5000 LİMİT 5 BİTKİ İÇİN YARDIMINIZ GEREKLİ DOSTLAR

Mladort123

Yeni üye
önceklikle selamın aleyküm beyler. OG Kush düşünüyorum 5 adet autoflower 4 de olur farketmez ama 5 tane gönderdikleri için min mecbur 5 yazdım. oda kurmayacağım üstadlar direk kabin almayı düşünoyrum 5 bitkiye yeterli olacak kabin boyutu nedir? ve bu 5 bitkiden kral bi hasat almak için önereceğiniz led nedir? sadece ışığa 3-4k bayabilirim canıma tak etti piyasanın durumu. naçizane önerilerinizi bekliyorum dostlar. dumanınız bol olsunnn :)

Berkant1

Yeni üye
Yavrum sana şunu sormam lazım önce tek sefer sağlam bir maceraya girişip hasat ettikten sonra kurutma ve çıtırlaştırma işine emek harcarım harbi keyifciyim mi diyorsun yoksa farklı şeyleri denemeyi severim uzun dönemler uğraşmak istiyorum mu diyorsun

Mladort123

Yeni üye
Yavrum sana şunu sormam lazım önce tek sefer sağlam bir maceraya girişip hasat ettikten sonra kurutma ve çıtırlaştırma işine emek harcarım harbi keyifciyim mi diyorsun yoksa farklı şeyleri denemeyi severim uzun dönemler uğraşmak istiyorum mu diyorsun
kankam 5 lira para baycam sence kurutmadan mı içerim :) kralını istiyorum kısa ve öz yani brom öyle yıllarca yapmam ya 1-2 hasat alırım canım isterse bidaha yaparım şampiyon bi sigara istiyorum yani

cemsid

Üye
Dostum ne kadar alacağını kuracağın ortam, kullanacağın ekipmanlar,vereceğin eğitim vs ile değişlik gösteriyormuş. Muş diyorum çünkü ben de yetiştirmedim ama bir süredir forumu takip ediyorum. Formu komple oku. En az 1 ay forumda dolaş, konu başlıklarına tek tek gir. Bir sürede güncel konuları takip edip kendine bir plan çıkart. Aklında ki tüm konular neredeyse forumda var, aklına takılan şeyleri de chatten falan sor birilerine. İnsanlar yardımcı olmak istiyor. Ama hiç forumda dolaşmadan, bir şeyler okumadan ben bundan ne kadar alırım diye sorarsan kimse bu soruya cevap vermez,teknik olarak veremez.

Berkant1

Yeni üye
kankam 5 lira para baycam sence kurutmadan mı içerim :) kralını istiyorum kısa ve öz yani brom öyle yıllarca yapmam ya 1-2 hasat alırım canım isterse bidaha yaparım şampiyon bi sigara istiyorum yani
Auto yapma o zaman photo yap biraz uğraşırsın ama değer vaktin varsa aliexpressden cob led sipariş et 2000w evinde 1.5×1.5×2 metrelik boş bir alan yarat kabin almadan straforla ya da alçıpanla alan oluştur içini mylarla kapla artan parayla fazlasıyla ekipman ve co2 desteği alabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    ********** ********** **** **
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** hahahaha hahahaha* ********* ***** *** ****** hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
    ** ********** ********** **** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    ********* ****** ***** hahahaha ****** ******** *** ******* ** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    ********** hahahaha ***** ***** ****** hahahaha ******
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ***** ******* ****** ****** ****** **** ******* ********* ***** ****** *********
  • Houp53 Houp53:
    * ********** *** **
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ****** *** **** **** ****** ********* *** ****** hahahaha** ** ******* * ********** hahahaha ***** ***** ****** hahahaha ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ****** *** ******** ******** hahahaha**** ****** ********** *******
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ****** ***** ***** ******** **** ****** *** ****** ********* ***** ***** ******* hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha***** *****
    Houp53 Houp53: hahahaha***** *****