 25'lere nemi 50'lere çekmeyi başardım, acaba bunu stabil tutsam baş verme şansı var mıdır yoksa ölmüş müdür?

higthead

Jolly Green
Selam kankalar yaklaşık 5 gün önce attığım tohumlar hala baş vermedi, ortalama sıcaklık bazen 30'un üstüne çıktığı ve nemin düştüğü zamanlar oldu, şuan sıcaklığı 25'lere nemi 50'lere çekmeyi başardım, acaba bunu stabil tutsam baş verme şansı var mıdır yoksa ölmüş müdür?

Dostum filizlendırmeden topraga attıysan sıcaklıgı yukselt nemı 80 lere cıkar hatta tohumu nereye gomduysen pet bardak ters cevır ustune ıcıne fıs fıs yap nemlendır.Direk topraga atılan tohumlar baya zaman alır cıkması uygun ortamı saglayamazssan.

Woppy

Ordinaryüs
Knk direk topragamı attın tohumu ? Ona göre eğer öyle yaptıysan az daha bekle ama suya koyup pecete yaptıysan ve cıkmamıs Ken koyduysan byby de umudu kes.

fusetea

Yeni üye
Dostum filizlendırmeden topraga attıysan sıcaklıgı yukselt nemı 80 lere cıkar hatta tohumu nereye gomduysen pet bardak ters cevır ustune ıcıne fıs fıs yap nemlendır.Direk topraga atılan tohumlar baya zaman alır cıkması uygun ortamı saglayamazssan.
Hayır peçetede patladıktan sonra toprağa aldım.
Knk direk topragamı attın tohumu ? Ona göre eğer öyle yaptıysan az daha bekle ama suya koyup pecete yaptıysan ve cıkmamıs Ken koyduysan byby de umudu kes.
Aynen öyle yaptım, 2 tohum daha yalan oldu sanırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ** ** ** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** ****** * ***** **** hahahaha ***** ***** ****** *********
  • H happyworld:
    * **** ****** ** ***** hahahaha**
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ******** ***** * ***** ***** ****** **** **** hahahaha** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H happyworld:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ***** ***** ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    **** ***** ***** ** ******* *** ***** hahahaha*** ******* ***** ** ***** ****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    *** hahahaha* * *** **** ***** ******* ******* ********* ***** *** ******** **** *** hahahaha**** *** ********** ******* ** ******* *** hahahaha* ******** ******
  • P puslu77:
  • muratzenci muratzenci:
    ****** hahahaha ** ****** ***
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha ***** ******** ******* ******* ******** ** ***** ****** ** ***** ******** *
  • Night owl Night owl:
    ********** *** **** **** hahahaha ***** ***
    Night owl Night owl: ********** *** **** **** hahahaha ***** ***