5 saksi icin tek ışık

gecce

Yeni üye
Abiler çadırsız yaklaşık 10 15 metrekare bir odanın içerisinde bir köşede 5 saksı olacak. Sadece ışık konusunda yardım istiyorum. Dönem dönem ışık değiştirmek istemiyorum. Tek seferde takıp bitirebileceğim ışık onerileriniz lütfen.

nasa

Doktor
Abiler çadırsız yaklaşık 10 15 metrekare bir odanın içerisinde bir köşede 5 saksı olacak. Sadece ışık konusunda yardım istiyorum. Dönem dönem ışık değiştirmek istemiyorum. Tek seferde takıp bitirebileceğim ışık onerileriniz lütfen.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    +1
    Emmy Emmy: ********** +1