5 kök yardım :)

HONBOOS

Yeni üye
Evet kankalar  olayımı degişdirdim 5 kök yapıcam  konuyuda arkadaşlarımın önerisi üzerine değişdirdim

Merhaba duman sever kankalar 8 aydır forumdayım ve 
artık karar verdim 25 köklük bir sistem kurmak istiyorum.

Daha önce yetişdirmedim ve büyük başlamak istiyorum
Her türlü öneriye acığım

Hangi çeşit tohum almalıyım? ( hızlı ve hasatı bol ve kafası güzel)

Hangi sistemi kullanmalıyım?

Elektirik Faturam ne kadar gelir?

Hangi gübreleri kullanmalıyım ?

RE: 25 kök yardım

Kanka 25 bitkiyi ne yapıcan o kadar bitkiye sağlam bir bütçe gerek elektrik faturası yüksek gelir eğer satış yapacaksın herhalde riskli her açıdan senin bütçen ne kadar

Kanka

Administrator
Yönetici

valla kanka ne yaptıgın benı ılgılendırmez ama bu ulkeyede guzel sıgaralar lazım ::D oncelıkle blue dream auto onerırım sıstem ıcınde onerım sıstem ıcın 25 bıtkıye cok sey yapılabılır  ama 20 bın lırayı gibi bir mevlayı gozden cıkartman gerekıcek iyi bir verim için

Kanka eğer ilk defa yapacaksan 25 bitki çok faza ayrı bir ev tutman lazım çok büyük ışık sistemi lazım Benim şahsi fikrim 1 veya 2 bitki ile başla öğren kendini eğit bak bi bitki ne istiyor nasıl büyüyor ondan sonra adım adım büyük sistemlere geçersin kolay gelsin şimdiden

edizparlar

Yeni üye

ağam öncelikle derin bir nefes al. büyük hayaller büyük düşüncelerle başlar ama olmaz işte 

daha ilk diyorsun 25 kök diyorsun. bak biz bir iki ektik başımıza gelmeyen kalmadı.

fazla kökün problemi fazla olur

kaçak elektrik çekeceksin muhtemelen, dikkat et riski çok fazla. 25 kökü 5kW ile doyurucam desen aylık ev kiran çıkar.

grow yapıp gramına şu kadar diyenlere de inanma tekte harcarlar Allah korusun, kendi içmek eşe dosta dersen de at 3:4 kök güzel bak götürsün seni bi sene.

ha illa yapıcam dersen, blue dream tohum al kanka eğitim falan gerek yok yapıştır gitsin. kafalarına 1000w den 5 tane HID sistem diz. 25 kök için ev tutacaksın muhtemelen müstakil bir ev tercih et o koku ayıktırır etrafa seni. kiraya çıkacağın için faturaları ev sahibi görmesin mutlak kendi üstüne al. ne kadara patlar dersen bi 20k yı görürsün muhtemelen başlangıçta.Şuan tamamen ortalama sallıyorum 70-80x25’den 2k sadece tohuma desen. Işıkları orta iyi çözsen balastı ateşleyicisi 3k desen. 4/5 buhar makinesi eklesen 2şer giriş çıkış fanı desen onlar da 2k olsun. toprak plagron light ve 27lt saksı kullansan onlar da 2k tutsa, Bunlara 3 gübre seti dizsen anca kaldırır onlara da 4k desen gider de gider ağa. 

Yakacağın elektrik faturası auto olsa en az 18 saat versen 18x0,71x30x5(5bin wattan hesapladım) 1890 tl gibi bir şey yapıyor ev kirasına da 1500 versen eder sana aylık banko 3400 lira. E bide bunları sıcak tutman lazım yakacağın doğalgaz var veya elektrikli sobaysa bi o kadar daha, e su vereceksin. Vallahi benim içim şişti kanka ama yeltenceksen TÜM KOLAYLIKLARI diliyorum sana, keyfin bol olsun kankam.

HONBOOS

Yeni üye
Cvp: 25 kök yardım

boskalmasin' Alıntı:
Dikkat et paket olma

Hayat paket olmuş brom

edizparlar' Alıntı:
ağam öncelikle derin bir nefes al. büyük hayaller büyük düşüncelerle başlar ama olmaz işte 

daha ilk diyorsun 25 kök diyorsun. bak biz bir iki ektik başımıza gelmeyen kalmadı.

fazla kökün problemi fazla olur

kaçak elektrik çekeceksin muhtemelen, dikkat et riski çok fazla. 25 kökü 5kW ile doyurucam desen aylık ev kiran çıkar.

grow yapıp gramına şu kadar diyenlere de inanma tekte harcarlar Allah korusun, kendi içmek eşe dosta dersen de at 3:4 kök güzel bak babuşürsün seni bi sene.

ha illa yapıcam dersen, blue dream tohum al kanka eğitim falan gerek yok yapıştır gitsin. kafalarına 1000w den 5 tane HID sistem diz. 25 kök için ev tutacaksın muhtemelen müstakil bir ev tercih et o koku ayıktırır etrafa seni. kiraya çıkacağın için faturaları ev sahibi görmesin mutlak kendi üstüne al. ne kadara patlar dersen bi 20k yı görürsün muhtemelen başlangıçta.Şuan tamamen ortalama sallıyorum 70-80x25’den 2k sadece tohuma desen. Işıkları orta iyi çözsen balastı ateşleyicisi 3k desen. 4/5 buhar makinesi eklesen 2şer giriş çıkış fanı desen onlar da 2k olsun. toprak plagron light ve 27lt saksı kullansan onlar da 2k tutsa, Bunlara 3 gübre seti dizsen anca kaldırır onlara da 4k desen gider de gider ağa. 

Yakacağın elektrik faturası auto olsa en az 18 saat versen 18x0,71x30x5(5bin wattan hesapladım) 1890 tl gibi bir şey yapıyor ev kirasına da 1500 versen eder sana aylık banko 3400 lira. E bide bunları sıcak tutman lazım yakacağın doğalgaz var veya elektrikli sobaysa bi o kadar daha, e su vereceksin. Vallahi benim içim şişti kanka ama yeltenceksen TÜM KOLAYLIKLARI diliyorum sana, keyfin bol olsun kankam.

Sagol kankaam

M

mariJu

Guest

kanka ben 4 bitki yapacaktım uğraş istiyor ilk kez yapıyorsun 1 veya 2 kök yap dediler iyiki dinleyip 2 kök yapmışım saksıya atayım ışığını suyunu gübresini vereyim değilmiş bu iş, 2 bitki bile emek uğraş istiyo 25 kök kesinlikle tavsiye etmem harcadığın paraya yazık edersin bitkiden önce kendini eğitmek lazım 2-3  kökle başla sonra kaç bitki kafana yatıyorsa ona sen karar verirsin. 25 kök az değil hem yetiştirirken hemde yetiştirdikten sonra ayık ol paket olma en az 2 sene yatırırlar

marihuana011

Yeni üye
Cvp: 25 kök yardım

kanka 25 bitki çiçeklenmede bir kokuya yayar akıllara zarar,bencede sen herkesin dediği gibi az yaparak başla hatta 25 bitkiye hiç çıkma idölün pablo değilse tabi :).Benim sana önerim wwa benim gibi acemi birine bile dayandı yapılmaması gereken herşeyi yaptım bitki solodan bile küçük kaldı ama verir işte 2-3gr bişe.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A angeshar:
    **** *** ** * ******* ********* *** hahahaha
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    ** ***** **** ******** ******** ******** hahahaha **** ******** *** ***** *** ****** ********** ** ***** ****** ***** *******
  • W wickedstick:
    **** ********* ******** ** *** *** ********* hahahaha*** ******* **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* ********** ********** hahahaha***** ***** *** **** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ***** **** hahahaha****
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
    ***** ***** ** *** ****** hahahaha****** ***** ********* hahahaha
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    *** *** *** *** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • T Turco:
    * *
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** *** **** ******* ********** ********* ******* hahahaha** ****** ***** ******* ********** **********
  • S Sikimilas:
    ******* hahahaha *** ***
    S Sikimilas: ******* hahahaha *** ***