5 yıl erteleme içerisinde çağırma durumu

berkkardes34

Yeni üye
Beyler benim bir sorum olucak bu durumu hagb alan arkadaşlar içinde geçerli mi postu bir yukarıda geri taşımak istedim denetimi biten ve bir sürü çağrılan arkadaşın mesajlarını okuduktan sonra birde anlamadığım kısım…………………..Bu kapsamda kamu davasının açılmasının ertelenmesi kararının verilmesi ile başlayan 5 yıllık erteleme süresi içerisinde Savcılık tarafından şüpheliler, tedaviye tabi tutulup tutulmadığına bakılmaksızın, her yıl iki defa madde kullanımına ilişkin test için ilgili sağlık kurumuna sevk edileceklerdir.tedaviye tabi olunup olunmaması kaydı aranmaksızın denilmesi aklımı karıştırdı
evet kanka 5 yıl hagb süresinde hiç beklemediğin bir anda sürpriz veriyorlar denetimin bitse dahil

Brother

Doktor
Agalar tecrübelerinizi bu konu altında güncel tutun lütfen bizim gibi bi sürü insan var bayağı yardımcı oldunuz sorunsuz kurtulmanız dileğiyle

Brother

Doktor
Bro mahkeme sonuçlandı tedavili denetim kağıdını aldım ben 1 hafta beni ne zaman tedaviye çağırırlar ?

KurtlarVadisi

Yeni üye
Dumancı yoldaşlarım yurtdışına çıkınca orda çalışmaya başlayınca ikameti değiştirince bu 5 sene boyunca düzenli çağırmaya devam ediyorlar mı?

Dayı emin misin bu duruma cezaevine attıklarına sanki bir arkadaş forumdaki 5 yıl içinde idrar verdi denetim sonrası o arkadaş bir cevap versin ne olduğuna dair davaya çıkıcaktı
Benim bildiğim denetim süresi içinde bir kez bile pis versen dosyan kapanıyor. Eskiden yatmıyordun ama şimdi cezaevinin yoğunluğuna göre yatıyorsun diye biliyorum ama hakime verdiğin cevaplarla da olay değişebilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    **** ****** hahahaha* ** **** ***** ******
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    ***** ******* hahahaha ********* ****** ********
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ***** ** ***** ****** ***** ******* hahahaha ********* ****** ********
  • G ganjasevdalısı:
    **** ******* ***** *** **** ********* ********** ********* ******* hahahaha ********* ****** ********
    +1
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despacito:
    *** **** ******* hahahaha****
    ********* hahahaha** ********* hahahaha *****
  • D despotdes:
    ***** **** *** **** *** ******** *** **** ******* hahahaha****
  • kkush kkush:
  • D despacito:
    *** ******** hahahaha** ****
  • D despotdes:
  • G ganjasevdalısı:
    **** *** **** ******** ******* ****** ** hahahaha ****** *****
    +1
  • kkush kkush:
  • D despacito:
  • clackster clackster:
    ***** **** *** **** *** ******** *** **** **** ***** ***** ***** ***** ***** *** * *****
    clackster clackster: ***** **** *** **** *** ******** *** **** **** ***** ***** ***** ***** ***** *** * *****