5.haftasında auto blue dream sizce nasıl ?

CahilKush

Doktor
Kanka bi genel boyutunu atarmisin growdiares a gir blue dream auto günlüklerine bakarak kıyaslama yap şahsen ben oyle yapiyorum ve bitkimin diger insanlarinkinden bile daha iyi olduğunu gözlemledim çok mutlu bir kızım var şuan 2 taneydi biri yanarak öldü şuan diger tohum da bugün ilk filiz gününe girdi

Kanka bi genel boyutunu atarmisin growdiares a gir blue dream auto günlüklerine bakarak kıyaslama yap şahsen ben oyle yapiyorum ve bitkimin diger insanlarinkinden bile daha iyi olduğunu gözlemledim çok mutlu bir kızım var şuan 2 taneydi biri yanarak öldü şuan diger tohum da bugün ilk filiz gününe girdi
Kanka yavaştan pistiller çıktı da bana biraz yavaş gidiyor gibi geldi sanki

Kanj
Bitki güzel gözüküyor. Yapraklar da bir kaç yerinde yanıktan dolayı zedelenmeler olmuş. Veg dönemini beyaz torch led ile geçirseydin daha hızlı boy atarlardı
[/QUOTE
Bitki güzel gözüküyor. Yapraklar da bir kaç yerinde yanıktan dolayı zedelenmeler olmuş. Veg dönemini beyaz torch led ile geçirseydin daha hızlı boy atarlardı
Kanka bundan sonra Bi tavsiyen varmı çiçeğe giriyor herhalde pistiller çıktı atami bloomastic almayı düşünüyorum

Turkish man

Doktor
Kanka nasıl iyimi biraz daha detaylı bahseder misin
Toz gübre olarak temin et ben genel de açık alıyorum ama forum da ki bazı arkadaşlar marka olarak turkuaz gübreyi kullanıyorlar. Sende marka alabilirsin. Çiçeğin etrafını elinle eşele böyle dairesel olarak bir çay kaşığı kadar etrafına serp sonra az grow gübreli su ile sula 1 hafta sonra güzel bir değişim verecektir

Toz gübre olarak temin et ben genel de açık alıyorum ama forum da ki bazı arkadaşlar marka olarak turkuaz gübreyi kullanıyorlar. Sende marka alabilirsin. Çiçeğin etrafını elinle eşele böyle dairesel olarak bir çay kaşığı kadar etrafına serp sonra az grow gübreli su ile sula 1 hafta sonra güzel bir değişim verecektir
Tamam Kankam sağol

CahilKush

Doktor
Kanka yavaştan pistiller çıktı da bana biraz yavaş gidiyor gibi geldi sanki
Kankam 33 günlük bitkiye göre gayet iyi seviyelerde endişelenme kötü hiç bir durum yok gayet sağlıklı bir bitki görüyorum arkadaşta bahsetmis kanka toz yarasa gübresi al bir su bardağı kadar saksının üstüne ekle toprakla çok derine inmeden karıştır bunu suluma gününde yap üstüne ph dengeli suyunu ver çiçeklerin coşsun.

CahilKush

Doktor
Bir çay kaşığı cok az bir oran kanka bende turkuaz öneririm npk ları üstünde kaliteli bir marka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
  • bafici bafici:
    ***** ** *** ******** ***** ***** **
  • NewGardener NewGardener:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha **** *** ** ********* ******* ********* ** ********** *****
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** *** ***** ***** ******* ***** *** ***** ** *** ******** ***** ***** **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • lavrens lavrens:
    ****** ** ******** *** ** * ****** ***** ******** ********* *** *** **** ******
  • lavrens lavrens:
    ******** *** hahahaha* ** **** ***** *******
  • lavrens lavrens:
    ******** ******* ***** ** hahahaha* *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
    *** ******** *** ***** ***** ******* ***** *** *** ********* ***** ***** * ******* ****** **
    ***** ****** ****** **** hahahaha **
    hahahahahahahaha***
    ******* ** ***** **** **** **** ******* ****** ********* ****** ******* ******** *******
    *** ******** hahahaha** hahahaha***
    ****** hahahaha ***** ****** *** **
    **** ******* ******* ****** ****** ****** ********* ********* ** ***** **** **** **** ******* ****** ********* ****** ******* ******** *******
    TroubleStyla TroubleStyla: **** ******* ******* ****** ****** ****** ********* ********* ** ***** **** **** **** *******...