500 ug ilk seferimde fazla mı? (trip raporu eklendi)

Denedim ve muazzamdı benim için. Beklediğimden fazlasını aldım. Halissünaysonlar tam olarak 2 saat sonra başladı ve geçen her 10-15 dkda giderek artarak kuvvetlendi ve direkt evden çıkıp yürüyüşe çıktım. Kesinlikle doğada deneyimlenmesi gereken bir şey. Dikkatimi çeken ilk şey baktığım heryerde patern görmemdi ve her şeyi aşırı detay görmemdi. Çimler bitkiler resmen nefes alıp veriyordu. Paha biçilemez bir deneyim kesinlikle tavsiye ederim. Adult swimin ‘’Off the Air’’ serisini izlemenizi kesinlikle öneririm. Herkese iyi tripler.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Denedim ve muazzamdı benim için. Beklediğimden fazlasını aldım. Halissünaysonlar tam olarak 2 saat sonra başladı ve geçen her 10-15 dkda giderek artarak kuvvetlendi ve direkt evden çıkıp yürüyüşe çıktım. Kesinlikle doğada deneyimlenmesi gereken bir şey. Dikkatimi çeken ilk şey baktığım heryerde patern görmemdi ve her şeyi aşırı detay görmemdi. Çimler bitkiler resmen nefes alıp veriyordu. Paha biçilemez bir deneyim kesinlikle tavsiye ederim. Adult swimin ‘’Off the Air’’ serisini izlemenizi kesinlikle öneririm. Herkese iyi tripler.

Trip raporundan anladığım kadarıyla, daha derin yönlerini kurcalamışsın LSD'nin. Buna sevindim. Gönlünce olsun dostum.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Kanka bu 500 degil bence ya. 500ug asidin trip raporu genelde "**** AVRADINI *** BU NEYDI LANNNNNNNNNN YARDIM EDIN ALOOOOO" oluyor. Ilk seferinde 500ug yiyip kaldirabilmek ve bahsettigin gibi 100-200ugde deneyimlenen bi trip yasamak mantik cercevesine sigmiyor. Ha yine sanslisin tabi bos cikmamis. Ne kadar verdigine bagli olarak degmis diyebilirim ama kimsenin 500 diye seni kandirmasina izin verme kanka o dozlar pul halinde bulunmuyor bile genelde.

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Bu arada yanlis anlama kanka sen bir sey yasamamissin demiyorum, klasik asit tribi yasamissin ve asiri guzel bir sey. Zaten yerinde olsam gercek 500ug cikmadigi icin 5 vakit namaza baslardim. Senin bundan sonraki deneyimlerinde guvenli takilman icin soyluyorum. Deep webden saglam bi 100ug pul alip, "bu yetmez ben 500luk yemistim" diyip 5 tane yapistirirsan, kendini disaridan gorup parcalara ayrildigina taniklik ettiginde nasil bir acemi hatasi yaptigini anlarsin kanka. Daha detayli bir trip raporu yazarsan, tam nokta atisi olmamak sartiyla, ben ve forumdaki diger arkadaslar asagi yukari kac ug kullandigin konusunda yardımcı oluruz.

Redweed

Üye
Selamlar güzel geçen tribin içinde mutlu oldum yüksek bir doz olmaması beni çok daha mutlu etti açıkcası ne kadar haddim olmasada elimden geldiğince öğrendiğim ve deneyimlediğim şeyleri sizlere aktarmak isterim.
Başlangıç için en iyi miktar 100ugdurtabi burada saflık oranıda devreye giriyor
Piyasada random bulabileceğiniz her asit çoğunlukla birbirinden farklıdır hangi labda nasıl üretildiğini bilmediğimiz için saflık oranlarınıda bilemeyiz.
Örnek vermek gerekirse Dr.Seus en kaliteli lsd sayılmaktadır ve Dr.Seusun versiyonları bulunmaktadır gün geçtikçe saflık oranında artış elde ettiler ve raporlara göre aynı labın saflık oranları değiştikçe etkileride pozitif ve negatif anlamda değişiklik gösterdi.
Peki dozaj nasıl olmalı Dr.Seus %99.1038lik pulu ele alırsak başlangıç 100ugdur
Deneyim sahipleri için 200
Tedaviler veya yoğun tripler için 300dür fakat trip bakıcısı kesinlikle tavsiye edilir.
Ayrıca bir bilgi bildiğimiz ölçekteki pullar 200ugu geçmez çünkü içlerinde barındıramazlar. 200ug üzeri için şekere damlatma veya hap yöntemleri kullanılır.

Selamlar güzel geçen tribin içinde mutlu oldum yüksek bir doz olmaması beni çok daha mutlu etti açıkcası ne kadar haddim olmasada elimden geldiğince öğrendiğim ve deneyimlediğim şeyleri sizlere aktarmak isterim.
Başlangıç için en iyi miktar 100ugdurtabi burada saflık oranıda devreye giriyor
Piyasada random bulabileceğiniz her asit çoğunlukla birbirinden farklıdır hangi labda nasıl üretildiğini bilmediğimiz için saflık oranlarınıda bilemeyiz.
Örnek vermek gerekirse Dr.Seus en kaliteli lsd sayılmaktadır ve Dr.Seusun versiyonları bulunmaktadır gün geçtikçe saflık oranında artış elde ettiler ve raporlara göre aynı labın saflık oranları değiştikçe etkileride pozitif ve negatif anlamda değişiklik gösterdi.
Peki dozaj nasıl olmalı Dr.Seus %99.1038lik pulu ele alırsak başlangıç 100ugdur
Deneyim sahipleri için 200
Tedaviler veya yoğun tripler için 300dür fakat trip bakıcısı kesinlikle tavsiye edilir.
Ayrıca bir bilgi bildiğimiz ölçekteki pullar 200ugu geçmez çünkü içlerinde barındıramazlar. 200ug üzeri için şekere damlatma veya hap yöntemleri kullanılır.
hayır kanka 200 ug üstü pullar var ama piyasada olanlar ortalama 80-140 bandında ilk zamanlarda yüksek ug ye sahip pullar satılıyordu ama karmaşadan baska bişey getirmediğini gördüler 400-500 ug ye sahip onaylanmış pullar var hatta 700-800 olduğu bile söyleniyor ama ulaşmak mümkün değil üreticiler bunları kendileri için yapıyorlarmış

Son düzenleme:

Mars

Yeni üye
200 kullan bu arada. önce biriniz sonra biriniz kullanın. yanında muhakkak ayık biri olsun
Hiç kullanmadım kankam merakımdan soruyorum mesela 2 tane 100 ug kullandık diyelim 1 tane 200 ug ye mi eşit oluyor efekt farkları kafa yaşama farkı oluyor mu kıyaslama yaparsak

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Hiç kullanmadım kankam merakımdan soruyorum mesela 2 tane 100 ug kullandık diyelim 1 tane 200 ug ye mi eşit oluyor efekt farkları kafa yaşama farkı oluyor mu kıyaslama yaparsak
Kanka teoride evet. Mantiken 2 tane 100 kullanirsan 200ug kullanmis olursun. Milletin ayni sey degil deme sebebi su, ne aldiklari 100luk pullar 100ug ne de 200luk pullar 200g. Elden aliyolar torbacilari yalan soyluyo sonra gelip ayni sey degil diyolar. Ama soyle bir sey var, asit kafasi doz arttikca sanki pul sayisiyla (100x2,3,4...) degil de her 100ug basina 10 ile carpiyormussun (100x10,20,30,40...) artiyor. Yani 300ug kafasini 3 tane 100 yedigini dusunerek tahmin edemezsin. Anlatabildim mi bilmiyorum ama garip biraz. 200ug ustu cok yani kanka. Ilk 1-2 seferinde 100ug ustune cikmamani tavsiye ederim. Biraz deneyim edindikten sonra 100-200 bandinda takilirsin macera olsun diye. Gotun kasinmadikca da 300 veya ustune cikmamani oneririm. Ozellikle ailende veya direkt olarak sende bir psikolojik sorun varsa, antidepresan kullaniyorsan, kotu bir donemden geciyorsan ve tam olarak guvende hissetmedigin bir ortamdaysan asla kullanmamani tavsiye ederim.

1-2 ay sabrederim diyorsan kesinlikle 200ug, soz vermemek kaydiyla da 100 ve 300 ug trip raporlari paylasicam burada. Olabildigince detayli bir sekilde anlaticam ki ne oldugunu bilin. Okursun.

Mars

Yeni üye
Kanka teoride evet. Mantiken 2 tane 100 kullanirsan 200ug kullanmis olursun. Milletin ayni sey degil deme sebebi su, ne aldiklari 100luk pullar 100ug ne de 200luk pullar 200g. Elden aliyolar torbacilari yalan soyluyo sonra gelip ayni sey degil diyolar. Ama soyle bir sey var, asit kafasi doz arttikca sanki pul sayisiyla (100x2,3,4...) degil de her 100ug basina 10 ile carpiyormussun (100x10,20,30,40...) artiyor. Yani 300ug kafasini 3 tane 100 yedigini dusunerek tahmin edemezsin. Anlatabildim mi bilmiyorum ama garip biraz. 200ug ustu cok yani kanka. Ilk 1-2 seferinde 100ug ustune cikmamani tavsiye ederim. Biraz deneyim edindikten sonra 100-200 bandinda takilirsin macera olsun diye. Gotun kasinmadikca da 300 veya ustune cikmamani oneririm. Ozellikle ailende veya direkt olarak sende bir psikolojik sorun varsa, antidepresan kullaniyorsan, kotu bir donemden geciyorsan ve tam olarak guvende hissetmedigin bir ortamdaysan asla kullanmamani tavsiye ederim.

1-2 ay sabrederim diyorsan kesinlikle 200ug, soz vermemek kaydiyla da 100 ve 300 ug trip raporlari paylasicam burada. Olabildigince detayli bir sekilde anlaticam ki ne oldugunu bilin. Okursun.
Eyvallah kanka gayet bilgilendirici olmuş Takipe alacağım seni
Denemeyi düşünüyorum dr seuss 100 ug buldum 240 lira diyor 1 pula alırken dikkat etmem gereken bir husus var mı pulun üstünde veya herhangi bir şey sormam gibi
Ve 2 ay sonra falan gamma goblin geleceğini söyledi(iyi güvenilir bir vendor nasıl bulabilirim nbomb denemek istemem lsd yerine nbomb veriyormuş çorbacılar)

Son düzenleme:

Mars

Yeni üye
Kanka ben olsam dr seusstan sasmazdim. Elden almani da tavsiye etmem, kaliteli temiz seyler nadir geliyor. Forumda biraz arayip tarasan dark web muhabbetlerini cozup ordan bulursun kanka. Ve dikkat etmen gereken bir sey yok kanka asla anlayamazsin. Sadece ehrlich testin varsa uzerine damlatip anlayabilirsin gercek

Kanka ben olsam dr seusstan sasmazdim. Elden almani da tavsiye etmem, kaliteli temiz seyler nadir geliyor. Forumda biraz arayip tarasan dark web muhabbetlerini cozup ordan bulursun kanka. Ve dikkat etmen gereken bir sey yok kanka asla anlayamazsin. Sadece ehrlich testin varsa uzerine damlatip anlayabilirsin gercek olup olmadigini.
Teşekkürler kanka.
Bir tane daha vendor buldum dr seussun 100 ug ve 150 ug olan versiyonlarının olduğunu söyledi piyasada 150 ug olanlar biraz daha koyu oluyormuş rengi
Elinde olanın 150 uglik olan olduğunu söyledi yalan söylüyor olabilir mi (bu resmi attı)

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Teşekkürler kanka.
Bir tane daha vendor buldum dr seussun 100 ug ve 150 ug olan versiyonlarının olduğunu söyledi piyasada 150 ug olanlar biraz daha koyu oluyormuş rengi
Elinde olanın 150 uglik olan olduğunu söyledi yalan söylüyor olabilir mi (bu resmi attı)
Kanka resim gozukmuyor da koyu olmasi falan pek tutarli gelmedi ilk defa oyle bir sey duydum

Ü

Üye silindi 31432

Guest
Bana da biraz öyle geldi 150 falan diyorda 100 falandır kanka çorbacı adam illa fazla övüyor malını övüyor
Kanka iste bizim milletimizin corbacilarinda sike surulecek akil olmadigi icin dozu fazlaymis gibi gosteriyor. Sanki anlamiyoruz ****

200ug yapcak olsan ve 100ug var dese 2 tane alcaksin, o da daha fazla kazancak. onun yerine gidiyor 200 kanka bu felaket diyor, bos yere senin canini sikiyor, kendisi de hem seni kaybediyor, hem de daha az para kazanmis oluyor.

100ug seussu dene bi trip raporu yaz yardimci olmaya calisirim. Ya da forumu arayip tarayip biraz da redditten kovalayip dark web isini cozmeye calis. Corbaci yoksa huzur var kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******