5 yıl erteleme içerisinde çağırma durumu

kanka11

Üye
kanka tam bitti dosya da kapandı derken bi de bu olay çıktı başımıza. Tek sürprizle atlattım süreci diye sevinirken şimdi de bu çıktı ama takılıcaz yapıcak bi şey yok. Stonerlar olarak kendimizi savunmamız ve kötü bi şey yapmadığımız konusnda sesimizi çıkartmamız lazım artık.
kanka nasıl süprizi atlattın kaç gün önceden bıraktın neler yaptın detaylandırırmısın lütfen

kanka burada cannabinoidler yazmıyo madde içerikleri yazmıyo pis ya da temiz olduğunu anca DS'den öğrenirsin bunlar madde değil idrarının kimyasal yapısı hakkında bilgi verir fazla sulu mu vs
buna emin misin kanka? denetimlideki adamın teki bana bunlar tikliyse temizdir pis olunca çarpı çıkıyor dedi salladı mı herif o zaman eminsen? bir de kirli verdim diyelim beni arayıp dosyamın kapandığını falan mı söylerler nasıl olur süreç?

harmangenc

Kıdemli Üye
Kanka sen nasıl takılıyorsun? kaç gün ara veriyorsun bir stratejin var mı?
Denetimdeyken takılmadım
Seyrelt biraz çok fazla takılma 1,5 senedir mevzunun üstüne titreye titreye gelmişken emekler boşa gitmesin.
kanka bu maydonoz suyu vs taktiklerle 40 saatte temiz verdi bi arkadaş her gün 2 sigara içiyodu, başka bi arkadaş tam 1 haftada temiz verdi 95 kg çocuk. Ha bunlar kesinliği olan süreler değil ama ben şahsen hızlı atabiliyorum ya da seyreltebiliyorum diye düşünüyorum sürekli işeyen birisiyim gün içerisinde de hareketli bi hayatım var yağlı beslenmem çok kilom az hani karakoldan arasalar 10 gün ertelerim diye düşünüyorum 10 gün geçti yine aradılar mesela yine 2-3 gün erteledim 2 hafta sonra giderim bi yolunu bulup uzatırım uzatabildiğim kadar o sırada da komple keserim işte idrarı bağırsakları temizletcek ne varsa yaparım. Zaten tüm idrarları temiz verdim öncesinde düzgün de bir profilim var saygımı bozmadan konuşup ertelerim diye düşünüyorum da kanka senin hiç erteleme şansın olmadı mı nasıl konustular ne dediler sana

Beyler polis beni de aradı 2021 de growkent olayında patlamıştık . Nası kurtulurux bu işten
Hocam burdaki insanlara da yardımcı olması açısından

1-Saat kaçta aradılar? Sabit telefonla mı cep numarasıyla mı aradılar?
2-Ne kadar süre verdi?
3-Denetimin ne zaman bitmişti?
4-Arayan memurun tavırları nasıldı?

A.c.a.b

Üye
Polis cepten aradı cuma günü . Haftaiçi cuma gününe kadar gelebilirsin dedi .
Denetim biteli 1 bucuk yıl olmuştı .
Perşembe ya da cuma arayıp uzatmayı deniycem salağa yatıcam . Ama 5 yıl bu şekilde çekilmez beylet

kanka11

Üye
kafamın almadığı bir sürü şey var itiraz ettik diyelim savcı red verdi gene işeyeceksin dedi işemedik sonuçta kimse bizi zorla işetemez veya tahlil alamaz anayasaya aykırı savcı kararına uymamaktan başka mevzu olabilri mi oda belli değil sıkıntılı genel olarak ortada suç yok birşey yok erteleme süresi içinde tekrar uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak suçunu oluşturduğu için mi dosyamızı kapatacak veya ayrı bi dosyamı açacak anlayamadım hadi diyelim erteleme süresi içinde ihlal gerekçe gösterip dosyayı kapattı dava mava oldu hakim idrar istedi o süreye kadar zaten temiz çıkmış olur yani anlayamadım ben bu kanunu uygulamayı insanın mantığını almadığı bi yasayı nasıl uyguluyolar anlayamadım bu kadar fantazi yapacağıma 1.8 alır keyfime bakarım ben kardeşim hagb ta kalkıyor ha 1.8 den sonra bi daha yaakalanırsam o zaman garanti içeri atıyolar ama elde cigaralık içerken polis aradı aramadı fetişi mi yaşayacağız şimdi gereksiz işler usul kanununda 1 hafta itiraz süresi var

A.c.a.b

Üye
kafamın almadığı bir sürü şey var itiraz ettik diyelim savcı red verdi gene işeyeceksin dedi işemedik sonuçta kimse bizi zorla işetemez veya tahlil alamaz anayasaya aykırı savcı kararına uymamaktan başka mevzu olabilri mi oda belli değil sıkıntılı genel olarak ortada suç yok birşey yok erteleme süresi içinde tekrar uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak suçunu oluşturduğu için mi dosyamızı kapatacak veya ayrı bi dosyamı açacak anlayamadım hadi diyelim erteleme süresi içinde ihlal gerekçe gösterip dosyayı kapattı dava mava oldu hakim idrar istedi o süreye kadar zaten temiz çıkmış olur yani anlayamadım ben bu kanunu uygulamayı insanın mantığını almadığı bi yasayı nasıl uyguluyolar anlayamadım bu kadar fantazi yapacağıma 1.8 alır keyfime bakarım ben kardeşim hagb ta kalkıyor ha 1.8 den sonra bi daha yaakalanırsam o zaman garanti içeri atıyolar ama elde cigaralık içerken polis aradı aramadı fetişi mi yaşayacağız şimdi gereksiz işler usul kanununda 1 hafta itiraz süresi var
neye 1 hafta itiraz süresi var kanka

kanka11

Üye
buradan bir arkadaş bu çağırma olayında 1 haftalık itiraz süresi var demişti bilmiyom olmasıda gerek bence onu dedim yani karara itiraz ediyorsunuz ama %90 gene red gelir

A.c.a.b

Üye
günde 1 buçuk g içiyorum. malesef güvenlik amaçlı ne yakalattığımı yazamam . ama güzel bi miktar

Kanka bana son 30 günde kaç gün? kaç sarım? ve toplam kaç gr içtiğini söyle sana 1 haftada temiz verilir mi söyleyeyim. Hiçbirşey yapamazsan sulu idrar ver bakalım ne olacak. Bu arada growkent baskınında neler yakalattın yazar mısın ?
Kanka son 30 günde ne kadar içsem 1 haftada sonucum temiz çıkar ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!